Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 30.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшО  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано03.08.21 13:16



Еее Бай НЕшО, пък много си бил обидчив бе. Реално атомарният водород издържа едва1. 10 на минус 13 сек. в норм. земни условия ... Колко милиметра ще се придвижи по тръбата за това време от вакуума на двигателя бе Бай НЕшо? Минути издържа при минус 273 градуса и аз си давам сметка каква цена ще има такава установка, а ти? Мисля че трябваше да ме питаш сега - от къде съм научил всичко това, а не да сипеш пак тонове щуротии този път пък за газовете на Проф Митев. Вечна му памят. Но и жив да беше, ти едва ли щеше да го питаш каквото и да е защото ти знаеш Всичко! Питай бе питай то с питане и Цариград ще стигнеш, не да ми са правиш на Лили Иванова и Азиз едновременно. Празноглавец си ти и по добре млъкни в този форум знаем ти въэможностите по физика. Отдавна ги знаем.

Физиката е проста наука за това не е по мераците на мнозина, но няма как требе да се чете много.

Редактирано от stillpigi-166243 на 03.08.21 13:18.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.08.21 15:39



Атомарният водород има такава скорост, че ако дюзата на образуването му е отдалечена дори на 1000 метра от дупето ти, за по-малко от секунда може да е в него.

А що се отнася до скоростта на реакциите в цилиндрите, до пред ГМТ - освен катализатори има АНТИКАТАЛИЗАТОРИ. Влагата например забавя значително горенето.

Дори с образувани водородни молекули, на път към ГМТ, те все още ще пулсират, без да отдават значителна енергия!





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано04.08.21 22:44



1976 "Квант" номер 7 на страница 11 отвори Глопако:




Гери, то бива бива тъпаци но този счупи всички рекорди и на земята и на небето.

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.08.21 22:49.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.08.21 08:56



Както винаги пак си объркал нещо - я година, я брой, я страница.

...


Вземи се занимавай с космически лифт, Темелкото или туй:

!

ЕДНОДОМНИ инбридингови скакалци да има!




Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.08.21 22:49



Дъдъръ, дъдъръ, дъдъръ... като гаров електрокар си и както винаги измисляш некво препятствие - не по същество, но да се види че комуникираш стабилно и си най добрия в маалата.

1986 номер седми на 11 страница списанието се казва "Квант", аз като напиша "Квант" дайджест си го намирам. О, не, ти няма да се вразумиш. Не и не! Такова ти е тестото. Надут, прост и нагъл - войнстващо безхаберие в най чист вид. Или пък си само безумец. И в двата случая си аут от каквато и да е физика.

Редактирано от stillpigi-166243 на 05.08.21 22:57.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.08.21 10:21



О, не, ти няма да се вразумиш. Не и не! Такова ти е тестото. Надут, прост и нагъл - войнстващо безхаберие в най чист вид. Или пък си само безумец. И в двата случая си аут от каквато и да е физика.

Този път си уцелил право в десятката.
Но и ти не си по-стока от него. Продължаваш да лъжеш за темелко мемелко.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.08.21 11:23



Виж годината, тикви!

Не ни трябва да държим дълго атомарен водород, а части от секундата. Пулсиращите молекули от рекомбинацията също задържат енергия до ГМТ.
...

Имам реализиран проект за СЕ, дето всяка ученичка може да го изпълни! А ето Пердето, как те бъзика за Темелко!





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.08.21 21:18



Лъжа да, да! Де да имаше повече такива, дето лъжат колкото мене... И ти си имаш твоя истина и ти си гледаш твоята истина. Цял Карл Маркс си и Ленин и Мао помниш ли Мао с неговите "дадзибао", бях в 8 клас като излязоха на мода.Ако нямаше Темелко щях ли да ти предлагам да ти го пращам по пощата бе бонак?

Онзи кютук бай ти НЕшО поне само си вярва, а ти Риене определено опитен и начетен електрончик за какво се губиш в догадки? За какво?

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.08.21 21:43.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.08.21 21:27



Признаваш си, че не си виновен?





