Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощ  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 13:22



Имам приятел, когото много обичам, той казва, че също ме обича, но е бисексуален. Не знаех за това, не ми беше казал преди да се влюбя в него. Казва че ще се откаже от мъжете, въпреки че му харесва.
Възможно ли е изобщо това?



Тема Re: Помощнови [re: Tъжнa]  
Авторvarnagay (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 13:56



ami spored men toi moje da se opita, no niama da uspee .....
wse edno kato s cigarite :))))))



Тема Re: Помощнови [re: Tъжнa]  
АвторMom4e Sf (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 13:57



Hmmmm - trudna rabota. Ako naistina e Bi, to togava shte triabva da se primirish s fakta, 4e ot vreme na vreme shte zalita kum mom4etata. Ima dosta takiva slu4ai, dori hora s jeni i deza.
Obi4ai go takuv kakuvto e. Nali i toi te obi4a takava kakvato si??:-))



Тема Re: Помощнови [re: varnagay]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 16:40



Искаш да кажеш, че е като наркоманията, вид зависимост, така ли?
А ти опитвал ли си?
/все пак има хора, отказали цигарите/



Тема Re: Помощнови [re: Mom4e Sf]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 16:55



Какво значи да се примириш? Ако исках да се примиря нямаше да моля за помощ. А ти нали можеш да си представиш как се чувстват тези жени и деца?
Не се страхувам от трудната работа :-)) и го обичам и мисля че той наистина иска да се откаже, но не знае как. Аз също не знам. Има ли начин?



Тема Re: Помощнови [re: Tъжнa]  
Авторcъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 17:44



Ако си даваш сметка, че го обичаш наистина, тоест, че можеш да го пуснеш в живота си и да знаеш, че дори когато и двамата сте стари, грозни и болни, пак няма да има друг като него, тогава сигурно ще ти е безразлично дали го привлича сексуално и нещо различно от тебе. Това обаче е много трудно. Може би е по-лесно да се опиташ да не разделяш неговите щения на "мъжки" и "женски", а на желание към тебе и желание към някой друг, независимо от пола му. Какво значение има за тебе дали той иска да бъде с мъж или с жена, ако не иска да е с тебе?
Явно си избързала да се натъжиш, без да си дадеш сметка, че всъщност това "влюбване", за което говориш, не е нещо, на което много държиш. Ти казваш, че той не те бил предупредил, преди да се влюбиш в него. Значи какво, един ден си седнала на масата, изброила си качествата и недостатъците му и си казала - става, влюбвам се, а после изскочил още един минус?
Говоря всичко това, защото е ясно едно - той не може да се "откаже" с усилие на волята си. Може да е с тебе съвсем пълноценно, но да виждаш, че по улиците се заглежда и по мъже. Може с времето това да се промени, но никак не е сигурно, а и няма да зависи от неговата воля. Така че реши - или бъди с него, такъв, какъвто е, или си потърси друг.



Тема Re: Помощнови [re: cъвeтниk]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 18:05



Всъщност ако се заглеждаше и контактуваше с жени докато е с мене щях да го разкарам. Случвало се е. Знаеш че това не е просто още един минус, а нещо важно, непредвидимо и коренно различно от каквито и да било предварителни представи. Затова споменах, че разбрах по-късно. Но наистина няма друг като него :-))
Не става въпрос само да се заглежда по улиците :-((( и според мен това значи че не е пълноценно с мен.
Просто ми се струва, че и той го смята за неправилно и иска да се откаже, но не знае как. Или поне така казва.
Защо да не зависи от него? От кого тогава зависи?



Тема Помощнови [re: Tъжнa]  
Автор Д-p Фpoйд (ПСИХОАНАЛИТИКА)
Публикувано05.06.01 03:01



Да ,възможно е.Напримр,ако сте богата и му кажете,че ако продължава с курвалъка си ,ще му прекратите издръжката.Тогава той ще си седне на задника и ще е изцяло ваш.
Д-р Фройд

Дори да пишете глупости пак оставяте следи по които Д-р Фройд ще ви открие


Тема Re: Помощнови [re: admirer]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.01 10:27



Thanx pal :))))
А бе и аз не знам откъде ми хрумна, че това е по-различно от обикновена изневяра......... Казва, че не могъл да устои ама ако е същото както обикновен курвар на може да устои на мацките .... Просто иках да съм сигурна. Пък и тука някой каза, че било едва ли не като наркотиците .....
Нали разбираш, за него аз съм по-най-най от другите жени, но с мъжете било друго. Е, какво му е "другото" ами пак си е секс, любов и т.н. Ох, съвсем се обърках. Все на мене ще ми случи :(((((
Нали не мислиш наистина, че можеш да опазиш някой, който сам не може да се опази?
Май ще трябва да го зарежа, но пък не познавам човек дето да не изневерявал.



Тема Re: Помощнови [re: Д-p Фpoйд]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.01 10:30



Не, докторе. Тогава той ще започне да го прави по-внимателно, за да не разбера. Пък и винаги се намира някой по-богат.
Всъщност евреинът Фройд не е успял да излекува нито един свой пациент ;)))
А ние дори и евреи не сме :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.