Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 01.05.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отишъл си е Питър Уеър Хигс  
Автор P. - koвaчa (пенсионерин)
Публикувано10.04.24 06:49



Geri ни е разказва за него. Питър Уеър Хигс британец е бащата на "Хигс" бозона Теорията на Хигс е свързана с това как субатомните частици, които са градивните елементи на материята, получават своята маса.Хигс е получил Нобелова награда за физика за 2013 г. за работата си с Франсоа Англер от Белгия, който независимо от него стигна до същата теория. Тъжната новина преписах го от Дир бг

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: P. - koвaчa]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано12.04.24 12:24



О, откривателят на Темелко Мемелков!





Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: rien ne va plus]  
Автор P. - koвaчa (пенсионерин)
Публикувано14.04.24 00:37



Напомням ти че не искам да ти пиша, защото не си прав. Не съм откривал нищо а съм наблюдавал явление при използването на увреден монитор при някакъв експеримент за прожектиране на голямо изображение. Вече си купих биймър така че не ми е нужно да повтарям експеримента но пазя всички нужни за демонстрирането на нареченото от мен "Темелко" явление ноето явление съм виждал в пресата и в фантастичен филм без да смея да го очаквам че ще си го направя и аз. Ясен ли съм заядливецо? Пазя ги ще го напиша още веднъж - п а з я г и!
А споминалият се Хигс е тема на поста . Или имащ когнитивен проблем ? Не искам да ти пиша Не искам и вече не само заради "Темелко Мемелков" а и заради този велик учен. Дано си разбрал и дано запомниш!!!

Редактирано от P. - koвaчa на 14.04.24 00:34.



Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: P. - koвaчa]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано15.04.24 14:49



Ех, къде си ти, Темелко!

Най-великото откритие на 21. век!

Дълбоко скрито в наводнените и мухлясали дебри на мазетата и осраните от гларуси тавани на старите къщи в тайнствения Бургас!

По-скоро трамваи ще звънят на плажа, нежели Темелко да бъде разкрит!



Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: P. - koвaчa]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано15.04.24 15:14



Извинявай, Рачо, не можах да се въздържа!

Но ти си знаеш, че си го заслужаваш.

А за Питър Хигс, откривателят на Хигс бозона, моите почитания! Но никой не е вечен на този свят.



Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: rien ne va plus]  
Автор P. - koвaчa (пенсионерин)
Публикувано18.04.24 16:28



Извинението е прието. Нещото наречено от мен Темелко не е в незнайно мазе на потайния Бургас. Под масата на която е компютъра от който чета невъздържаните ти и пристрастни мения. Да, след пътуването до приятеля на НЕобогомил е леко увреден но не е фатално. Ще го ажа така Темелко е плод на усилия в някога важна за мен област- уголемяване на изображения и едно съвсем случайно съчетание на утановката доведе до резултат който споделих тук и нарекох Темелко. след като се поразрових установех че унгарци, японци и немци имат такъв специален продукт който се продава малко по късно Майкрософт и те съобщиха подобна система. Скъпи са много и е безпредметно някой като нас да закупува такова чудо защото наистина е чудо. Други американци с помоща на водна пара постигнаха подобен ефект но там е чиста оптика , а не квантова механика така че лично аз само ги упоменавам Темелко е възможен само благодарение на , и на квантовата механика. За това го ценя.
Що се отнася да това дали ти заслужаваш извинение - ами какво да ти кажа На времето селския пияница беша объркал погребение с сватба и като се развика " да е хуюрлия да са здрави цицките Наздраве та в такъв спомен ме хвърли това де искаш извинение Е дадох ти го. НЕ ме занимавауй повече мола те Ти просто не си осъзнал в дълбочина нещата. И аз съм изпадал в подобна ситуация - Сашо Транзистора ме попита "кажете колега колко битов е компютъра "Правец 16 ?" и аз отговорих - осем та Сашо ми закърпи един мазен поправителен!
Извинен си.

Редактирано от P. - koвaчa на 18.04.24 16:30.



Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: P. - koвaчa]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано21.04.24 08:53



Ти май не си прочел втората част от това, което съм написал - а именно, че подигравката ти си я заслужаваш.
И продължаваш с простотиите си.
Продължаваш да бълваш тъпотии за твоята измишльотина темелко.
Но ти си доказал, че срам нямаш.
Идеята ми беше да спреш с идиотщините си, вместо това ти продължаваш да каканижеш едни и същи неща, присъщи на слабоумен.

Всъщност извинение не съм ти искал, по-скоро беше израз, с който обяснявам, че си заслужаваш подигравката за темелко. И друго освен подигравка няма да видиш.



Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: rien ne va plus]  
Автор P. - koвaчa (пенсионерин)
Публикувано27.04.24 09:58



Темата е за кончината на създателя на Хигс бозона, не е за мои работи. Благодаря че ме правиш толкова значим.Чао Бао Какао!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Отишъл си е Питър Уеър Хигснови [re: P. - koвaчa]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано27.04.24 20:48



Какво разбираш ти от Хигс бозони, празна темелковска главо?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.