Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 12.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Антитемелко:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.01.20 11:49



Абе, малоумник, ти дори не можа да изведеш ефективността за когенерацията ТЕЦ-климатик, с цикли (прав и обратен) на Карно!

Къде си тръгнал да се отваряш бе, недоразумение непоръбено!
Герон поне зацепваше от физика!



Тема Re: Антитемелко:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано01.01.20 20:54



ти дори не можа да изведеш ефективността за когенерацията ТЕЦ-климатик, с цикли (прав и обратен) на Карно!

Не е ставало въпрос аз да извеждам нещо, че да ме обвиняваш, че не съм могъл да го направя.
Поредните ти чупки в кръста.

Обаче ти никога не си успявал нещо да изведеш вярно, и то след като се пънеш и твърдиш тук разни неща. Само някакви слаби и безплодни напъни, и то като размахам камшика много силно.

Да не вадя отново разни случаи в които показа недвусмислено невежество и незнание.



Тема Re: Антитемелко:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.01.20 21:49



Недоразумение, тук се обосноваваме с езика на ФИЗИКАТА!

Фирмата предлага изделие, което е с реални, физично обосновани параметри! Заявената енергоефективност е физично възможна и важна като величина и условия за постигане!
А ти нищо не си оборил!



Тема Re: Антитемелко:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано01.01.20 22:50



Кукумиле, точно затова точно ти трябва да се обосновеш с езика на физиката.
Нещо, което си доказал, че си неспособен да направиш.

Някаква фирма предлагала някакво изделие. Дотук нищо физично и обосновано не видях. Само твоите смехотворни декларации.



Тема Re: Антитемелко:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано01.01.20 23:19



Последно предложение: продавам ти "Темелко" срещу 1300 лева /хиляда и триста/ лева. Идваш, виждаш го, вземаш го и повече не гъкваш - на никого не казваш работи ли не работи ли има ли такова животно нема ли. На никого ни на Гери ни на никой ще подпишем и споразумение специално за това - не устоиш ли и се раздрънкаш плащаш още 5000 /пет хиляди/ лева пред адвокат ще подпишем предварително. Това са сериозни работи пич хич не се губи. В света има не повече от пет или шест такива машини и пак ти казвам не се ползва специална водна пара както е в машината на ярменеца от предаването "Като две капки вода" миналата година.Ако по някаква причина не сработи или се повреди приидването ти тегля 300 лева/толкова съм събрал за една година в банката - триста лева ги ги давам да си платиш пътните и деня дето си загубил да дойдеш. Според мен е неприемливо да казваш че нещо дето не си виждал не съществува в форума - объркваш младежите които все пак идват все още в форум Физика. Има такива странни устройства за зло или за добро не знам но има и аз притежавам едно от тях може по случайност но го притежавам.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Антитемелко:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.01.20 23:35



Не е някаква и са доста!
Тези го правят с пелети, които са достъпни и за собствено производство. Иначе за газ и течни горива е тривиално.

Ти невменяем идиот ли си или да? Какво си тръгнал да отричаш? Физиката ли?

Хората по света спират с МАЛКО гориво загубите на топлина от жилищата си, но в БГ от ТАКИВА, като Пердето, с купища дърва се подклажда конвекцията в Атмосферата!



Тема Re: Антитемелко:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.01.20 23:47



Раче, "ЕВРЕИ" не ВИ ли отива повече от ДЖЕНДЪРИ и ПЕДЕРАСТИ!

Херодот е видял по-очебийни ВАШИ в Палестина и ги писал "ЕНАРЕИ".



Тема Re: Антитемелко:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано02.01.20 06:20



Нямам интерес да купувам каквото и да е от теб.
Ти обеща хиляди пъти да покажеш снимки, сега за пореден път се отмяташ като дърта гювендия.



Тема Re: Антитемелко:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано02.01.20 09:02



Ти асистираш с всички сили в цирка му!



Тема Re: Антитемелко:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано02.01.20 14:12



И двамата сте хубавци - циркаджии, хвани единия, че блъсни другия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.