Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мръсни педерасти!  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 12:22



Ей пеперудки! Ама сладури, що не вземете да се гътнете некъде бе, лигльовци, че ви ебем мамата! Да имате много здраве от: Мариус, Дони и Момчил, Аладин, Кондьо, Щилян, Васко Кеца, Баба Меца, Жоро Скина, Тео Сапунчето, Мечето Йоги, Дим и Пушек Дукови, Хо Ши Мин, Цар Симеон, Фифи, Гепела, Сачмата, Бурканчо, Орифлейм, Ай Майна и много други знайни и незнайни гейове! Що не ми го духнете на тел: 088/424-048 Ебалници!



Тема Re: Мръсни педерасти!нови [re: Bobi]  
АвторNPN (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 14:38



TI SI NAI DOLNIA PEDERAS ZASTOTO SI TAP KATO NA SLON GAZA.



Тема otgovor za chistijat pederastнови [re: Bobi]  
Авторna bobi ebacha (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 15:09



oste li ti durgi vlaga ot snosti che tolkova si jadosan be bobi,jako ti szepih halkata i sega pistish kato mlada peperudka,drugijat put njama da te tupcha a ste ti se isera v ustata che mnogo pljampash,ebah ta v uroda smotan



Тема Re: Eй манаф!нови [re: na bobi ebacha]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 15:56



Ходи яш лайна бе пумияр! Или може би искаш да ти го напнем в задника?!



Тема kolko si nestasten bobiiiiiнови [re: Bobi]  
Авторna bobi ebacha (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 22:01



ne se izdavai che sum te ebal,mnogo se jadosvash no dobre si vurteshe guzleto.s;edvastijat put ste te szepja zastoto ste ti go natupcha zelijat jasno li e pomijar



Тема Re:Мечтай си бе гевреко прост!нови [re: na bobi ebacha]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 21:05



Я си еби путкате майна! Слон да ти го тури в дебелияти педалски смърдящ немит задник!!!
Абе що те роди майка ти та си разшири хубавата путка и са и курва не става от нея?



Тема kak beshe s dvama kato ti go otprahmeнови [re: Bobi]  
Авторna bobi tupkaca (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 04:13



slushai dolno mekere,pochvash da stavash gaden i nedei da mislish che ne znam koi si.drug si ezika malko i ne namesvai maikami stoto ste potunesh v njakoi selski kolzet i ste go obogatish s oste edno laino,urod gaden nenachesan...gledai az da ne ti eba maikata



Тема Re: Ti vaob6te pi6ka ima6li be p4eli4ke?нови [re: na bobi tupkaca]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 04:42



Много си ми сладък милия, ала само можеш да си мечтаеш да ебеш майка ми или въобще да ебеш. Ти ако беше читав и моеше да прайш некой работи кат ората щеше да си си в ред. Щом си обърнал разбата брато, яко си зле. Сигурно прайш готини свирки а? Е, ако си по любезен, че дойдем да ми напрайш една.



Тема Re: Ti vaob6te pi6ka ima6li be p4eli4ke?нови [re: Bobi]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 13:34



А бе лайно маслодайно,тъпа ненаебана ,злобна, нещастана,кенефна метла.Защо не ходиш да лижеш на оная курва майка ти смръдливата и гноясала путка,че им губиш времето тук на хората?!!!
Сигурен съм,че си грозен ,пъчив,трътлест,гнусен и смърдящ с някяква мизерна немита пишка и затова си избиваш комплексите тук в този клуб.Да ама не не си познал.Изчезни от клуба и си заминавай при себеподобните/разбирай лайната/
Почивай в мир!
P.S.И не мисли,че ще ме провокираш,като ми пишеш отговор на съобщението.Просто няма да получиш отговор от моя страна .За това не се хаби.



Тема Re: :))))))))))))))))))нови [re: Bobi]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано10.06.01 00:17



ne si pokazvai prostotiqta na takiva mesta
nikoi ni6to ne ti e napravil




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.