Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 25.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови  
Автор agent OO6 (сайлон)
Публикувано13.08.20 10:45



Темелко бий една Тесличка на соларните и с зарядното си готов.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: agent OO6]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано16.08.20 17:41



О, здрасти. добре ще видя какво ми показваш, аз до два месеца ще бъда пенсионер, ще се видим значи. Впрочем ми хрумна да употребя инвертор от климатик за преобразуване на прав в променлив. намирам го за уместно, киловатова платка се открива за стотинки на отпадъци и са в изобилие, ти ако искаш помогни да ме упътиш как се стартира такава джаджа, имам подходящо постоянно напрежение. До днес от зимата построих 3 еднокотвени в диапазон от 50 до 225 вата работят доста добре искам следващия да е 2000 вата но не знам какъв обем да бъде ротора ако имаш литература как се изчислява шунтов пост. токов двигател дай насам щото ЕП е само и точно това но се ползват с напречно поле такива валяло докато мен ми трябва двуполюсна структура, може би ще се наложи да ползвам стартер от товарен камион там има широк диапазон от мощности а и други предимства си има това например подходящи ниско волтово захранвания.разбира се след като го потурча малко щото и те са с напречно поле.

ЛЕСНИ ПОБЕДИ НЯМА

Редактирано от stillpigi-166243 на 16.08.20 17:54.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано17.08.20 09:00



Поредните брътвежи.
Няма такова животно Темелко.
Никога не е имало, няма, няма и да има.
Има го само в нечий болен мозък.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: hidrazin4o]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано17.08.20 10:01



Не видиш ли, че се прави на улав!

Иначе е хитър, лукав параджия!
С парно и ток краде!



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано19.08.20 18:37



А, ето и пожарникарите цъфнаха имате „добре„ бойци, Нео ефенди, на теб какво ти откраднах серсемино, даже ако си забравил ЧРД ти уважих мухльо, преди месец два. Хидразинели, снимки ли пак ще искаш, може и да се смиля знае ли човек.Не ми провеждайте психо сеанси ами кажете като подам ток на инверторната част от кои датчици зависи да врътне матора . Климатика е от отпадъци видимо няма повреди като само външното тяло е при мен марка MSG 12HRI Слит инверторен май е от 2007г. [url]https://www.manualslib.com/products/Midea-Msg-12hri-3559590.html[url/]

четковия възел на ЕП ако е аксиален ще позволи с втори съосен мотор да регулирам много точно и надеждно честотата над и под мрежовата с части от херца дори идеята ми дойде случайно

В живота нищо случайно няма.

Редактирано от stillpigi-166243 на 19.08.20 18:59.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано19.08.20 19:24



О, смешник, щял да се "смили".


Вече и калинките ти се смеят с тоя темелко, стига си го повтарял, от години никой не ти вярва.

А дори хипотетично да предположим, че е имало нещо, то отдавна е неактуално като резолюция и качество, с някакъв монитор от музея.
По никакъв начин не представлява интерес за никого.

Редактирано от rien ne va plus на 19.08.20 19:25.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано19.08.20 23:57



Пак се започна. Е, аз за Темелко тук в тази тема не съм говорил нали, друг го спомена. Но като държиш ще кажа и за него бе срам ме е че съм толкоз умен но едва ли ще се намери физик който да не иска да притежава комплект дифракционни решетки,а точно тях Темелко прави безупречно Айде усети се вече нали, е да ама е много късно. Дори и идеята за това не е твоя господине тя и в прехвалената чужбина не е възнаградила никого с появата си. Голям го вадите вие тримата като както га виждам язе таа рабта. Лека нощ неблагодарници и до когато.

На тоя свят нещо не е случайно...

Редактирано от stillpigi-166243 на 20.08.20 00:02.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано20.08.20 07:10



Сваляш КПДто на Енергото и то мъ граби повеке!





Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано20.08.20 07:46



Досега не съм забелязал да си умен, но щом така се самоопределяш, браво!

Хайде стига вече с тоя темелко, достатъчно те "слушахме" тук. Няма нужда пак да започваш. От форум за физика, тук се обърна във форум за хора с психични проблеми и слабоумни.

Ако някой ти дължи благодарност, не знам за какво, но аз лично няма за какво да съм ти благодарен.



Тема Re: Темелко бий една Тесличка на соларните и с заряднонови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано20.08.20 11:48



Ама ти не стига, че не разбираш от физика, че си новак тук, ами и решил на нищо да прави старите клубари!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.