Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ima li ME4OCI v BG?  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 03:40



Bih "otstreljal" njakoja i druga Me4ka v granicite 45 -55 g.



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 03:45



Goljam lovec si bil be!!!



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: Stan]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 03:48



Goliama pu6ka - Goliam lovec



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 07:06



http://communities.msn.com/Bulgarianbearschubsandchasers
trjabwa da imash hotmail account
w sluchaj che ne znaesh de LOL



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
Авторursus (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 00:04



Abe maluk
Tuka lov ne stava be !!!!



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: ursus]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 01:02



A bi li mi poso4il areal na obitavane na podhodia6ti me4oci za
"otstrel"



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearshunter]  
Авторchi4ko (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 04:56



Ako se obadish sus snimka na chi4ko@dir.bg moje i da te sreshtne mechok v gorata



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: chi4ko]  
АвторRumencho (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 19:13



a ti kakwi lowci hareswash da te ostrelwat?



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: chi4ko]  
Авторursus (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 23:52



Samo obe6tania!?!



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: Rumencho]  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 00:03



Rulen4oooo!
Ne brakonierstvai v moia "areal"!!!! Vnimavai s dvuzevka sam!



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
АвторBobcho (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 15:35



Vesel vupros, da ne kaja jelanie. Imash shans



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: Bobcho]  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 00:25



Priemi go kato jelanie, no nali vse pak triabva da vidia "mi6enata".
Ako si gotov obadi se na email: ilikebearsus@yahoo.com.
V grafata "Subject" pi6i "ZA BA'T SNAIPERA"



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: Bobcho]  
Авторursus (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 00:54



Abe mnogo obe6tava6ti ,a vsi4ko e krugla (0)-nula -sme6nici



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: ursus]  
АвторRumencho (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 18:42



ursus shto se palish taka we pich
ne se prawi na obidenoto slonche
slynce shte izgree i na twoita ulica



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: Rumencho]  
АвторTorko (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 13:58



Da be Rumencho,
Kolkoto i na moiata izgria.....




Тема Ne se oplakvai!!!!!нови [re: Torko]  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 21:38



Kato znam kakav 4istoporoden ME4OK ima okolo teb, kara6 me da tragna na LOV!!!!!



Тема Re: Ne se oplakvai!!!!!нови [re: bearhunter]  
АвторTorko (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 23:26



Samo za edin li znaesh? ...ha ha ha
Rabotata e che tuk, v tozi klub, nikoj ne se zainteresuva ot obiavite mi.

A sam siguren che ima dosta chistokravni mechki



Тема Re: Ne se oplakvai!!!!!нови [re: Torko]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 02:21



4istokravnite me4ki se pazim za to4ni lovzi, lesni4ei i drugi takiva!



Тема Re: Ne se oplakvai!!!!!нови [re: Torko]  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 02:30



Spored men tozi klub naistina si e za dreben dive4: griza4i (vsiakakvi), 4apli, peperudi-ednodnevki i mnogo "poini" pti4ki. A za me4kite ostava da se zalagvat s tazi drebna papla4!!!!!



Тема OTNOSNO BEARSITEнови [re: bearhunter]  
АвторFEN (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 02:36



Pi4,
Te o6te spjt zimen san i ne sa se "probudili". Spored men, kogato se sabudjat ve4e 6te sa izpusnali "gorskijat" i osven da si udarjat njakoja i druga 4ekija i sled tova da zaspjat pak za 3 -4 godini, ni6to drugo njama da im ostane!



Тема Re: OTNOSNO BEARSITEнови [re: FEN]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 12:21



Неспим ние, не ни бери грижата толкова. Просто вие "горските" и "ловците" не се научихте, че както вие си имате изисквания за дивеча, така и ние си имаме изисквания за ловците.
Кво си мислиш, че като съм 130кг и тичам да си легна с всеки дето ме иска, недей така бе батко. И аз си имам изисквания какъв модел да ми е ловеца.
Айде, желая ви успехи.



Тема Re: OTNOSNO BEARSITEнови [re: DannyCA]  
АвторFEN (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 13:28



Uauuuuu! Zna4i trjbva snaiper!
Pi4,
Ne se korkai! Ne si mislim takiva ne6ta, a !!!
Li4no az si padam po 4apli i kolibri, no se dviga v obkragenie na lovzi na edar dive4 i zatova imam nugnoto uvagenie kam edrija dive4!
No v edno si saglasen - ne6to trjabva6e da vi probudi ot zimen san i tova bjah AZ! Ina4e, k'vo? 6tjahte da otvorite o4i, da izpadnete v proletna umora. Taka do esenta! I hop - otnovo zimen san! Ama, ne taka!
Znam, 4e edrijat dive4 e svenliv i plah! Zatova e nugen dobar lovez!
Ta ne se obigdai - ne sam iskal da zasegna nikoi, a samo da vi sabudja!



