Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 26.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.05.21 07:08



Генераторчета на кванти, като Бобината на Тесла, но работят с управление на ТОКОВАТА компонента на РЕАКТИВНАТА мощност:

.


Инженерията е приучавана да смята, че големите токове и РЕАКТИВНА мощност трябва да ги избягва. Но тук сме и ФИЗИЦИ!



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано19.05.21 09:56



Стига си спамил! Пиши си в твоите теми.



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.06.21 19:32



Ето въпросното постижение, минало е 50те процента:

.


В статията малко подценяват халогенките обаче, които правят 20% КПД.



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: Neobogomil]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.06.21 20:04



Между другото, бият Слънцето, което е с 44% КПД за видима светлина.
При условие, че не ползват LENR за допълнителен енергодобив.



Тема Re: LED лампи от Дубайнови [re: zaphod]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано07.06.21 22:46



Кое точно е глупост?



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.06.21 17:57



Алллоу Врацаааа, ма и ти ли физик са извъди ва бухаха ха

Има ора кату мен например дето знаем че нищо не знаем. Убаче имало и такива дето и тва не знаят НЕуто направо ме застреля - мъртъв съм безвъэвратно и окончателно.

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.06.21 18:00.



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.06.21 19:30



Уви, колко си физик не се доказва с криене.
Мога да те посъветвам да пишеш по-кратко, неотвлечено и с по-малко правописни грешки.



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано12.06.21 00:28



нищо не съм крил Сеньор Нео!!! Пенсионирах се преди няколко месеца и се надявам да имам време и за проектите си не само за чуждите проблеми да решавам. И точно ти ли бе тюмбелче се намери да знаеш кой тук какво и как. Ти си уникален калпазанин който освен големи прикаэки друго тук не си представил. Невероятен въртоглавец който един път на конкретен въпрос не е отговорил по същество кратко и аргументирано. Изтъкан си от агресия и самонадеяност. Готов си винаги да стъпчеш без ни най малко да изпиташ угризение и никога не признаваш грешките си абсолютно никога. Търсиш винаги изгода и личен комфорт прикривайки се зад каузи и лозунги.
Настояваш че притежаваш митични познания в област в която не познаваш и това специално прозира от дискусиите ти с Генчо. Ти си способен да намразиш и съвършено неспособен да видиш собствените си слабости. Караш хората да ти помагат и после ги поливаш с врящ катран за благодарност Ти сам трябва да се махнеш от тук и то въэможно най скоро.

Всичко лепнато на Темелко важи за теб и само за теб, бездушието ти е фрапиращо и няма да скрия че си позор от всякъде ако стане дума че защитаваш устои на някаква наука още повече физика. Ти Нео твърде много си си повярвал и това е положението

Редактирано от stillpigi-166243 на 12.06.21 00:35.



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано13.06.21 09:37



Аз свеждам РЕАЛНАТА, квантово-релативистСка, физика до ЦЕЛОКУПНАТА публика.
Популярна наука! Какво не ти изнася?

Ще направят бимби и ще ти гръмнат под дюшека ли?! Аде нека първо си оправят климата, че вече фиданките на открито плод не могат да дадат от Глобалната аномализация на времето! Иначе ще ходят до веригите с паспортите за положени 3D токс-татуировки, да получат безвкусна пластмаса за дъвчене, разплуване, обездвижване и...



Тема Re: Понеже бях обещал...нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано13.06.21 22:10



Какво свеждаш, ти си психично болен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.