Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 10.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: DannyCA PROCHETI *DELETED* *DELETED* *DELETED* *DELETED*нови [re: bearshunter]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.07.01 04:20



Мнението е изтрито от StormWitch

Тема Re: DannyCA PROCHETI *DELETED*нови [re: BEAR]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.07.01 04:31



Мнението е изтрито от StormWitch

Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: StormWitch]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:15



Dostata4no sam se realiziral v zhivota si i dostata4no sam izvesten po zelija svjat. Njama nugda da se dvizha po mestata, za koito spomenava6 (a i nikoga ne sam se dvizhil!). Te sami idvat pri men! Osven tova ti (izvinjavai 4e na "ti") sam zapo4na spora ili atakata (kakto iska6 go talkuvai). Izob6to ne mi puka!!! Kolkoto do izrazite - vizhdam, 4e si me razbral...



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: StormWitch]  
Авторbearshunter (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:27



Мило дете!

Ти наистина си безбожно малък за мен! Съжалявам, че си изгубих времето с теб! След 10 години ще се срещнем! ВЕрвай ми! А, до тогава - хубавей!



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: bearshunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:37



Всички, които искат снимки, а никога не предлагат тяхна са воайори, точка по този въпрос.
На 31 години съм, така че никой няма да те помисли за педофил, спокойно. Знам, че снимката ми не е нищо особено, но все пак е по-добре, отколкото без никаква и само да зърцам по снимките на другите хора и после да ги коментирам колко са грозни. Мисля че се досещам на кои места ходиш, но не ми се ще да се замислям, че ям сандвич в момента. Невиждам смисъл да ти пиша на чужди езици, при положение че ти неможеш да ме разбереш дори когато ти говоря на български.
И въобще невиждам смисъл да се задълбавам повече в този безсмислен разговор.
Приятно ловуване или дресиране или както ти е угодно да го назовеш.
Чао



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:37



Много се радвам за теб че си изучил психологията така добре и умееш да категоризираш всеки от 5 изречения .
Както вече казах мойта снимка няма да я има там, така че неразбирам поводът ти за безпокойство, споко. Бас хващам обаче че и твоя снимка няма да може да се види, хората като теб са ми пределно ясни, особено използващите думички като "швестерки" и "принцеси".
Може и да съм нереализиран комплексар, но поне съм стигнал до тук, ти какво си осъществил през мизерния си живот?



Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 05:39



Не бях забелязал да съм се обръщал лично към теб преди да ме заговориш, камо ли пък да те атакувам, явно както се казва "гузен негонен бяга" ще да е било .
Радвам се че си известен по целия свят, но за мен тук си поредния анонимник. Обикновено хората, които се гордеят с постиженията си или го споделят открито, или не говорят изобщо за себе си. Подобни загатвания по прилягат на някой третокласник и немогат да се вземат на сериозно.
Аре, спирам дотук, няма повече да те дразня или атакувам.
Не отговаряй на този постинг, освен ако имаш да ми кажеш нещо наистина смислено, защото и аз не възнамерявам да задълбавам повече с тези безсмислени дрязги.
доскоро



Тема PROSTALNO do DannyCAнови [re: DannyCA]  
АвторBEAR (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 06:47



Poreden anonimnik - sa6to kato teb! A koi e izbjagal i koi e guzen - mozhe da posporim, no njama za koga.
Kakto i da e! Az izlizam ot tuk i njama da se vra6tam pove4e, za6toto ne mi e interesno.
Pozdravjavam te s pesenta: "...Nai-obi4am ludi, ludi zhabi na san..."!
Ni6to li4no! Njakoga ti bjah pisal, 4e trjabva da ima6 4uvstvo za humor, Maina...
Njama smisal da mi otgovarja6. A pri dobro zhlanie mozhe i da piem kafe njakoga (razbira se ne v BG).
Sbogom, Maina i po-veselo - ne taka navaseno




Тема Re: DannyCA PROCHETIнови [re: bearshunter]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 06:57



ОК, забелязваш ли обаче, че въпреки че се джафкаме от известно време за всичко друго, само не и за секс ти пак неможа да разчупиш стереотипите и до последно си мислиш за мен като за обект на сексуалните ти желания и дори съжаляваш за изгубеното време да ми напишеш 3 отговора, щом е видно че не се вмествам в секуалните ти интереси...ето това беше за което говорех през цялото време и то е достатъчно показателно доколко ме приемаш "насериозно".
Няма значение обаче, нека спрем дотук с дрязгите, защото наистина започвам да се чуствам като "швестерка".
Ако се случи да се срещнем някъде някога нека продължим спора на по бира.
Дотогава успехи и no hard feelings



Тема Re: PROSTALNO do DannyCAнови [re: BEAR]  
АвторDannyCA (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 07:01



Добре, нека прекратим спора.
No hard feelings
За кафето съгласен, макар че аз ще пийна бира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.