Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся запознанство  
Автор R.l.M. ()
Публикувано23.01.00 17:26



Пише ви RA.............много ми се иска да се запозная с готини мъже да са на възраст от 26г. до 36г . Аз съм на 22г.със сини очи, руса коса,178см.73кг.Много сте се радвам ако не чета разни простотии.Нека хората които са се заинтересували да драснат по нещо,а пък може да се стигне и до ...............!Няма да чета глупостите на някаквиси хора които даже незнаят как са попаднали в този нужен сайт за хора като мен и вас,НЕ СЕ ТРУДЕТЕ ДА ПИШЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На всички други чакам нещо приятно! BY!

Тема Търся запознанствонови [re: R.l.M.]  
Автор R.I.M ()
Публикувано24.01.00 11:07



много ми се иска да ти дам повече информация за мен но сам се сештъш че няма да стане в този сайт ,можеш да ми пишеш на е-маil R_I_M@dir.bg.

Тема Търся запознанствонови [re: R.l.M.]  
Автор alex ()
Публикувано24.01.00 12:14



zdravei, iskam da se svarga s teb ako e vazmogno. ne znaia zashto imash tolkova astar ezik, no iavno si imal nepriatni izpalnenia. az sam na 24, 165 visok, 61 kg. ot sofia sam . shte se radvam ako se svargem. maila mi e: alex_117@hotmail.com ili gsm:088622888. ako iskash mogesh da mi pishesh, da se obadish ili da pratish sms ot mtel.net s tvoi nomer ili kakto reshosh. shte se radvam na otgovor.

Тема Търся запознанствонови [re: alex]  
Автор R.I.M ()
Публикувано24.01.00 15:40



za Alex i na men mi se iska da se zapoznaia s gotini hora obace niama da stane tuk-soory!ako iskas da mi pises mozes da go napravis na e-mail R_I_M@dir.bg. , ili ne sam sigoren kak se izpisva "KRIS MARINI"

Тема Търся запознанствонови [re: R.l.M.]  
Автор radi ()
Публикувано24.01.00 19:38



Zdrasti, interesna obiava, kakvato pohti ne se srehta v kozi klub, az sam na 29/180/75, sportno tialo, nefeminiziran, diskreten i korekten, nadiavam se che i drugite she mi otgovoriat sas sahtoto. Ot Sofia sam, jiveia sam. Ako mislih che moje da predstavliava interes pihi mi na e-mail.

Тема Търся запознанствонови [re: radi]  
Автор R.I.M ()
Публикувано25.01.00 15:13



na koi e-mail radi,prosto mai si zabravil da si go ostavis.kato pises saobstenie ne si misli ce ti izliza i e-maila.mozes da si go ostavis i da si drasnem po nesto,caoooo!

Тема Търся запознанствонови [re: R.I.M]  
Автор slim ()
Публикувано25.01.00 16:55



Честно казано ми харесва този разговор. Факт е, че рядко може да се види нещо нормално и спокойно в този клуб. При теб RIM е точно така. Крясъците и лигавщините не са ми никак приятни. Но май не за всички е така . Поздрави

Тема Търся запознанствонови [re: slim]  
Автор R.I.M ()
Публикувано25.01.00 21:37



благодаряти baby,ама това е the real world и аз искам в този сайт да не попадам на някакви си измислици-премислици ама кво да правим internet кой къде намери като прочете адам baby, търси адам и откача да си покаже колко мъж може да бъде.НА ВСИЧКИ който сте попаднали съвсем случайно не е нужно да колабирате ,просто повярвайтие,че същтествува и подобно явление.Имам много да си поговоря със всички вас но за съжеление не става по клавиатурата мамкаму, нестава.Знаете ли ще си направя най-накрая web и ще си поговорим наистина<имам нужда>за нещата който ни дразнят-говоря "във" незнам подяволите защо, всичко е толкова измислено,че кунволсирам и ми се плаче даже!Слушам в момента bjork,не се шокираите просто имам само нея в момента,и си мисля колко е шибано да се здухваме тук в тая точка на нашата планета,като хората го правят със пълното си съмочувствие ,и даже им е гадно че няма кой да ги /опищи/!!!!!!!!!!!! Мамкаму няма да пиша повече иначе ще заприличам на ония песнопойки дето се въртят в ефир.За всички пичове които са ме издържали by!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i za slim by!!!!!!!!!!!

Тема Търся запознанствонови [re: slim]  
Автор R.I.M ()
Публикувано25.01.00 21:37



благодаряти baby,ама това е the real world и аз искам в този сайт да не попадам на някакви си измислици-премислици ама кво да правим internet кой къде намери като прочете адам baby, търси адам и откача да си покаже колко мъж може да бъде.НА ВСИЧКИ който сте попаднали съвсем случайно не е нужно да колабирате ,просто повярвайтие,че същтествува и подобно явление.Имам много да си поговоря със всички вас но за съжеление не става по клавиатурата мамкаму, нестава.Знаете ли ще си направя най-накрая web и ще си поговорим наистина<имам нужда>за нещата който ни дразнят-говоря "във" незнам подяволите защо, всичко е толкова измислено,че кунволсирам и ми се плаче даже!Слушам в момента bjork,не се шокираите просто имам само нея в момента,и си мисля колко е шибано да се здухваме тук в тая точка на нашата планета,като хората го правят със пълното си съмочувствие ,и даже им е гадно че няма кой да ги /опищи/!!!!!!!!!!!! Мамкаму няма да пиша повече иначе ще заприличам на ония песнопойки дето се въртят в ефир.За всички пичове които са ме издържали by!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i za slim by!!!!!!!!!!!

Тема Търся запознанствонови [re: R.I.M]  
Автор slim ()
Публикувано26.01.00 10:03



Уау, Доста силно ..........малко е объркано този път ,но схванах основното. Страната ни е тъпа .. това е ясно, хората неразбрани и нитолерантни - също ясно и т.н.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.