Тема Re: OTNOSNO BEARSITEнови [re: DannyCA]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 12:03



Interesno e 4e ima6 predpo4itania,no 6tom ne sam popadnal na tvoite sledi,iavno zivee6 v kletka,a az ne ponasiam zatvoreni sa6testva.Tova 130 zvu4i dosta apetitno,ta ako si navit na "lovna igri4ka" koia "gora" vse pak obitava6!!!
Samo ne mi kazvai 4e e rezervat!!!



Тема Re: OTNOSNO BEARSITEнови [re: bearshunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 12:52



Не само че е интересно, но и аз си държа на предпочитанията. Кога ще се научите че и ние - дебелите гейове сме хора незнам. Тез старомодни схващания че едва ли не ни правите услуга кат ни предлагате да ни "отстреляте" са отживелица вече.
Не съм за твойта устенца лъжица, освен ако си над 100кг и пасивен. Не живея в клетка, а не си ми попадал на "следите", защото не си падам по хърбавите ловци . Знам, че хърбарите се мислите за неотразими и всеки трябва да тича да ви се сложи (особено ако е дебел и => "свенлив" и "плах"), но ето ти на изненадка, и аз като Добряк игнорирам всичко що е под 100кг и => "грозно".
Нищо лично



Тема Re: OTNOSNO BEARSITEнови [re: FEN]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 13:03



"Едрия Дивеч" са хора все пак и са свенливи и плахи в БГ, щото никой не ги възприема като такива. Ква е тая представа че всички едри дивечи тичат да се слагат на всеки ловец дето се провикне не ми е ясно.
Аз съм си индивид със съвсем изграден личен вкус и както ти предполагам не тичаш да се наебеш с първия, дето те фаща за патката в бара, така и аз.
Опитах се да го обясня на "ловците", но те не отбират за жалост - литват след мен да ме ебат все едно съм задължен да им се пускам, ако и да съм активен и да им казвам по 101 пъти че се интереувам само от 100+ килограмови партньори.
Та това е, не съм се обидил изобщо, само малко ме хваща яд че никой не ни възприема като хора, което си е обидно да ти кажа.



Тема DO DannyCAнови [re: DannyCA]  
Авторbearhunter (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 13:54



Ela v Gorata da vidi6 za kakvo stava vapros!!!!

.....
Makar,4e i za men pod 100 kg.,prosto sa dekor i to nedostata4no dobar.
4akam te v gorata!!!Ako te e strah ot "otstrel" drugoto mi ime e DRISIOR!!!




Тема Re: DO DannyCAнови [re: bearhunter]  
Авторursus (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 16:29



Priatelu! toi v momenta se namira mnogo-mnogo dale4e ,a io6te az samiat niamam predstava kak izglejda, makar 4e otgovariam na 4ast ot 6teniata mu



Тема za rumen4oнови [re: Rumencho]  
Авторursus (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 16:38



Rumen4o,Rumen4o v moita gradinka e izgrialo slunce dosta ot otdavna, a i napravi si truda da me zase4e6 na jivo ,za da vidi6 kak izglejda edno obideno slon4e



Тема DO OBIDENOTO SLONCHE!нови [re: ursus]  
АвторPoznat (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 18:49



Ne pla4kai, 6to't 6te ti se sbra4ka "hobot4eto"!
A taka njama da moge6 da poliva6 gradinkata si, v "kojato otdavna e ezgrjalo slanze"!



Тема Re: DO DannyCAнови [re: ursus]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 03:27



И аз и Добряк ти казахме че мойта снимка я има на сайта на Торко.
Човека с черната тениска с шарените жабки съм аз.
линк към сайта има даден по-горе в първото съобщение на Добряк в тази тема.
Аз също не съм виждал твоя снимка, нито пък ти си ми предлагал такава някога.



Тема Re: DO DannyCAнови [re: bearhunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 03:29



Еми освен да ти пожелая успехи в "ДРИСИОРСКАТА" дейност друго не се сещам.
Успех!



