Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 28.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ай чиститу Новътъ Гудина 2021  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано01.01.21 08:23



Стягайти са начи, здрави и сербез бадете!



Сичку ши бади супиър батита.

Редактирано от stillpigi-166243 на 01.01.21 11:16.



Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано01.01.21 10:57



Ай честита и на теб. И що бАдете???
Ама едно да е ясно - и тая година няма на видим Топузчо, Топазчо, Тулупчо или каквото и да беше онова не работещото...





Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано01.01.21 11:14



То кучето обещало една фурна ляп на кучката мойта работа, де се вика ама споко ще го видите имам само едно условие гат видите Топузчо да опитаме да намерим още един Daewoo LM17A щото имам само още една френелка, добре де, ако не друго поне една френелка с фокусно растояние около метър или дори повече че да може Топузчо по далеч от монитора да го пращаме за сега мога само на 60 см да го командировам. Обещайте поне бе ора нищу другу ни ща.

Сичку ши бади супиър батита!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 01.01.21 11:17.



Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано01.01.21 11:44



Имам френелка но не помня колко и е фокусното - предполагам няма да е голямо щото е от шрайбпроектор.
Твоя е ако видя Тъпунчо.



Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: hidrazin4o]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.01.21 15:30



ЧНГ!
...

Ти гледай Тръмп да не разсекрети Захранването за Топузчо, че ни Бидон, ни Сорос мой помогне после!





Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано02.01.21 21:58



Добре , хубаво, Шрайб проект начи е като моята Нищо има светлина в тунела Имам покритие на плакат от някакво лекарство то е отрицателно и то доста отрицателно може би минус 4 диоптъра Не знам с каква цел са го наслоили върху илача дето го рекламират но и не ми пука важното е че навреме видях тази особеност и опазих фолиото щото то всъщност е фолио така че има може би светлине в тунела. Ти пази твоята леща Може пък мазутчо да ти хареса дори и само с 60 санта лично пространство па да си намериш един монитор и да почнеш да експериментираш и ти щото пак казвам тръпката е голяма тръпката Темелко Мемелко. До Нео : Нео не горят захранванията, а видео картата се срива след 5 до 10 часа непрестанна работа с Мамонтчо Това е истината . Нямам познат електрончик - мониторджия който дори и срещу заплащане да обясни защо бе защо аджеба излиза НЛО-то от компа То пък какво толкова сложна ще е една 16 или 8 мегбайтова видеокарта модел 2000 година нали все пак разбираш Немците техния Мемелко е правен дори още по рано от 2000 т.е. видеокартата ще да е била още по простичка има логика нали? Ай глеайти да са не напивати много и ще я мислим по нататък Ако трябва пак ще пиша фирма Даеву с приложени снимки да ми обърнат внимание този път ама надали.

Най важнуту и да сми сирбез кат батбойку, тъва и важнуту у тоа пидираски жювот де го плюнчим да ни вляга по мазно по заоблено.

Редактирано от stillpigi-166243 на 02.01.21 22:02.



Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано03.01.21 01:06



Няма кой да ти чете неграмотните драсканици. Ба си и бозата...
Пиши кратко и ясно за да те четат. Иначе ти теглят майна - както и аз сега.
И ... кой е тоя батбойку???
Знам един такъв ама е престъпник и лъже че бил министър-председател.
Знае добре че вече не мое да се самоизбира ама не си го признава.


Е, скоро ще му се наложи...



Тема Re: Ай чиститу Новътъ Гудина 2021нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.01.21 17:49



Покажи му на Хидри Мемелко, но само за едно око!
Ако не види 3D или 2D е образът, ще го...



