Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 06.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозен вестник? [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.11.19 20:00



Мдааа стига съм ви писал А бе шопарчета нали и диска на Нипков проектира на стена, още ли не сте разбрали че при мен изображението излита в въэдуха. Какъв Нипков, какви пет лева, какъв милиционер, каква гара какво кисело мляко....
Единия не знае какво прави, другия не спира да му помага. Клоуните са двама но не съм сред тях.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Сериозен вестник? [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано09.11.19 20:19



още ли не сте разбрали че при мен изображението излита в въэдуха.

Не си ни показал, не сме разбрали. Само приказки и лъжи.



Тема Re: Сериозен вестник? [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.11.19 21:10



Дай адрес пращам снимки колко пъти да повторя колко ??? Всичко си разбрал ти, ами нали пусто ти е голям ината. Не ми се началничи а ми прати адрес да ти доставя кадри. Не бил разбрал кво не си разбрал че ти искам имейл ли Е ето искам ти пак ли да кажа както с онова чудо 4.2 на 100 дето 30 пъти те молих да пратиш днес сигур и тва не разбра а шмекер с шмекера ти. Ай стари номера ще ми прилага паргайгеносе rien ne va plus Прати адрес ще го видиш На други не искам да го показваш Не искам !!!още два пъти ще повторя: Не искам да го показваш на други . Ти ако желаеш снимката я изяж ако искаш си избърши д - то. Не бил разбрал стария шмекер лъжел съм го да бе да . В мамента захранването на Темелко ми зарежда акумулатора за твое сведение Просто гледам да икономисвам. за какво да купувам глупавите китайски зарядни.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Сериозен вестник? [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано10.11.19 01:44



Дай адрес пращам снимки колко пъти да повторя колко ???

Това сега го казваш за пръв път. Досега толкова години все усукваше и никога не си предлагал да пратиш снимка или видео.

Редактирано от rien ne va plus на 10.11.19 02:12.



Тема Re: Сериозен вестник?нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано10.11.19 07:50



Ааа, той и бизнес предложения пращаше през годините. Идеен е много! Не е само Темелко в асортимента.
/Темелко дойде след заявленията на Герон, че бил спец по холограмите. Потомствен едва ли не./

Сега детандер ще правим, ЕФЕКТИВНА парна машина!
...

Гледам, дечурлига се редят за билети за цирк... Викам им, знаете ли, кое е коронният номер на цирка... Естествено, още не вдяват, че това са ЕФЕКТИВНИТЕ му ТИРове, а не дрогираните и натренирани скотове и сапио-скотове, които с триста зора продават някое друго билетче повече. Раче би увеличил продажбите с Темелко. Хем да потули ТИРовете. Той и тук това прави.



Тема Re: Сериозно ТЕмелко съществува и ще го покажа .нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано10.11.19 17:45



Не казвам че си болен или нещо подобно, знам, има хора с къса памет моята е слонска, но твоята не е като моята явно... Поне на двама съм предлагал да дойдат у дома да видят , а ти поне един път си ми се подигравал че не знам как да кача снимка на Темелко в форум Физика . Можеш да говориш каквото си поискаш , а, на един дори му казах че може да дойде или да му изпратя Темелко по пощата просто така без пари той така и не реагира. Можеш да говориш каквото си искаш Темелко съществува, аз го създадох и каквото поискам това ще направя с него Ето повтарям Темелко е на дневен ред ще го захраня с мрежово за да ви уйдисам на ината но Е.П. така или иначе ще направя с параметрите които съм преценил че ми трябват. Нищо че съм 50 години назад може малко да мога ни го владея отвсякъде и знам че ще ме ползва с или без Темелко.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Сериозно ТЕмелко съществува и ще го покажа .нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано10.11.19 20:20



Стига се прави на луд.
Никой няма да се вдигне да идва у вас.
Колко пъти лъга, че ще пратиш снимка?
И сега пак лъжеш.



Тема Re: Сериозно ТЕмелко съществува и ще го покажа .нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано10.11.19 23:47



Има човек от Бургас, който от доста време е готов, ако Рачо благоволи, да идат да снимат. И Рачо го знае.



Тема Re: Сериозно ТЕмелко съществува и ще го покажа .нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано11.11.19 00:12



Няма какво да снимат. И Рачо това най-добре го знае.
Затова са сега и всички сценки и постановки, които се пробва да пробута.

Миналия път беше countdown - 3 месеца до коледа, 2 месеца до коледа, 2 дни до коледа, а на коледа - щеше има снимки.
После беше - няма да е коледа, нова година ще е.
После нямал камера, негов приятел бил починал, не знам си какво. После се "разсърди" и каза, че няма да има снимки поне още една година.
Сега като ми поиска имейла се опита да ми запуши устата временно. Но не става.
А и аз му пратих имейла си, обаче... сега се оказва, че тепърва щял да включва компа и монитора в контакта, а както знаем за това действие си трябват едно 10-20 години по Рачовите измерения.
А снимки ще дочакаме до второто пришествие.

Такъв си е Рачо - лъжлив.

Аз ще му казвам вече лъжльото или лъжлив Рачо.

Редактирано от rien ne va plus на 11.11.19 00:28.



Тема Re: Сериозно ТЕмелко съществува и ще го покажа .нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано11.11.19 01:07



Дадох пример с цирковите спектакли.
А и Раче знае за "ТИРовете".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.