Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 14.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тахионите...нови  
Авторазилит_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 14:27



..има ли ги?Наистина ли пътуват с надсветлинна скорост към миналото?



Тема Отг: Тахионите...нови [re: азилит_anon]  
АвторDrug Vasko_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 22:40



Ех, защо не знам отговора ....



Тема Отг: Тахионите...нови [re: азилит_anon]  
Авторikutyvgrtd_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 08:54



kljuhcvut



Тема Отг: Тахионите...нови [re: Drug Vasko_anon]  
Автор aзилит (непознат )
Публикувано04.12.00 12:49



Ех,ако го знаеше-Нобеловата ти е в кърпа вързана,а в мое лице щеше да имаш най-запалената си фенка.Все пак,Васко,сигурно имаш мнение по въпроса-има ли ги и такава ли е природата им/имам в пред вид скороста и времето/?



Тема Отг: Тахионите...нови [re: Drug Vasko_anon]  
Автор aзилит (непознат )
Публикувано04.12.00 12:54



Ех,ако го знаеше-Нобеловата ти е в кърпа вързана,а в мое лице щеше да имаш най-запалената си фенка.Все пак,Васко,сигурно имаш мнение по въпроса-има ли ги и такава ли е природата им/имам в пред вид скороста и времето/?



Тема Отг: Тахионите...нови [re: ikutyvgrtd_anon]  
Автор aзилит (непознат )
Публикувано04.12.00 12:55



Здравей!Ти си първото извънземно с което се запознавам.Само,че трябва да поработим върху комуникацията-за да те разбера.



Тема Отг: Тахионите...нови [re: aзилит]  
АвторDrug Vasko_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 04:57



Сега ме вълнуват други неща, но някой ден и до тях ще стигна.
Не мога да ти дам мнение, щото нямам основание за такова. Това е една теория, нищо повече, засега. Пък и не е най-интересната, да знаеш ;)
Така или иначе, дано се разберете с извънземното, щото няма кой друг да те ощастливи с отговор за тахионите :)



Тема Отг: Тахионите...нови [re: азилит_anon]  
АвторMad Math_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.12.00 11:52



zdrasti, azilit!

izvinqvaj, 4e pi6a na latinica, ama s kirilicata 6te mi otneme cql den!

otnosno tahionite - az li4no ne znam koj e kazal, 4e TO4NO svetlinata e naj-byrzoto ne6to vyv Vselenata; ami ako prosto ne sme razvili setiva za t.nar. "tahioni", kak 6te razberem, 4e sy6testvuvat? s drugi dumi, dali edna riba syznava, dori da e dostaty4no inteligentna da si zadade tozi vypros, 4e e zaobikolena ot voda???

iskam da kaja, 4e STO spokojno moje da ne e vqrna, ako se okaje, 4e tahionite sy6testvuvat...pyk i koj moje da proveri naistina dali relativisti4nite efekti se proqvqvat po predvideniq na4in pri skorosti, blzki do c? moje bi spokojno c moje da byde prehvyrlena!?

za6to nqkoj e re6il, 4e 1/sqrt(e0 x m0) e naj-visokata pronicaemost, koqto moje da se postigne? t.e., za6to pronicaemostta na vacuuma da e re6ava6ta v slu4aq?

anyway, dosega nito sleda ot tahionite, no az ne se ot4ajvam - daje se NADQVAM da sy6testvuvat, taq STO po4na da mi lazi po nervite...:-)))



Тема a little commentнови [re: Mad Math_anon]  
Автор Pirx (непознат )
Публикувано12.12.00 14:33



Sto vi drazni STO to
prosto may go ne razbirate
Ima edna cudesna knijka n W Pauli Teoria otnositelnosti izdanieto e na ruski
procete ya i ste si govorim togaz



Тема Отг: a little commentнови [re: Pirx]  
АвторDrug Vasko_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.00 19:24



Проблема е че и аз съм намразил СТО, а поне за себе си знам че я разбирам.
Тя просто не е вярна най-вероятно. А истината за нея ще се крие още дълго, защото защитниците й са заинтересовани и много влиятелни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.