Тема Re: DO DannyCAнови [re: DannyCA]  
АвторTorko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 10:29



Da ama Ursus ne moje da vleze tam zashtoto niama account v hotmail i ne iska da si napravi. Ajde da premestim tozi klub niakade na po-dostapno miasto? Znam che 'kolegata" ot varna se beshe zael da pravi sashto site po vaprosa. Niakoj da ima drugi predlojenia?
Az shte pomagam kakto moga



Тема Re: DO DannyCAнови [re: Torko]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 01:06



mi az moga da izbachkam neshto , imam akaunt na home.com mozhe da naprawja edno tablo za zapoznanstwa + snimki, samo maj shte e bez kiriliza
shte widim toja weekend ako ne me myrzja starite kokali shte zawyrtja edno sitenze ako njakoj njama po dobra idea



Тема Re: DO DannyCAнови [re: DannyCA]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 01:14



D!!!!!!ROTFL!!!!!!!!
imashe edin pich tuka w dolinata,kojto kolkoto pyti dadoh objawa w yahoo kazwajki taka i taka samo pasivni, nad #250 da mi se obazhdat please, tolkowa pyti mi prashtqashe po 5-6 emaila na den, wsichkite w edin duh: az mozhe i da sym 6'4" #180 ama onaja mi rabota e 8 incha i kato ti ja nachukam shte widish raja, za tuj che daj mi telefonche dokato ne sym izstinal i aide da se takowame shtoto sym mnogo horny razbirash li LOL
kakto sa kazali drewnite mesopotamci Deja-Vu majna otwsjakyde LOL



Тема DannyCA PROCHETIнови [re: DannyCA]  
АвторBEARSHUNTER (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 02:09



Dear Danny CA!

I am sorry if my words were too hard for you. Anyway, we are not a country of the boundless chances, so that please count on where you have started your way.
In BG you must be very direct in order to get what you want from this life. I hope, you have what you want, but just get a hint what it roasts to us to “chase the bears”.
I wish you a good luck with the Yankees.
I will be back!



Тема Re: DO DannyCAнови [re: dobriak]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 00:33



Д! ако го направиш недей да качваш мойта снимка там, моля те. То си е видно че 90% от присъстващите тук са чиста проба воайори, чакащи да им падне някоя снимка наготово че да лъснат бастуна, обаче никога няма да ти дадат да видиш тяхна.
Който иска да ми види снимката да се логне на сайта на Торко,който смята че регването на един акаунт за 2 минути е прекалено голям зор за целта, да е жив и здрав.



Тема Re: DO DannyCAнови [re: Torko]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 00:34



Еми ако чак пък дотолкова го мързи да си направи един акаунт за 2 минути за да ми види снимката то тогава какво ли да очаквам ако се срещнем наживо :)).
Така де - срамота!



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: BEARSHUNTER]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 01:21



Пич, изобщо не става въпрос кой къде живее, а до култура и прости човешки отношения. Незнам какво точно влагаш под "very direct", но на мен ми прилича на първобитно-общинни порядки, при които женика цапва булката по канчето с цепеницата за да му е по-лесно. Незнам дали си си мислил по въпроса, но определено едно по-културно отношение към нас, не смао като "prey" вероятно би ти донесло дста по-добри резултати.
Много добре помня откъде съм тръгнал и допреди 2 години прекарах целия си съзнателен живот в България, дори имайки честта да съм един от малкото chubs, така че положението там ми е повече от ясно. Разликата, която открих идвайки в САЩ беше простите "човешки" отношения и как един човек може да бъде приеман нормално, а не само като "easy prey" и тепърва започвам да си изграждам самочуствието на един напълно равноправен човек, а не само като поредния "обект" на желанията на някой, който би ми направил услуга да ме ощастливи и наебе. това е разликата пич, жалко само че някои хоран икога няма да го осъзнаете.



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: DannyCA]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 02:49



Milo Dan4e,

Ne znam kakvo tolkova te obigda i zasiaga, no mi zvu4i6 kato prenebregnato “devoi4e”. Zhalko, 4e se smiata6 za “shub”, snimkata ti ne e ne6to osobeno, a i az ne sam pedofil!!! Ni6to li4no... Prosto spri da pi6ti6 i da 4upi6 kitki. Tai kato ne sam te sre6tal v BG, iasno e koi mesta si pose6taval!.. Ne misli, 4e se zaiagdam – ne mi e v stila da se gavria s deza, ta bili te i 130 kg. A za da ne dosagdame dori i na tezi, koito ti smiata6 za “voaiori”, 4akam seriozni dumi na napalno osaznal sebe si 4ovek, na E-Mail: bearshunter@dir.bg.

