Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 01.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vlubvali li ste???нови  
Автор PartyBoy ()
Публикувано21.07.00 09:30



Hei, Povecheto obiavi v tozi forum sa tursene na seksualen partnior. Ostana li niakoi na toia sviat koito iska da se vlubi i da bade v monogamna vrazka?

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор Искам ()
Публикувано21.07.00 15:56



Радвам се, че намерих съмишленик. Виж в по-стари обяви откровенията на "Искам". Ще ми бъде приятно да се опознаем.

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор боби ()
Публикувано23.07.00 09:18



Знаеш ли колко боли, когато си влюбен. Обичам един човек, но зная, че връзката ни е невъзможна. Последната ми връзка продължи 4 години, ако знаеш от колко време търся нова такава, но уви, живота е само секс.

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор David ()
Публикувано23.07.00 16:24



Hei zdravej, Vaprosa za monogamijata naistina e mnogo interesen i bih cazal, 4e tova e slaboto mi mjasto/pone na men/ Ako zelajes bihme mogli da go raziskvame, no tova ostavjam da resis ti. S naj dobri pozelanija! Otgovor o4akvam ne po rano ot petak! /tehnit4eski problemi?/ za PartyBoy

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор anonimen ()
Публикувано24.07.00 00:14



da az sum vluben no nemoga da buda s lubimia mi zastoto ... i az neznam zasto az sum samo na 18 a vece sum vluben w momce poprincip sum BY no kogato sum se vlubval v momice nesum izpitval cak tolkowa silni wruski kakto sega i mi e mnogo tesko ce nemoga da buda s nego ....

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано24.07.00 11:10



извинете, че така нахлува една жена в клуба ви. надявам се да не наруша уединението, което имате. вижте, по повечето клубове от вида Адам и Ева, Ева и Ева, 20-30 преобладават тези неща.... даже доста често са прекалено цинични. не знам защо се получава така, но не е само при вас.....

Тема Vlubvali li ste???нови [re: боби]  
Автор PartyBoy ()
Публикувано26.07.00 12:44



Uvi, az bih napisal sushtoto. Mai dokato tursim niama da namerim.

Тема Vlubvali li ste???нови [re: David]  
Автор PartyBoy ()
Публикувано26.07.00 12:47



Ne znam kakvo tochno imash predvid kato kazvash che e interesen vapros. Moite vuzgledi sa che vruzka triabva da e monogamna, makar che znam che mnogo hora sa na razlichno mnenie. Az ili san beznadezno romantichen ili beznadezno staromoden. :)

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор anonimen ()
Публикувано27.07.00 01:17



ami .... nepylnoletni sme samo na 17 :)

Тема Vlubvali li ste???нови [re: PartyBoy]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано27.07.00 14:26



човек има или няма какво да каже по някакъв въпрос и това не е свързано със сексуалната му ориентация аз много пъти съм имала спорове с приятели на живо по повод това много от тях, мъже де, не приеман хомосексуалните отношения между мъже. но приемат такива между жени. за мен това е ограничаващо. имаше такава тема в Ева и Ева - и общо взето май всички колективно решихме, че е по-важно до теб да има Човек, а това дали е то твоя или не от твоя пол е някакво второстепенно нещо успешен ден на всички ви


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.