Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 28.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано03.08.21 13:16



Еее Бай НЕшО, пък много си бил обидчив бе. Реално атомарният водород издържа едва1. 10 на минус 13 сек. в норм. земни условия ... Колко милиметра ще се придвижи по тръбата за това време от вакуума на двигателя бе Бай НЕшо? Минути издържа при минус 273 градуса и аз си давам сметка каква цена ще има такава установка, а ти? Мисля че трябваше да ме питаш сега - от къде съм научил всичко това, а не да сипеш пак тонове щуротии този път пък за газовете на Проф Митев. Вечна му памят. Но и жив да беше, ти едва ли щеше да го питаш каквото и да е защото ти знаеш Всичко! Питай бе питай то с питане и Цариград ще стигнеш, не да ми са правиш на Лили Иванова и Азиз едновременно. Празноглавец си ти и по добре млъкни в този форум знаем ти въэможностите по физика. Отдавна ги знаем.

Физиката е проста наука за това не е по мераците на мнозина, но няма как требе да се чете много.

Редактирано от stillpigi-166243 на 03.08.21 13:18.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.08.21 15:39



Атомарният водород има такава скорост, че ако дюзата на образуването му е отдалечена дори на 1000 метра от дупето ти, за по-малко от секунда може да е в него.

А що се отнася до скоростта на реакциите в цилиндрите, до пред ГМТ - освен катализатори има АНТИКАТАЛИЗАТОРИ. Влагата например забавя значително горенето.

Дори с образувани водородни молекули, на път към ГМТ, те все още ще пулсират, без да отдават значителна енергия!





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано04.08.21 22:44



1976 "Квант" номер 7 на страница 11 отвори Глопако:




Гери, то бива бива тъпаци но този счупи всички рекорди и на земята и на небето.

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.08.21 22:49.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.08.21 08:56



Както винаги пак си объркал нещо - я година, я брой, я страница.

...


Вземи се занимавай с космически лифт, Темелкото или туй:

!

ЕДНОДОМНИ инбридингови скакалци да има!




Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.08.21 22:49



Дъдъръ, дъдъръ, дъдъръ... като гаров електрокар си и както винаги измисляш некво препятствие - не по същество, но да се види че комуникираш стабилно и си най добрия в маалата.

1986 номер седми на 11 страница списанието се казва "Квант", аз като напиша "Квант" дайджест си го намирам. О, не, ти няма да се вразумиш. Не и не! Такова ти е тестото. Надут, прост и нагъл - войнстващо безхаберие в най чист вид. Или пък си само безумец. И в двата случая си аут от каквато и да е физика.

Редактирано от stillpigi-166243 на 05.08.21 22:57.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.08.21 10:21



О, не, ти няма да се вразумиш. Не и не! Такова ти е тестото. Надут, прост и нагъл - войнстващо безхаберие в най чист вид. Или пък си само безумец. И в двата случая си аут от каквато и да е физика.

Този път си уцелил право в десятката.
Но и ти не си по-стока от него. Продължаваш да лъжеш за темелко мемелко.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.08.21 11:23



Виж годината, тикви!

Не ни трябва да държим дълго атомарен водород, а части от секундата. Пулсиращите молекули от рекомбинацията също задържат енергия до ГМТ.
...

Имам реализиран проект за СЕ, дето всяка ученичка може да го изпълни! А ето Пердето, как те бъзика за Темелко!





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.08.21 21:18



Лъжа да, да! Де да имаше повече такива, дето лъжат колкото мене... И ти си имаш твоя истина и ти си гледаш твоята истина. Цял Карл Маркс си и Ленин и Мао помниш ли Мао с неговите "дадзибао", бях в 8 клас като излязоха на мода.Ако нямаше Темелко щях ли да ти предлагам да ти го пращам по пощата бе бонак?

Онзи кютук бай ти НЕшО поне само си вярва, а ти Риене определено опитен и начетен електрончик за какво се губиш в догадки? За какво?

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.08.21 21:43.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.08.21 21:27



Признаваш си, че не си виновен?





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.08.21 21:39



Аз на твое място първо бих благодарил за качествения линк и бих си препечатал всички списания защото това е много да не кажа изключителна библиотека в която са докоснати на високо ниво съобразно аудиторията най различни отдели на математиката и физиката , а не на догматиката и метафизиката. Само шах отдела ти стига да станеш шампион европейски за две три години. Чудя се как и защо все още ти пиша, ти си само един работлив бездарник или най малкото като такъв се изявяваш с писанията си тук! Не знам дали не си на заплата за да блъскаш тези твои абсолютни глупости тук в този толкова богат форум. Махай се и не идвай повече досадник. За 1 по 10 на минус 13 секунди газът ще измине 43 микрона ако не съм сгрешил естествено. Не четеш, не се усещаш какво пишеш и си позволяваш да занимаваш останалите с най небивали неща. Ако Темелко беше лъжа, то той щеше да е най безобидната в сравнение с твоите твърдения. Не си позволявай да цапаш наоколо стига вече! И още – имам основателни причини да не го обнародвам с илюстрация. Работил съм в екип който е патентовал в чужбина- видях и помня какво стана- една пълна кашория, великолепни и можещи момчета бяха наблъскани в шеста глуха ...

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.08.21 21:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.