Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 19.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Тема мога ли да залепя меден атом върху  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано04.02.20 21:15



тапета? А мога ли да построя едноатомно синджирче от мед, сребро, злато? Ако пусна ток през него ще тече ли? Аз мисля че през синджирче, броеница от атоми на такива метали няма да протече никога никакъв ток. правя това предположение изхождайки от вида, формата на боклуците дето се люлеят разни там найлончета дамски превръзки, клонки и слама по повърхноста на блатото в което се е превърнал селския язовир. Според мен едноатомната броеница първо ще се превърне сама в минимум шестостен , а по вероятно в шестостен с още един атом в средата му и чак тогава ще се проявят свойствата на метала от който е изградена там проводимост съпротивление и т.н. Изхождам от това, че е доказано, че токът се движи по повърхноста на проводника през който тече. Инак казано броеница от 7 милиарда единични атома е невъэможно да се построи но тези седем милиарда ще се самопрегрупират и ще се получи без проблеми седем пъти по къса верижка с
структурирана от редица от групи от по шест или седем атома в плоскост . Много сложно ли се изразих , разбрахте ли въпросът и аргументите за моето виждане ? Шантаво ли ви се вижда?
П.С.



Третата световна ако почне - ще ги бием! Ще ги бием, ама къде ще ги заравяме!
1908 България е имала 1 000 000 души въоръжена до зъби армия.

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.02.20 22:12.



Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано04.02.20 23:03



Почвай да правиш експерименти и не пиши тук, че ще ти откраднем идеята! Ако не е за Нобел, ще е за Шнобел поне! Може да ти пуснат едно секретно патентче, да си на издръжка към Военния бюджет или МВР - ще пишеш ПУБЛИКАЦИИ ЗА ПОТУЛВАНЕ на принципите и ще прибираш кинти.
...

И да ни биете, полза няма! То веке към 144 иляди отиваме, но дамите искат да се чистят от тумори, па и да не ги прихващат! Има студена амазоно-МАФИОТСКА война!



Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: stillpigi-166243]  
Автор Stierlitz (разузнавач)
Публикувано05.02.20 12:55



"Третата световна ако почне…"

Френд, третата световна отдавна почна. Само че не е конвенционална с оръжия, а икономическа. Лошото на тази война е, че страда предимно цивилното население, и хората падат в робство. Финансово робство.

Щирлиц


Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: Stierlitz]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.02.20 14:07



Джендерна война!
Жени и еничари се мъчат да се ПРОСВЕТЯТ.
МАФИЯ-ДЖЕНДЕРЪТ препятства или лустрира напредъка към Откровението, в Гносиса.



Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: Stierlitz]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.02.20 17:45



Гат западат бомбите тогас ши гуворим за война,но тя май не е далече с тия пет легиона ли ши спасяваме демокрацията от Длугаря Ердоган.Ааа не я виждам тая работа ми дано Бат Дончо прибере барем Лео при ювреити оттатък че поне един честен българин да остане за дамазлък...
Такова бе вий що се на пулитика гу удряти, ми нали си има парламент, министар- той да му мисли те 30 табора вуйска си имат да си я нагласяват утбраната е, след 3-4 гудини и самоледи нови ще ни се дадат има да вуювами, да вуювами...
Мен ме интересува друго ще тече ли електричество през едноатомно синджирче от бакър или няма да тече и съм казал какво мисля и защо, интересува ме вие какво мислите понеже аз не съм учен а просто обичам физиката и толкоз.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.02.20 20:27



То през "тунелчита" тече, без атоми, ти за атоми питаш. Ами част от иглата на тунелния микроскоп може и едноатомна да бъде.

AC/DCто на Едисон не го бива там!
Требе си ACта на Тесла!



Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: Neobogomil]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.02.20 20:53



Даже т.нар. "свръхпроводимост" е DCто на Тесла, въпреки че не е открито от него!

И то минава през тунелчита.



Тема Re: мога ли да залепя меден атом върхунови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.02.20 00:33



Ясно виждам че разбираш материала. Обаче тенденцията на моята парадоксална мисъл е друга: Отговори ми сега на тоя прост въпрос 1Колко е дебела ципата на сапунения мехур? 2Колко е дебел слоя който отразява когато погледнеш малко отстрани на мехура? 3 И колко е дебел слоя който прави в въэдуха моя Темелко? Пускам жокер: зад слоя тип Темелко нищо не се вижда, зад ципата на сапунения мехур все нещо се провижда. Аиде дай вече академично рамо !!! Допитай се до трудовете на Тесла ако трябва, ако трябва иди на Ходжа искам отговор да знаеш За благодарност ще се моля на всички богове на земята под земята над земята и оттатък земята кат западат бомбите Бай Дончо да те е прибрал в някой кибук за по нататък барем един опрашител от нази да остане. Щото като гледам и правителството събира вече пари за път ние не сме му грижа одим и кукуригаме на кой му трябват такива вариклечковци ... Видях едни гримаси на Менда в Парламента за това твърдя това. Изплела си е кошницата изглежда! Трябва да се учим от такива таланти , не да им завиждаме.

Спъне ли се Шефа, падам първи Аз!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 07.02.20 00:46.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.