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.08.21 21:39



Аз на твое място първо бих благодарил за качествения линк и бих си препечатал всички списания защото това е много да не кажа изключителна библиотека в която са докоснати на високо ниво съобразно аудиторията най различни отдели на математиката и физиката , а не на догматиката и метафизиката. Само шах отдела ти стига да станеш шампион европейски за две три години. Чудя се как и защо все още ти пиша, ти си само един работлив бездарник или най малкото като такъв се изявяваш с писанията си тук! Не знам дали не си на заплата за да блъскаш тези твои абсолютни глупости тук в този толкова богат форум. Махай се и не идвай повече досадник. За 1 по 10 на минус 13 секунди газът ще измине 43 микрона ако не съм сгрешил естествено. Не четеш, не се усещаш какво пишеш и си позволяваш да занимаваш останалите с най небивали неща. Ако Темелко беше лъжа, то той щеше да е най безобидната в сравнение с твоите твърдения. Не си позволявай да цапаш наоколо стига вече! И още – имам основателни причини да не го обнародвам с илюстрация. Работил съм в екип който е патентовал в чужбина- видях и помня какво стана- една пълна кашория, великолепни и можещи момчета бяха наблъскани в шеста глуха ...

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.08.21 21:40.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.08.21 21:46



Разбира се, че лъжеш!





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.08.21 23:19



Според теб, защо е приключило списването на журнала.?



В тази ускорена инвеститорска среда късите крака на Темелчовците лъсват бързо и безславно.
Иди да ментриш за по-крупни проекти, като каране на лед за Бургас от Полюсите и Космическия лифт!



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.08.21 23:54



Само шах отдела ти стига да станеш шампион европейски за две три години.
Чудя се защо не си стигнал нивото на Боби Фишер поне...





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.08.21 01:40



Ще ти подаде Темелко той, че детандерът не ти стига!
Поне холограмите да изучиш в тая група, с ПЛОСКИЯ си мозък!



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано07.08.21 08:23



Хаха, събрали се детандер с темелко


Двама кукумицина.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.08.21 09:23



В цилиндрите рекомбинацията може да бъде допълнително задържана с коронни разряди във водорода.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 17:58



Айде и другия електрокар се обажда - лъжа ама не лъжа, просто на теб така ти отърва да говориш! Нали ти предложих да ти го пратя що отказа а? Било нещо невзрачно , да ама не, по скоро и ти си прозрачен като бай НЕшО.

То голема навалица от протестери се получи бе , са чакам и Хидразинчо ,то и на него предлагах да му го пратя по пощата. Гъста мрежа и още идат. Има го Темелко има го каквото и да мантрувате тук- Омммм Омммм, Омммм, Оммммм

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:02.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:02



Дъдъръ , дъдъра, дъдъра,дъдъра Оммм, Омммм , Оммммм , Омммм

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:03.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано07.08.21 18:03



Ти колко неща предложи и обеща и колко пъти се отметна помниш ли, или вече деменцията те гони?
А помниш ли, че искаше и пари да ти плащам за да ми пратиш смотаната си вехтория?
Ние искахме само една-две сниммки, но то няма как да снимаш нещо, което го няма.





Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:05



Оммм, Омммм, Омммм, Омммм
Харе Кришна Харе Кришна, харее харе... зарядии, зарядии бумммм харе Кришна бумммм...

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:08.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:21



Оппалааа париии - парички парички обичат ви всички Кво да правя и Еконт и Спиди сакат манги за превоза и за разлика от тогава днес са повишили тарифата 6 или 8 пъти. Ти кво искаш да ти платя че съм ти го дал ли бре голям турчин си бил бе , а диш парасъ не щеш ли?Нема пари, нема снимки, нема Темелко! Дал ти бях всичкото време на света да придобиеш нещо впечатляващо но явно не са се случили нещата. Направи си сам Темелко поне знаеш пътя по който требе да минеш: 1 бр LM17A Daewoo, едно просто захранване с траф и кондензе, една стара машина заради по евтините видео карти и една леща - френелка от училищен проектор и българска от Хемус става. Аз сега ще пробвам с Eizo Nanao от 2000 понеже е с същата структура като Деу - то случайно го намерих просто късмет. Не знам дали ще стане но имам шанс да опитам с по новите монитори нещо не се получава. Пари съм му бил искалНе аз а фирмата за пренос превоз ти ги е искала .Фирщеин Зи?

