Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 09.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Тема Точно по физика  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано11.12.19 20:17



тук е предложен за разглеждане резултат от едно изследване - икономически по изгодно превръщане на СО2 в метанол посредством купроокис - викаме ву патина. Така ми се иска да се получи не толкова заради енергийната криза, а заради това, че според едно друго изследване, глобалното затопляне ще се развие с неподозирано високи темпове. Казано най просто сме последните хора които ще се облажат с до сега познатото ни лято и зима и първите които ще изпитат невероятната сила на слънцето по най брутален начин. Споменато бе още, че подобни климатични кризи като предстоящата е имало в дълбока древност и доказателство са намерени фосили.

Бъдещето ще е тежко и за най богатите струва ми се.

Редактирано от stillpigi-166243 на 11.12.19 20:24.



Тема Re: Точно по физиканови [re: stillpigi-166243]  
Автор selski_tarikat (пристрастен)
Публикувано26.12.19 22:41



Такива изследвания за фотоконверсия на СО2 с лопата да ги ринеш. Използват важността на темата за да привличат финансиране. Идеята е ок, но на практика мнооготрудно постижима.



Тема Re: Точно по физиканови [re: selski_tarikat]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано28.12.19 22:41



Нямах представа слаб съм по химия но инак знаеш ли каква хипотеза ми дойде в главата когато прочетох информацията - за миг си представех хората от миналото от най най далечното минало още от преди потопа когато в Индия царете са се разкарвали по небето с каляски задвижвани с живак ... когато са се ковяли мечове по 50 килограма тежки,когато боговете са ходели по земята ... Та помислих си ами ако и тогава е имало опасност от глобално затопляне и умните и начетените са съэдали днешните залежи от нефт, газ, въглища с някоя подобна технология... като превенция , а ние днешните хора като не знаем без да осъэнаваме сме посегнали към опашката на котката всъщност като се отопляваме с кюмур и нефт. Просто хипотеза колкото и налудничава да е. Аз не мога да си представя друго място в вселената по уместно за същества като нас,. не че не може да има живот в космоса де.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Точно по физиканови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано01.01.20 22:05




Линк за създателя на Опер. Сист едва в 200 копия. Мен ме впечатли разказа дано и вас да заинтересува. Как се произвеждат О С пък и други неща. Яко е!

Обърнете внимание тук държава с наименование България не съществува ! Днес е 01 01 2020 , Джон Атанасов е извънземен. Извънредно неприятна констатация - няма държава България. Разбирате ли бе хора ние не съществуваме няма ни Вижте не е намек това, а факт, поразително отношение на света към нас- на света!!! Къде са гладиаторите в парламента още ли пируват, докога ???

Редактирано от stillpigi-166243 на 01.01.20 22:27.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.