Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Харесвам дебелите мъженови  
Автор Ванко ()
Публикувано30.05.00 11:38



Намирам едрите или по-точно дебелите мъже за много сексапилни. Досега обаче не съм познавал някого над 110 кг. Аз съм на 29 години, 183 см, 90 кг. с черна коса и кестеняви очи. Дружелюбен и дискретен. Опитал съм всичко в секса. Нека, който се заинтересува от тази обява да ми пише. Ще се радвам да си пообщуваме.

Тема Харесвам дебелите мъженови [re: Ванко]  
Автор PIERO ()
Публикувано30.05.00 22:54



a kakvo shte kagesh za 102 -105 kg?

Тема Харесвам дебелите мъженови [re: Ванко]  
Автор Ванко ()
Публикувано31.05.00 11:31



Зависи върху колко сантиметра са разпределени :)

Тема Харесвам дебелите мъженови [re: Ванко]  
Автор Бисер ()
Публикувано02.06.00 22:24



Аз съм на 28 и тежа 132 и съм самотен и нещастен. Ти ми вдъхна надежда да не се измъчвам с диети.Не съм оптитен ,имам романтична душа. Обичам да тръскам моето тяло и да усещам движенито на вълните плът.Обичам да ме облива пот и да лежа дишащ тежко на земята след усилието.Представям си млад и силен мъж тресящ моето търсещо горещи ласки тяло.Не мога да спя. Ако ти си сродна душа пиши. ЧАО Сладур.

Тема MAILнови [re: Ванко]  
Автор Наско ()
Публикувано03.06.00 16:03



Бисере, остави и-мейла си!

Тема MAILнови [re: Наско]  
Автор Vasil ()
Публикувано04.06.00 23:59



Na 27-188-140 s golyamo shkembe i dosta sosni gurdi s golemi zurna.. Vuobshte dosta nepriatna gledka za mukja figura. Ne znam dali moje da te privleche takova neshto.

Тема Харесвам дебелите мъженови [re: Бисер]  
Автор Ванко ()
Публикувано05.06.00 10:03



Бисере, Не бива да се чувстваш нещастен! Ще намериш някой, който да те хареса и да си доставяте удоволствие. Лично мен твойте данни ме заинтригуваха :-) Казваш, че не си опитен, но опитът в тези отношения не е най-важното. Той идва с времето. Сега импулсите ти са най-непосредствени и истински. Остави твоя e-mail. Ще се радвам да си пишем. Ванко

Тема MAILнови [re: Vasil]  
Автор Ванко ()
Публикувано05.06.00 10:09



Привлича ме и още как! Почи на една възраст сме и сигурно ще намерим още много общи неща. Остави твоят e-mail, нека си пишем.

Тема животът е странно нещо [re: Ванко]  
Автор тъжно ()
Публикувано06.06.00 01:27



Бисере, Никак не си прав да се чувстваш самотен и нещастен заради килограмите си. Защото това нищо не значи. Бях почти колкото теб, не съм се мъчил с диети, но свалих 36 кг за 4 месеца и си помислих, че съм си решил проблемите. Само че животът е наистина нечия странна приумица. Почти веднага след това се запознах с един сладур, който след 2 месеца "опознаване" ми каза направо, че съм много готин като човек, ама защо не съм поне с 20 кг отгоре !?!!! И че за приятел съм perfect, ама за секс за него ........ Та така. Както се казва: к'ва я мислихме, пък тя к'ва стана ... И тъй като периода с идеите за края на света е вече зад гърба ми, сега си търся някой дето да ме хареса такъв, какъвто съм, а не какъвто бих могъл да бъда Късмет!!!

Тема Отг: MAILнови [re: Наско]  
АвторEddie (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 14:49



25/174/86, P
nyakoi shte mi pisje li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.