Тигре, тигре, имаш ли пари, Тигре, тигре, имаш ли пари...

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:23.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:30



Помня го Бобито с Спаски играха То голяма лили Иванов бил тоя Боби че жуженето на камерите му пречеше че не знам какво... Обаче одънка Спаски като да го коледува Изключителен шахматист. За мен споко, нямам амбиции такива ни спортист ни артист ни нищо стига ми пенсийката да си харча по живо по здраво и да ви се наслаждавам тука ох на батя червенотиквеничетата.

Ако искате да ви пратя и линка на Юнньй Техник там пък пише за руския завод Тепло и Сила от преди октомврийската какви машини са правили ама таман като на НЕшкО детандерите Ама байното дали че поверва че още в царска Русия са му знаели тайната детандерска?

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:35.



Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 23:01



ство. Че ви разбием! Ти само стой та гльодай!!! Нема хънта мънта.

Нема физика, нема мизика ние командоваме

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 23:04.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано08.08.21 08:48



А хаха



Прати го на кукумил.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.08.21 09:52



Още на Алековото Световно изложение, през 1893г Тесла представя детандер в съвременна схема, чрез неговите индукционни машини.

Чарлз Триплер пък има близък сътрудник от Петербургската академия - проф.Бобрик.

Въобще, Тунгуският взрив може да си е чист фракинг с продукция от ДЕТАНДЕРИ.
По-точно, с оксиликвит.



Тема ДВ(Г) на водород - към хибридни системинови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано13.08.21 20:21



Водородните хибриди могат да са по-ефективни и от въглеводородните, които за градска среда достигат 1-2 литра бензин на 100 км.




Има водородни ДВ(Г) разработки без колянов вал, които и масло не разходват.

"Ламбда" цикъл, интегриран в работния - за около 100% енергоефективност.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано14.08.21 00:51



Нищо на никой нема а пращам. Сите имаате целото време на свето и казаате "мъна" праите си го сами тогаз! Тоа бил кукумила па ти си напрао с мозак на дрозофила.
Бай НЕшОООО виж ва виж - тоа кютук рече че си бил откачен! Верно ли ва бай НЕшО? Верно ли си откачен или си само откачен от секаде???

Редактирано от stillpigi-166243 на 14.08.21 00:52.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано14.08.21 06:35



Сложете си абокати!
На Пердьо съм му поръчал вътреклетъчна репликационна вакса за над 4 млн. долара от Шмайзер! Така щото сополите му да са основно от спайк протеин и някой друг изомер, като фабричен дефект, за "нови щамове". И никакви гаметогенези! Няма само за разплод да ми мислите с тези ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТИ я!

Хаймани, с хамани!





Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано15.08.21 23:04



Ей, съвсем на нищо е станало клубчето... ;)

Не си отивай кротко в тъмнината (c) Дилън Томас


Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: Герисъм]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано16.08.21 16:39



Добре дошъл! Ми на такива сме, имаме нужда от какво ли не. Аз намерих на НЕшкО за атомарния водород - той дори не го погледна, намерих му и за Прословутият му Детандер още от 1918 и него не погледна. Сега и двигателя на Георг Кайлей намерих пак детандер но няма повече да му показвам - да си търси - той знае ВсичкоЩо се отнася до мен добре съм, дърпам си Юньй техник и Квант и си оползотворявам времето. Преди ти ги беше сложил в библиотеката но вече ги няма. Аз за техниката с руския нямам проблем с английския ми е по трудно- мноого по трудно. Но справям се. Интересуват ме газовите акумулатори те са яки но за сега съм още на режим търсене.

Аз каквото сгафих извинявам се!

Редактирано от stillpigi-166243 на 16.08.21 16:41.



Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.08.21 17:23



Намерил си бабини деветини!

Не са ли японците, има да се плещи за Темелко тука до 101 и обратно:

.


"Гретето" за малко да спре детандерите от пътя, ама...




Тема Починала е актриса, добра актриса!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано21.08.21 18:22





Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.