P. S.

Moge6 da mi pi6e6 na balgarski, english, deutsch, ruski, romaneshte, srpski, harvatski i kitaiski (dir.bg go priema kato attachment).
VAZPRIEMAM TE KATO LI4NOST – OTGOVORI KATO TAKAV!!!!!

BH



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: DannyCA]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 02:52



A bre Mome,

K’vo tolkova se obidi, 4e posipa s oga:n i gupel to4no tezi, koito imaha njakakvo po-razli4no otno6enie ka:m tebe, a ne kato 4ekidzhii4etata s koito si pi6e6 v tozi “voajorski klub”, kakto ti se izrazjava6???
Tova me navjava na misa:lta, 4e ne si po-razli4en ot obiknovenite “6vesterki”, koito se ma:4at da se realizirat v “stranstvo”! Ima dva tipa hora, koito napuskat stranata si: kada:rni (za pari) i nerealizirani kompleksari. Ti mai si ot vtorija tip!
I az, kato “HUNTER”-a – NI6TO LI4NO!!!
BTW, idejata na Dobriaka i Torko za site e otli4na, no ne mi e jasno – tvojata snimka 4ii 6te go ta:rsi tam!? Neka da e bez Queens i Prinzesi….

BEAR





Тема Re: DannyCA PROCHETI *DELETED* *DELETED* *DELETED* *DELETED*нови [re: bearshunter]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.07.01 04:20



Мнението е изтрито от StormWitch

Тема Re: DannyCA PROCHETI *DELETED*нови [re: BEAR]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.07.01 04:31



Мнението е изтрито от StormWitch

Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: StormWitch]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:15



Dostata4no sam se realiziral v zhivota si i dostata4no sam izvesten po zelija svjat. Njama nugda da se dvizha po mestata, za koito spomenava6 (a i nikoga ne sam se dvizhil!). Te sami idvat pri men! Osven tova ti (izvinjavai 4e na "ti") sam zapo4na spora ili atakata (kakto iska6 go talkuvai). Izob6to ne mi puka!!! Kolkoto do izrazite - vizhdam, 4e si me razbral...



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: StormWitch]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:27



Мило дете!

Ти наистина си безбожно малък за мен! Съжалявам, че си изгубих времето с теб! След 10 години ще се срещнем! ВЕрвай ми! А, до тогава - хубавей!



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: bearshunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:37



Всички, които искат снимки, а никога не предлагат тяхна са воайори, точка по този въпрос.
На 31 години съм, така че никой няма да те помисли за педофил, спокойно. Знам, че снимката ми не е нищо особено, но все пак е по-добре, отколкото без никаква и само да зърцам по снимките на другите хора и после да ги коментирам колко са грозни. Мисля че се досещам на кои места ходиш, но не ми се ще да се замислям, че ям сандвич в момента. Невиждам смисъл да ти пиша на чужди езици, при положение че ти неможеш да ме разбереш дори когато ти говоря на български.
И въобще невиждам смисъл да се задълбавам повече в този безсмислен разговор.
Приятно ловуване или дресиране или както ти е угодно да го назовеш.
Чао



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:37



Много се радвам за теб че си изучил психологията така добре и умееш да категоризираш всеки от 5 изречения .
Както вече казах мойта снимка няма да я има там, така че неразбирам поводът ти за безпокойство, споко. Бас хващам обаче че и твоя снимка няма да може да се види, хората като теб са ми пределно ясни, особено използващите думички като "швестерки" и "принцеси".
Може и да съм нереализиран комплексар, но поне съм стигнал до тук, ти какво си осъществил през мизерния си живот?



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:39



Не бях забелязал да съм се обръщал лично към теб преди да ме заговориш, камо ли пък да те атакувам, явно както се казва "гузен негонен бяга" ще да е било .
Радвам се че си известен по целия свят, но за мен тук си поредния анонимник. Обикновено хората, които се гордеят с постиженията си или го споделят открито, или не говорят изобщо за себе си. Подобни загатвания по прилягат на някой третокласник и немогат да се вземат на сериозно.
Аре, спирам дотук, няма повече да те дразня или атакувам.
Не отговаряй на този постинг, освен ако имаш да ми кажеш нещо наистина смислено, защото и аз не възнамерявам да задълбавам повече с тези безсмислени дрязги.
доскоро



Тема PROSTALNO do DannyCAнови [re: DannyCA]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 06:47