Тема Честита ви Новата 2021 Годинанови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано03.01.21 23:28



Тук имало значи хора! Щастлив съм! Виж сега Хидразинчо, Г-н Бойко Борисов според последните и смея да кажа съвсем адекватни анализи го чакат още дълги години честита власт. Ето кой ще бъде в парламента след март : ГЕРБ, ДПС, БСП и онези от останалите политически структури които се отсрамят по подходящ и удачен начин около остатъците от СДС които все още са в Власта. Няма никакъв изглед Кушлуков да изостави синекурния си пост за по посредствен. Всичко което не се е представило на ниво до днес ще бъде свирепо отсвирено. Президентът ако го оставят жив, ще бъде непременно сменен с човек чиито финансови ресурси и политически нагласи са изгодни на Големият Брат. В момента държава с ключово местоположение каквато е България е последното място което ще бъде изоставено от ортаците си. Какво мисли народът , какво иска народът, какво му е полезно на народът няма абсолютно никакво значение . От почти 9 милиона население с макар и посредствена икономика днес сме почти 6 милиона и внасяме както се казва патладжана отзнам ли ... Исландски парници. Точно след 20 месеца ще сме почти 5 милиона. Костов направи прецедент с курса 1000 към едно преди време, може би до 5 години ще има втора серия и тя може и да е вече 10 000 към едно ще е мярка за да е "по гладко преминаването ни към евро" предполагам. Не българите, а територията на която все още живеят е нужна най вече на новите ни братя. Аз съм чувал от устата на щатски генерал тук на българска територия думите"Ние не сме дошли да дадем, ние сме дошли да вземем" и то не на четири очи а на всеослушание пред хиляди изречени с микрофон. Натискай си парцалите момче пази си работицата и запомни какво съм ти написал щото може и да го изтрият . Труден ще ни е животецът аретлик Много труден . И не Ковид ще е причината. Смятай че все едно сме в годините на "Под Игото" но без да има надежда че руснаците ще ни подадат ръка все пак някой ден както е мълвял оня малоумния когато са го качвали на въжето в последната страница на романа. Знаеш ли как пише думата "въоръжен" един дето преди беше директор, а сега е кмет -" ваоражен", така че не ми приказвай за неграмотно писане. Свършено е с държавата България, свършено е можеш да не ми вярваш но не можеш нищо да направиш за да поправиш тази злина. Поповете все още могат да направят нещо, но сред тях няма такива които искат вече . Накрая още един пример : предполагам познаваш стотина техници на климатици, само за експеримент попитай 99 от тях как работи абсорбционният хладилник, сигурен съм че вярно точно и изчерпателно ще ти отговорят 4 или дори 3 души. В армията е прието че при 6 към 1 нямаш вече шансове. В 30 годишният сеанс срещу нас са участвали поне 10 нации, народът ни не е виновен, Никой народ не може да понесе такъв натиск. Ракетата паднала в Горна Баня да не ни я пратиха турците не бяха турците нали? Козлодуй да не ни я окастриха сърбите Банка Париба го направи използвайки Мегленчето Кунева - 80 хилки евро заплата взимала знаеш ли? Твоята заплата сигурно някъде там, там ама нанай. Дълга е тая тема с правописа Хидразинчо. Ако искаш ме чети, да не си дете, би трябвало тея нещица и ти да си наясно с тях и без моето участие.

Стягайти са начи, здрави и сербез бадете!

П.С. Още малко за правописа: Хитлер ни най малка представа си е нямал че за удържането на Сталинград са били подготвени десет милиона щика. Маршал Жуков отлично е разбирал че с интелигентният враг можеш да се пребориш с агресия и е приложил верният правопис...Аз съм виждал около 600 000 души на едно място в Индия поразяваща гледка, е не ми се мисли като какво чудо ще да са 2 или 3 милиона души на едно място а те се събират и повече там някъде по реката Ганг веднъж на две три години гледай Ю Туб бе Хидразине когато намериш време!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.01.21 00:13.



Тема Re: Честита ви Новата 2021 Годинанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано04.01.21 06:16



По-интересно е за абсорбционни ОТОПЛИТЕЛИ да се произнесат!



Но запознати с чилърите има, въпреки че се правят на "занесени търговци" на прескъпа стока!
...

Има климатици, които и с отчетен КПД на ТЕЦ, пренос и др. дават COP над 1. Повечето бяха от онези, с... вредните фреони.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.