Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 28.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:21



Оппалааа париии - парички парички обичат ви всички Кво да правя и Еконт и Спиди сакат манги за превоза и за разлика от тогава днес са повишили тарифата 6 или 8 пъти. Ти кво искаш да ти платя че съм ти го дал ли бре голям турчин си бил бе , а диш парасъ не щеш ли?Нема пари, нема снимки, нема Темелко! Дал ти бях всичкото време на света да придобиеш нещо впечатляващо но явно не са се случили нещата. Направи си сам Темелко поне знаеш пътя по който требе да минеш: 1 бр LM17A Daewoo, едно просто захранване с траф и кондензе, една стара машина заради по евтините видео карти и една леща - френелка от училищен проектор и българска от Хемус става. Аз сега ще пробвам с Eizo Nanao от 2000 понеже е с същата структура като Деу - то случайно го намерих просто късмет. Не знам дали ще стане но имам шанс да опитам с по новите монитори нещо не се получава. Пари съм му бил искалНе аз а фирмата за пренос превоз ти ги е искала .Фирщеин Зи?

Тигре, тигре, имаш ли пари, Тигре, тигре, имаш ли пари...

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:23.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 18:30



Помня го Бобито с Спаски играха То голяма лили Иванов бил тоя Боби че жуженето на камерите му пречеше че не знам какво... Обаче одънка Спаски като да го коледува Изключителен шахматист. За мен споко, нямам амбиции такива ни спортист ни артист ни нищо стига ми пенсийката да си харча по живо по здраво и да ви се наслаждавам тука ох на батя червенотиквеничетата.

Ако искате да ви пратя и линка на Юнньй Техник там пък пише за руския завод Тепло и Сила от преди октомврийската какви машини са правили ама таман като на НЕшкО детандерите Ама байното дали че поверва че още в царска Русия са му знаели тайната детандерска?

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 18:35.



Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.08.21 23:01



ство. Че ви разбием! Ти само стой та гльодай!!! Нема хънта мънта.

Нема физика, нема мизика ние командоваме

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.08.21 23:04.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано08.08.21 08:48



А хаха



Прати го на кукумил.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.08.21 09:52



Още на Алековото Световно изложение, през 1893г Тесла представя детандер в съвременна схема, чрез неговите индукционни машини.

Чарлз Триплер пък има близък сътрудник от Петербургската академия - проф.Бобрик.

Въобще, Тунгуският взрив може да си е чист фракинг с продукция от ДЕТАНДЕРИ.
По-точно, с оксиликвит.



Тема ДВ(Г) на водород - към хибридни системинови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано13.08.21 20:21



Водородните хибриди могат да са по-ефективни и от въглеводородните, които за градска среда достигат 1-2 литра бензин на 100 км.




Има водородни ДВ(Г) разработки без колянов вал, които и масло не разходват.

"Ламбда" цикъл, интегриран в работния - за около 100% енергоефективност.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано14.08.21 00:51



Нищо на никой нема а пращам. Сите имаате целото време на свето и казаате "мъна" праите си го сами тогаз! Тоа бил кукумила па ти си напрао с мозак на дрозофила.
Бай НЕшОООО виж ва виж - тоа кютук рече че си бил откачен! Верно ли ва бай НЕшО? Верно ли си откачен или си само откачен от секаде???

Редактирано от stillpigi-166243 на 14.08.21 00:52.



Тема Re: Внимание тук е Физика с Гл. Учител НЕшОнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано14.08.21 06:35



Сложете си абокати!
На Пердьо съм му поръчал вътреклетъчна репликационна вакса за над 4 млн. долара от Шмайзер! Така щото сополите му да са основно от спайк протеин и някой друг изомер, като фабричен дефект, за "нови щамове". И никакви гаметогенези! Няма само за разплод да ми мислите с тези ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТИ я!

Хаймани, с хамани!





Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано15.08.21 23:04



Ей, съвсем на нищо е станало клубчето... ;)

Не си отивай кротко в тъмнината (c) Дилън Томас


Тема Re: Гери, вси кришнаре сме ово, чекаме Белото братнови [re: Герисъм]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано16.08.21 16:39



Добре дошъл! Ми на такива сме, имаме нужда от какво ли не. Аз намерих на НЕшкО за атомарния водород - той дори не го погледна, намерих му и за Прословутият му Детандер още от 1918 и него не погледна. Сега и двигателя на Георг Кайлей намерих пак детандер но няма повече да му показвам - да си търси - той знае ВсичкоЩо се отнася до мен добре съм, дърпам си Юньй техник и Квант и си оползотворявам времето. Преди ти ги беше сложил в библиотеката но вече ги няма. Аз за техниката с руския нямам проблем с английския ми е по трудно- мноого по трудно. Но справям се. Интересуват ме газовите акумулатори те са яки но за сега съм още на режим търсене.

Аз каквото сгафих извинявам се!

Редактирано от stillpigi-166243 на 16.08.21 16:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.