Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 19.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема От "Тубата" може да се учи физика:нови  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.07.21 11:26





Не е само той и не е само "Тубата".

Училищата и Образователната система не могат да пренебрегват тези вече утвърдени институции! (Пренебрегването ще е самоубийствено.)

За да научат и учителките по природознание (гр.физика = природика), как се достига Луната или пък Марс от човека!



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано04.07.21 23:03



Ти преди време имаше бан да пишеш във физика.
И тогава ме излъга, че ще дадеш едно обяснение, което не даде, а аз съжалявам, че ходатайствах за теб да ти махнат бана.
Трбяваше така да си останеш.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.07.21 11:21



Преди време, когато предлагах концепцията за "микроефирна телевизия", напредничави персони в съобщителната техника ме "банваха" от контактите си.

Ютюб реализира идеята и наложи хегемонията си. Дори в ПРОСВЕТАТА!

Та ти не ходаявстваше ли да ми наложат бан.? Тогава, че и сега!
Възможно е някой и за микроефирната да е ходатайствал, но ходаявстването им беше в мой ущърб.
...

По темата:
Защо считаш, че Ютюб (вкл. микроефирните й телевизии) не става за учене на физика?
Трябва нещо да се промени или... ?



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.07.21 11:01



Ти си психично болен и трябва достъпът ти до научни форуми да бъде ограничен.
Късно е вече да се лекуваш.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.07.21 16:19



Явно по темата нямаш какво да кажеш.
...

Между другото, в някои социалки, с тези квалификации, които си позволяваш по отношение на други потребители...

Ако не друго, Рачовият Темелко поне е добър отдушник от такива, като теб.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика: [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.07.21 17:36



Това си е точно по темата. Видяхме колко си научил от тубата физика.
По принцип отвсякъде може да се учи, стига да има подходящо съдържание и да има нормален обучаващ се. Ти не си.

Колткото до Рачо и неговите брътвежи, хвани кукумил, удари рачо, от един дол дренки сте и двамата михлюзи. Единият патологичен лъжец с ограничени когнитивни способности, другият психично болен, също неспособен на мисловен процес.

Колкото до други форуми - там не биха допуснали психично болен да пише.

Редактирано от rien ne va plus на 06.07.21 17:37.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.07.21 20:04



Няма такова нещо.
На някои места в Нета дори не е желателно да се отварят сайтовете. Не само заради потенциални вреди върху компютърната система и информация.
И в "Тубата" не са много авторите, които предлагат истинска просвета.


Като деструктивен елемент се справяш, не може да ти се отрече. Никаква ФИЗИКА от твоя страна не се види!

Участвам в доста форуми, пък и бай ти Рачо.
Поведение, като твоето не е желано от истински психично здравите.
Ако нервите ти не те слушат - има специализирани групи. Ти се побърка с манията "да ми пречиш"!



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано06.07.21 22:33



Каква физика да обсъждам с теб и Рачо? То тук не останаха хора.

По-добре никаква физика да не се вижда от мен, отколкото да ти сляза на нивото да обсъждам фантазмите ти.

Жалко, че Гери спря да пише тук, той беше почти единственият светъл ум, от когото можеше да се научи нещо, както и да се обсъждат неща с него.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.07.21 20:54



Сега пък Гери ти крив, че спрял да пише!

Ами покажи се ти, какъв си ни физик!



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.07.21 02:25



Еее чак пък толкова, прекаляваш брате! Какво на мен не ми хареса толкова, че разказах резултатите от един експеримент ли? Ми направи ти същия експеримент добий подобни или по добри резултати и после се тръшкай.Не казвам че съм физик но това бе съвсем физически експеримент, не ботанически. Ето какво трябва да направиш сфера с диаметър 20 см на 25 см пред монитора сияеща като слънцето,и/или два образа идентични на някакъв обект като единият нека си седи на монитора, а другия да е виснал пред него в въэдуха като марсол на 30-40 санта. Просто е нали, ай ся напрай го. Аз го постигнах с монитор Деу ел ем 17 и френелка от училищен проектор в далечната 2013 есента май беше не помня.Кажи ти като го направиш с кво си го създал. То и Гери не му се вярваше но какво да правя аз.Нео - то и Хидро си ме оспорват напук по традиция Всъщност от всички само Нео прояви реален интерес искаше да прати човек у нас но аз не се съгласих. Тайна си ми е все пак казам съм скакво и как се получило това малко ли е? А, то по едно време май и на теб предложих да ти го пратя по пощата, както и но другите, ма никой го не щя- маловажно било и незначително Е ми аз пък имам слабост към незначителните работи такъв съм се пръкнал -незначителнофил. Нещото го има и в България, а това вече изобщо не е незначително . Тук дето изпосъбориха и фабрики и ферми за да пратят българите да аргатуват в чужбина взе че се появи някакъв Темелко ама хич не е незначителна ситуацията щото бъдещето е в науката и в на такивата по завъртяните технологии. Ръцете ми са чистели кенефи Риене но са съэдавали и чудеса. Яяя

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.07.21 02:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.