Poreden anonimnik - sa6to kato teb! A koi e izbjagal i koi e guzen - mozhe da posporim, no njama za koga.
Kakto i da e! Az izlizam ot tuk i njama da se vra6tam pove4e, za6toto ne mi e interesno.
Pozdravjavam te s pesenta: "...Nai-obi4am ludi, ludi zhabi na san..."!
Ni6to li4no! Njakoga ti bjah pisal, 4e trjabva da ima6 4uvstvo za humor, Maina...
Njama smisal da mi otgovarja6. A pri dobro zhlanie mozhe i da piem kafe njakoga (razbira se ne v BG).
Sbogom, Maina i po-veselo - ne taka navaseno




Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: bearshunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 06:57



ОК, забелязваш ли обаче, че въпреки че се джафкаме от известно време за всичко друго, само не и за секс ти пак неможа да разчупиш стереотипите и до последно си мислиш за мен като за обект на сексуалните ти желания и дори съжаляваш за изгубеното време да ми напишеш 3 отговора, щом е видно че не се вмествам в секуалните ти интереси...ето това беше за което говорех през цялото време и то е достатъчно показателно доколко ме приемаш "насериозно".
Няма значение обаче, нека спрем дотук с дрязгите, защото наистина започвам да се чуствам като "швестерка".
Ако се случи да се срещнем някъде някога нека продължим спора на по бира.
Дотогава успехи и no hard feelings



Тема Re: PROSTALNO do DannyCAнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 07:01



Добре, нека прекратим спора.
No hard feelings
За кафето съгласен, макар че аз ще пийна бира.



Тема Re: PROSTALNO do DannyCAнови [re: DannyCA]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 13:30



O.K.



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
Авторpuhkav (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 13:37



ako se interesuvash ot 30g vse oshte mechok, i ti samiat ne si mechok, pishi na:

- shte ti otgovoria:)))!!!



Тема [RED]BG Bear+Chub Siteнови [re: dobriak]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано19.07.01 20:59



njama li zhelaeshti da pomognat? :(



Тема aman ot tebe be boklukнови [re: dobriak]  
Авторlalaka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.01 22:16



abe sto ne vzemesh da se otstreljash v njakoi selski kolzet i da padnesh v lainata abe goljam roglio si be nestastnik



Тема Re: aman ot tebe be boklukнови [re: lalaka]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 02:38



ti pa koj si



Тема Re: aman ot tebe be boklukнови [re: dobriak]  
Авторlalaka (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 13:56



az sum tozi deto zapulva dupkite na takiva kato tebe muhlio.....ela da te otstreljam az che da spresh da pulnish redovete s gluposti



Тема Re: aman ot tebe be boklukнови [re: lalaka]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 18:24



a koj te kara da ja chetesh taja diskusija dragi mi sopolanko?
ili te drazni che suma narod pishe tuka i sme wse naj otgore na spisyka
a ti predi da me ostreljash dosta hljab shte trjabwa da izjadesh
are hodi pryzkaj nekyde drugade



Тема Re: aman ot tebe be boklukнови [re: dobriak]  
Авторlalaka (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 08:24



dobre ste hodja drugade i tova ste e v durtijat ti zadnik da mu nabija hemoroidite stoto tuka samo si pishish i njama koi da te naebe,puk i da ti pikaja na diskusijata kojato si ja vodish sam mnogo si tup i zaguben,che chak smeshen i galuk.kato gledam diskusijata ti gledam che samo ot edno i susti proksi e informazijata.natukvam se na njakolko takiva adresa,ostava da proverja dali ne si ti,toest edin i susti tupanar pod razlichni imena.abe ne si gubi vremeto tuka ami me izvikai da ti go natupcha v zadnika i da se uspokoish malko,che ste muhljasash pred komputera



Тема Re: aman ot tebe be lalakнови [re: lalaka]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 11:23



milo dete,
ne se zajazhdaj s men ej taka za spora
i na krastawichar krastawici ne se opitwaj da prodawash, gledal mi bil proksito heheee
i wzemi nauchi malko bylgarski s toja prawopis shte si ostanesh w treti klas oshte njakolko godini.
a za lipsata na wyzpitanie i prostashkia ti ezik ne iskam i da goworja.
mnogo ti zdrawe, pubercheto na batko toooooo



Тема Re: V tvoi interes e da se razkarash!нови [re: lalaka]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 12:57



Vizhdam, 4e si zapoznat otblizo s le4enieto na hemoroidi i to ti se e otrazilo dobre!
Ako ne si se opravil napalno, nie s Dobriaka 6te te podlozhim na novo le4enie, koeto 6te ima mnogo dobar efekt: 6te ti iz4eznat i hemoroidite, ta i ti dazhe!
I ne mi pi6i - njamam vreme i namerenie da se zanimavam s tebe. Prosto ne se pahai tam, kadeto njama6 rabota!




