Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 25.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Скоро вирусът ще се развихри помнете  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.04.20 04:10



Носете маски, вземайте селен,цинк, витамин Д, яжте по малко но предимно зеленичко -лук, чесън не прекалявайте с алкохола не общувайте безмислено и спазвайте растояние помежду Вас и околните. Навсякъде се задържайте толкова колкото е разумно и необходимо. подгответе си мъничко извънредни пари за "черни дни" -от сто до 300 лева на човек от семейството повече няма да помогнат по малко не е умно решение може да затворят банки и друго след седмица две. направете си електронен подпис или поне постъпки за такъв. Вирусът ще идва на периоди и няма да отшуми лесно. Мутафчийски е точен лекар не го пренебрегвайте когато ви говори по телевизията. Борисов също се взе в ръце сега и предупреди на време по телевизията. Президента даде хубав пример с заплатата си и... дори Делян Пеевски е внесъл много пари за подпомагане решаването на проблема.Явно това са хората измежду първенците ни които се представиха като човеци за сега. Ще ги видим който измежду нас остане жив и по нататък как ще се представят. Не харчете напразно и без частен асансьор до апартамента ще се приберете в къщи. Климатика трябва да се чисти редовно и по често-той не ни е приятел в създалата се ситуация. По религиозните нека избягват посещения в църкви за сега Прекаленият светец и богу не е драг ...Впрочем както се разчу само при една литургия в южно корейска пагода са се заразили 5000 души Вирусът ще ни озори нека и ние да му покажем че сме достоен противник. Бог на помощ!Амин.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.04.20 04:16.



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано08.04.20 07:09



Сетила се Мара да се побара ... изотзад.
Той грипа вече тръгна да отминава бре!!!



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: hidrazin4o]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.04.20 11:18



Остъй го, той мен мъ плаши!
Че ако прихванат мацките РЕАЛНАТА ФИЗИКА...
И антирачо вируси ще разнасят по-ефективно!



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.04.20 22:17



Да, да така е ! Тебе плаша нека те уплаша още малко - 75 % от произвежданите в света дискове за компютри са на фирмата Тошиба дори и под други имена да ги купуваме. Попов е български учен разработил линейния двигател движещ главите на твърдите дискове до тогава се е ползвала хидравлика или стъпкови мотори. Той е и съэдател на направлението за промишлен шпионаж в дотодорживкова България. Верото което твоите мацки и всички ние ползваме е плод на труда на тази институция По него време сме имали поне 400 самолета и не сме били само с осем на чертежи и 1 милиард пари както сме днес и пак ще дръпами заеми те май ги и взеха и почва се пак пръскането на пари.
До хидразинчо: Чул те Господ дано ни отмине тая чаша но Борисов каза друго онзи ден по телевизията. Аз за белите на наште управници им вярвам, оправни са и дашни на зулуми.
А Темелко съществува приетели мои...

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.04.20 22:21.



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано08.04.20 22:42



Е ся с последното се ос...ра.
ТемелкУ го има само в болните ти фантазии.





Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.04.20 03:32



Безапелационно съществува!!! А, че не знам защо се получава, е башка марка бира. Некакви въпрози от други потребители молим?

И вируса съществува ... Предстои да го усетим тепърва... Щом и на Борисов му затрепераха партенките... Щом и янките спряха учението ...Явно нефелна е работата ... Една молекула обърка дюнята ... Колко по леко щяхме да си умреме под бомбите ... Аз си платих телефона за април... водата няма да я плащам ... да я плаща който ще... то само кал извира от чешмата... бойлера пак е като намазан с вакса от вътре...Молете се пичове и мацки лошо идва!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 09.04.20 03:48.



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано09.04.20 08:28



Пак си сънувал. Темелко, Мемелко ... е съществува и никога не е съществувал.



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано10.04.20 01:54



Е да де и аз това казвам: нЯкога не е съществувал! Как мое а си толкова "а ла Б.Борисов и И. Костов бе гидразине Народа знае че козата си иска пръч.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано11.04.20 08:25



Аз пък да обясня, макар да не ВИ се хреса! Тогава учебниците и кръжоците са предлагали (НСДАП са натрапвали дори) ПРОСВЕТА за ДЕТАНДЕРИ и ДЕТЕКТОРНИ ГЕНЕРАТОРИ/ПРИЕМНИЦИ!

Сега е видно, какво правите в този форум и въобще в Нета!



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано15.04.20 22:50



Дърдорко и бърборко и безхаберко. Измисляш си врагове ти си си най големия враг. Впрочем и проектът ми "Кашалот" бавно се придвижва напред както подобава на едра риба. Медленно но точно, както са казали братушките. Велика велика нация са те. И Другарят Костов знае това дори. Впрочем той пак върти едни манджи в момента тепърва ще ги сърбаме. Слушай поне ти си вземи зелена карта и бягай,че тук ще има гладни гробища спасявай се млад си още дрънкало, млад си спасявай се, не бъди глупак. и понеже мразиш ювреите поздравявам те с някоя песен на Пинк Флойд. Изненада и за мен но се оказа че Пинк Флойд направо ги ненавижда . А бе свят като цвят. Бягай далече от тази държава човече поне с 200 км. в час бягай обречени сме. Ще ми благодариш някой ден помни ми думата.

Сега да видим дали няма да забранят и Кирил и Методий на 24 май ще разберем.

Редактирано от stillpigi-166243 на 15.04.20 22:54.



Тема Re: Скоро вирусът ще се развихри помнетенови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано17.04.20 07:58



Хайде, безхаберко, да пообсъдим едно клипче относно 3Dто:

.

Ако обективите за 3Dто са раздалечени, те ще изпускат близко преминаващи обекти. Колкото тези обективи са приближени към единствен, толкова движението сред близки и далечни обекти ще е по-реалистично. Затова е важно еднообективното/еднооко 3D!

Гледам, западняците дават страшни пари за декори и каскадьори, защото не могат да имитират еднооко 3D. И игрите им са несмаслени именно поради това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.