Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 12.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:От джендъра до бродягата е една стъпка Неонови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано25.01.20 20:25



Напразно се ядосваш аз съм социалдемократ а не русофоб. Напразно се ядосваш!губиш си времето в хипотези вместо да се отдадеш на реалната наука. Човек е силен с знанията си и е слаб когато живее в заблуди. Аз например не се заблуждавам, че ти ще приемеш мнението ми, но това е и ще остане твой проблем.Много голям проблем!!! Има исконни истини в живота които човек по лесно смила когато се захване с наука не с псевдопознания. Пияният лекар който непрекъснато псува пациентите си не ще се радва на радушен прием в средата си. Не, ти не си пиян, ти си твърдоглав Нео което е жалко. Мнозина от депутатите ни са точно такива - карат я през куп за грош, вода газят жадни ходят. Ето за това България се обезлюдява. Бягат всички и арменци и евреи и българи и цигани и турци и каракачани и гагаузи и тронки и власи и шопи. Абсолютно всички вече се изнасят навън и този процес се втвърдява! Именно втвърдява. Народа е уплашен че е оставен на много лоша участ. Всеки нормален човек би се притеснил от пълен работен ден и 250 долара заплата и растящи непрекъснато цени. Всеки нормален човек би разбрал че е обречен тотално, ако не е рентиер, не краде или ако не избяга от родината в която вече не е останало нищо родно ама нищо - дори яйца!!!

От джендъра до бродягата е една стъпка Нео само една малка стъпка!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 25.01.20 20:50.



Тема Re:От джендъра до бродягата е една стъпка Неонови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано26.01.20 03:34



След Темелкото мислиш ли, че някой ти вярва?! Днес си казал едно, утре си го замазал, та чак оклепал... Графоманската!

Къде "бягат"?. Та се върнат, като събирателния СИ образ, Gаня. Просто няма граници за ТЯХ и СИ миткат.
Да бягам и аз? Сред нови ПЕДАЛИ?. Че аз съм избягал. Или при бусурманите трябва да... плюскам и къртя?
Що италианките не дойдат да ми обгрижват семенното пипало, както наш'те търтуланки - на 105 годишните италийски октоподници.

Щото 105 годишните октоподници ПОЛЗВАТ Това, което обяснявам, показвам и доказвам! И от Него подхвърлят и на търтулките, да размахат пачки по БГто и да се помислят, че са нещо си.



Тема Re:От джендъра до бродягата е една стъпка Неонови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано27.01.20 20:11



Никого не карам да вярва, аз съм го направил значи и други могат това е моята логика.
за бягащите- да, до догодина 90 000 ще ги няма -половината в гроба, другата по чужбина -като почнеш от Иран и Китай и Турция та спреш чак в Лондон, Мелбърн, Претория, Калифорния. И никой никога вече няма да се върне- то няма и за какво. Не че ме питат но Бойко трябва вече да затваря границите както при епидемия от грип даже закъснява.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.