Тема ALO, SELSKATA.....нови [re: lalaka]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 14:23



Ti koi si (BE ili MA) predpo4ita6. Ako obi4a6 ne prevra6tai diskusiata v mahlenski klub na nezadovoleni vampiri. Iasno e 4e si "4apla", me4ka ne bi si darjala taka,taka 4e kvo pravi6 TUK????
NE me prinujdavai da te razkaram po drug na4in, dori i da se hakva6 ot internet kafe!!! Predupredil sam te!!!!



Тема za selskataнови [re: bearshunter]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 07:08



sto ne mi go izduhash che mnogo sum subral i dobre ste ti napulnja chovkata kelesh smotan



Тема OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: BEAR]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 12:24



Abe SMOTAHJAK!!!
Za6to izpolzva6 moja prjakor!???! 6tete namerja i 6tete UNI6TOZHA be, SKAPANJAK!!!
I kolkito do "4ovkata" - pazi svojata!!!
RAZKARAI SE INA4E -
MARTAV SI!!!




Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: BEAR]  
Автор DannyCA (непознат )
Публикувано24.07.01 07:37



За целта има безплатната услуга, наречена "Регистрация на ник нейм". Иначе разните келеши винаги ще се ебават по тоя прост начин.
Няма спасение от навляци, но поне може да се предпазиш да не ти пишат от ника



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: DannyCA]  
Автор bearshunter (The Trapper)
Публикувано24.07.01 17:21



Mersi!!!
Smiatam tochno tova da napravia!



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: DannyCA]  
Авторdobriaka (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 18:49



pfu che sym typ ne bjah se setil i az toja nomer da go naprawia
thanks D!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: dobriaka]  
Автор DannyCA (непознат )
Публикувано26.07.01 05:13



Д!!!!!
Ти вземи си инсталирай кирилица, язък ти че си програмист, хехе!
.
Мойта по-добра половинка ме кара да ходя на авио шоу след 2 седмици, дано не ми падне някой МИГ на чутурата .



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
Авторdum (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 17:17



Я опитай първоначално на: bog@dir.bg



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: DannyCA]  
Авторdobriak (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 02:56



D!!!!
LOL!!!! :)
kyde shte e shouto? phnx li ? az sym na 20 mili ot edna ot naj golemite awiobazi w SW us



Тема Re: [RED]BG Bear+Chub Siteнови [re: dobriak]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 02:11



Kak da se svarzha s teb osvem tuk,kadeto ne e zhelatelno, po obiasnimi pri4ini?



Тема Re: [RED]BG Bear+Chub Siteнови [re: bearshunter]  
Автор dobriaka (e mechok!)
Публикувано01.08.01 02:44



dobriak@mail.bg



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: dobriak]  
Авторyвaжaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 13:18



Добряк ,нешто за изглезване
Поздравявам те



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: bearshunter]  
Авторyвaжaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 13:22



Ловецо!Ако повече хора имаха този вид


ЕЕЕЕхееее!!!!



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: yвaжaвaщ]  
АвторBearshunter (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 10:49



Dori s tova,koeto pritezavam e mnogo trudno da sre6tna REAL BEARS, osobenno v BG!!!!



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: dum]  
АвторБopимeчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 10:54



Поне напиши кенеф@dir.bg!!!!



Тема Re: [RED]BG Bear+Chub Siteнови [re: dobriaka]  
АвторBearshunter (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 10:57



Ne sam te zabravil Dobriak!!!



Тема Re: OT BEAR DO BEAR!!!!!нови [re: yвaжaвaщ]  
Автор dobriaka (e mechok!)
Публикувано07.08.01 02:44



LOL
mnogo e sladyk, mersi :)



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: bearhunter]  
Авторlovezut (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 23:38



breh to ne beshe mechok,ne beshe pepa,ne beshe nu hokuo,ne znam oste pod kakvo ime se maskira.adi sopi se de,pochna da mirishish,ne razbra li che na purvo mjsto njama da si ako ste da si izjadesh i lainata



Тема Re: Ima li ME4OCI v BG?нови [re: lovezut]  
Автор3нaйш koй... (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 16:05



Не позна....щот си мъртво родена.И се пиши МАЗУТ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.