Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 11.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано13.01.20 03:55



Гадинката е постъпила гадничко, по гадински - затова.

Още сега има човек, който и помощ ще ти окаже, но наш Гадинчо играе пиеси. За къде и за чии "криеш", разумно обяснение така и не си дал.

А Нео има капитал, друг е въпросът, доколко ГАДИНКИТЕ позволяват да го развърти.



Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано17.01.20 22:05



Главоногия, ти си мислиш че си и вся и все че и не само ти, но всичко до което се докоснеш се превръща в прах и не е нужно да ми вижда кожата за да разбера това. Имал си пари, ми имай то все някой в тази държава трябва да държи парите. Ремонта на монитора ще приключи скоро. Ако от божествата тука дето сте ме накачулили да крещите че нема такова животно, някой стане каил да каже и съдейства как ще покажем Темелко в форума, ще го видите далеч преди лятото в форум Физика - един единствен път . Безплатно! Ако искате гледайте ако не искате не гледайте. Темелко може и без вас - от 2013 насам без теб е оцелявал. Ти братко ако не си откачен, да знаеш че си откачен от всякъде. От врата на нагоре хич та няма анадънму? Ай дай насам един шофьор дето пикае в резервоара когато му свърши нафтата и после преваля Шипченския проход през зимата без вериги за 15 минути! Шматка! Дори не се четеш га пишеш то и други такива има светът е пълен с спасители.

Ми ас съм си педал ва бате оти ке ма прайш жендар...

Редактирано от stillpigi-166243 на 17.01.20 22:34.



Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано18.01.20 01:26



Това не ти Темелко, дето и на снимка не се види!
Няма нужда да пикаят, купуват урея, която не е много скъпа, а и не се харчи много.



Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано18.01.20 11:31



До днес никой не е могъл да получи в епруветка не само урея но и хлорофил !!! Говориш колкото да не заспиш драги ми Смехурко. Престани да се правиш на балък. Твоето поведение в форума е целенасочено . До тук съм казал всичко което може да се каже за войнстващото безхаберие,чийто представител си и ти именно, да повторя ли ето повтарям : Ти си представител на войнстващото безхаберие. И то в най чиста форма и само да попитам - кога Гери за последно ти писа? Как мислиш защо ? Е, аз за какво да ти пиша тогава, като не искаш Темелко, няма и да го видиш човече.

Боже, каква сган се е навъдила, Боже!

Редактирано от stillpigi-166243 на 18.01.20 11:40.



Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано18.01.20 12:38





Къде е ти е Темелкото бе, отворко.?

СВРЪХЕДИНИЧНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТ е доказана!
Топлинна и ТЯГОВА/ЕЛЕКТРИЧЕСКА!



Много ме съмнява, дали и техникум си завъвършил!



Тема Re: Отворко вижда с ума си:нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано18.01.20 21:24



Темелко е в сервиза, сменя кабел! Завършил съм средно 1975, 1973 вече бършех параболични огледала и трошах живачни помпи, а съучениците ми патентоваха в САЩ лазери днес едни са в Канада други в Щатите - аз съм си в къщи сканирам книги за да ги опазя от настъпващото Нищо. Първия си ДВГ запалих 1968 първата си парна машина направих 1967 от стъкло я направих за да виждам всичко в нея.За теб може да е ясно какво искаш да кажеш но на мен не ми е ясно какво показваш ти дори не го обясняваш а и не съм сигурен дали можеш. Мен са ме гонили от лаборатория по квантова механика, а тебе от къде ще те изгонят днес - най много от работа дано не ти се случва разбира се. Не ти желая злото, но и не ме впечатляват измишльотините ти.
Rien ne va Plus стига си се правил и ти на велик вземи и ме свържи с Симо Лазаров - авторът на книгата за синтезаторите - искам да я публикуваме в някой облак - да, стари идеи но фундаментални. Бъди поне малко толерантен бе. Аз ще ти пратя снимки на Темелко за благодарност веднага щом излезе от влезе в режим щото той трябва да влиза в режим преди сеанс. Такава е пустата електроника - с претенции - техника.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано18.01.20 23:36



До днес никой не е могъл да получи в епруветка не само урея
______________________________________________________

Уреята е карбамид - тор.
Годишно се произвеждат в "епруветка" над 100 000 000 тона от амоняк и въглероден двуокис.
Така че спри да плещиш глупости и давай да видим онова нещо.
Ама няма да можеш щото Темелко НЕ СЪЩЕСТВУВА !!!
Само плод на болни фантазии...





Тема Re: Отворко вижда с ума си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.01.20 00:55



Няма Темелко, няма образование...
Трошал живачни лампи, моля ти се... Сякаш сега дечурлигата не трошат луминесцентки. А параболични, че и хиперболоидни огледала от фарове и какво ли не подмятат всеки ден.

ДВ(Г)та си теглят от мрежата, понатаманяват и принтират. Пускат ги и като парни машини. Със Стърлинги ще те заринат.
Ако им вдигнат и ефективността, пърдели, като теб, дори ще сигнализират за правене на дрога, взривове и какво ли не.

Аде мятай се за крачола на Риена, да се измъкнеш!



Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано24.01.20 21:59



слагам тоя линк само защото си любознателен Хидразинчо. А ти ми покажи линк където някой е събрал в епруветка хлорофил създаден от него!!! За уреята имах в предвид уриказа съжалявам за грешката. Но мисля че е без значение вече Впрочем уреята не е точно карбамид.
Нео, ти пък с твоят багаж по физика оди да търкаляш аспиринчета. И за химик не ставаш, ти си само за депутат. Бързай ще ти гласувам!!!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Тема Re: Октоподи виждат с кожата си:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано25.01.20 06:44



Драганчо, за депутатин няма да ме изберете, че да не насъскам женорята и говедцата да ВИ лустрират, репресират и т.н.. Не се и натискам. Плуйте там, да вИ нищят разследвачките! Имате сИ Тиква, с досие "китка"!

...

Онзи ден едно недозомбирано от сугестопедията ВИ момиче даде акъл на Тръмпи, как да стигнат пак до Луната! Да - именно енергетиката с нулеви СО2 емисии.
Дали Тръмби ще зацепи или ще ходи да гони Михаля ВИ в Иран...

Па може СЕМИТСЪНОВИ и с двете да го режисирате, като с Виетнам и Лунъта нявгаш. После пак 50 години никой запознат няма да смее да гъкне, как се ходи на Луната, че да не се обърне Вселената и да се виетнамоса Положението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.