Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 10.06.24 
Музикални
   >> Пънк
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема za doom i pose6tenieto im v bg?  
Авторselbstmord (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 02:12



v4era se vidqh sas emo puna. zagovorihme ne6to za doom i toi mi kaza 4e predi vreme po4ti sa stignali do bg. 6telo da ima koncert ma ne6to se preebalo s transporta. nqkoi moje li da mi razkaje, 4e mi e mnogo interesno



Тема Re: za doom i pose6tenieto im v bg?нови [re: selbstmord]  
Автор STONE DEAD (Гадина)
Публикувано16.10.05 22:14



Вокала им умря през март, нямам идея дали продължават да свирят след инцидента.



Тема DOOMнови [re: selbstmord]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано17.10.05 16:27



С тази тема ме връщаш почти 10 години назад и встрани, на един купон на тавана на Стоун Дед, помниш ли го това??

Тогава в БГ бяха дошли един грък Костас и един англичанин /Бил Уорд/, тогава свирещ в THE NEXT WORLD/VIRTUAL REALITY и нещо като студиен музикант в DOOM. И тогава, докато пиехме нещо, а аз си правех записи на дека на Климент, се роди идеята за концерт на гореспоменатите.
Бяха луди години, още на другия ден във Варна бяха тръгнали слухове, че Дуум са били там, раздавали са автографи, плочи и касети.
В интерес на истината, имаше уговорена дата. Тогава концерт се уреди, но нямаше как да поемем поне част от финансовите им изисквания. Пък и дойде кахърът им с буса, който сякаш беше добре дошъл, иначе кой знае как щяхме да клепаме виновно пред тях, че не ще можем да платим поне бензина.



Тема Re: DOOMнови [re: Bgpunk]  
Автор STONE DEAD (Гадина)
Публикувано19.10.05 18:19



Така беше. Жалко само че други грабнаха подаръците



Тема Re: DOOMнови [re: STONE DEAD]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано19.10.05 22:32



Карай Климо, за нас остана славата да бъдем на този таван.
Помниш ли как спря тока и колко бяха учудени те...
И как някой се втурна да псува комунистите на английски. А Дрисъка ходеше постоянно за пукница.



Тема Re: DOOMнови [re: Bgpunk]  
Автор STONE DEAD (Гадина)
Публикувано19.10.05 22:42



Истински учудени обаче бяха като пуснах Преброяване на дивите зайци и всички се вперихме да го гледаме, само те мигаха на парцали.



Тема Re: DOOMнови [re: STONE DEAD]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано19.10.05 22:52



Хахаххаха, ей, това го бях забравил, ама аз тогава заспах на пода вече.



Тема Re: DOOMнови [re: Bgpunk]  
Авторselbstmord (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 22:56



ee vie napravo ste gi razbili s toq film hehhee :)



Тема Re: DOOMнови [re: selbstmord]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано19.10.05 22:58



Такива бяха годините...




Тема Re: DOOMнови [re: Bgpunk]  
Автор STONE DEAD (Гадина)
Публикувано19.10.05 23:02



Да и беше със слушалки записвайки Hawkwind. А Дрисъка освен за пукница презкачаше до стълбите и да дишне малко лепилце гаменът му с гамен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.