Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 26.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Малко встрани от физиката  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано02.11.19 11:25



Спомняте си казах, че през 1979 бившата ГФР е била 13пъти по богата от Германия 1939 година Спомняте си ви писах че в развитието на бившата ГДР след падането на Стената са вложени един трилион, сега марки ли долари ли не знам точно, но това са си кошмарно много пари. искам сега да доведа до знанието ви че 1989 година брутния вътрешен продукт на Япония и то само на три от градовете и а именно Токио,Осака и Йокохама е бил по голям от брутният вътрешен продукт на цялата Великобритания. Това мен ме впечатлява не знам за вас. Япония е страховита кой каквото ще да говори. От къде знам тези работи ли, ами чета.Чета бе хора. ще кажете че това не ви интересува, мен пък изобщо не ме интересува че вас не ви интересува. Тези се готвят за война не за да ви гладят косъма правете си изводите.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физиката [re: stillpigi166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.11.19 09:37



Кои се готвят за война бе, Раче?
Да не би индийските слонове да СА се ОРГАНИЗИРАЛИ срещу теб?!
Спокойно и да тръгне някой слон към Бургас, едва ли ще е заради теб. Викат, слоновете помнят много, но не са злопаметни. А и ти нъл имаш свидетели за Съда - ще го съдиш, ако те тормози безпричинно.

Аман от ВАШИТЕ... "врагове"! Свършване нямат! Само кавги за "кучешки боеве" тъкмите!



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано04.11.19 21:04



Имаш право кво ли да се притеснявам след 4 години ще имаме 8 самоледа ще ги сгърчим Нео враговете ако преди това руснаците не ни ги чопнат както чопнаха 53 кораба от украинците за два часа. Ениветок говори ли ти нещо на мен не, но дупките са по 200 метра дебели пък колко са длибоки не знам от ядрени взривове са, видях 4 с гугъла - майсторска работа. Сега за Темелко- правя 3 фазен еднокотвен по лек ще бъде от монофазния. Трудна работа признавам, но справям се и знаеш ли Нео разликата от това да пишеш за нещо и да го правиш наистина е от земята до небето- нямаш си на представа колко много и какви тъпи грешки допускам непрекъснато. Пък аз се мислех за гений Нео. Трифазен е най удачното решение и трафа ще е по лек тогава.

П.С. знаеш ли Нео, чака ни рецесия , и още нещо Нео, Русия и Япония още не са сключили примирие т.е. още са в състояние на война уж заради едни острови там някъде в далечината забравих им името. Пък тук ни замаяват че желязната завеса била паднала. С атомните пукала на Северна Корея тая завеса скоро май ще затъмни и слънцето. Бе то че ще се мре ще се мре ами как ще се рита ...

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.11.19 21:19.



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано05.11.19 09:01



разликата от това да пишеш за нещо и да го правиш наистина е от земята до небето- нямаш си на представа колко много и какви тъпи грешки допускам непрекъснато. Пък аз се мислех за гений Нео. Трифазен е най удачното решение и трафа ще е по лек тогава.


Кефиш


Толкова глупости на едно място.



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 13:08



Японците ли ще те нападат или руснаците?



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.11.19 20:14



Турците. Ние сме прашинка за твоите предположения. Виж който и да дойде тежко и горко на народа.Сега по Е.П. всъщност проблема е сложен поради ниското напрежение. Знам да получавам 0.9 волта на 60 ампера или дори 100 примерно, а няма пазарен продукт който да превърне в променлив ток такова странно нещо за това се налага аз да го изработвам. И още, Литиййон батериите искат BMC не не военоморски сили а "би ем си" хардуер следящ и управляващ напрежението и тока им съобразявайки се с консумацията и температурата която достигат защото тези батерии са малки бомби при определени обстоятелства това е на прима виста. Нещата са сложни, решава се цял комплекс задачи не е за всеки. Аз ще се справя сигурно е това за сега съм в самото начало . Захранването на Темелко е не по малко трудно от обяснението защо въэниква самото явление. Тук няма желаещ да каже защо се получава такъв ефект очевидно Оправдават се че съм си го измислил и т.н. Но и да го видят пак ще глъхнат като мотор на който си сипал захар в бензина.Вероятно Гери ще може но той е от друго тесто, а и е зает. Както и да е това е за сега.Темелко съществува. Виж Нео а и не само ти можеш да провериш и да кажеш ако видиш евтини френелки с фокусно разстояние 2 или дори 3 метра так ще отдалеча Темелко ефекта от ниското разстояние в момента то е около 60 сантиметра отстояние от равнината на монитора. Монитор като тоя който го прави не ще намерим скоро но знам ли може пък да се открие възможност и с друг монитор да се получи химията Знам че немците са го правили с друг монитор а също и едно момче с айфон но това е било преди 10 или дори 15 години. сега за сега не виждам публикации с такъв нюанс. Нео става дума за явление от квантово механичен характер, не за проста оптика и водна мъгла както е при американците от Калифорния. ..

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физиката [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 20:25



Удряш на политика! Темата е за сеене на вражда, не за физика, а ПРОТИВ ФИЗИКАТА!



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.11.19 21:26



Мдаа и тука не ме харесват, ми кво да направя, а да сетих се ти знаеш ли например че Албания е обявявала война на Китай? Може и да не знаеш . Кой ти е крив??? Сега като обявим война на Русия ти да видиш как и ти самият ще я обърнеш на политика. Аз идвам с тебе, бием Русия, вземаме им Курилските острови и отиваме там да строим Тесла генератор който ще срази и Япония и Америка и остров Томбукту и вселената. Тесла е бил просто един обущар в фундаменталната физика бе Нео тъй ли не се догаждаш??? Въпреки че Айнщайн е публикувал в далечната 1906 до 1942 година Тесла не е намерил за нужно да изчете работите му. Аз на това му викам простотия на едно селско момче с големи заложби и още по големи амбиции.Умрял е сам саменичък в хотелската си стая това подобава ли на господар на енергията? Това повече подхожда на човек от артистичните среди- изхабен ограбен и захвърлен. Можеш ли да си представиш последните му дни - дори не е бил интерниран нито съден а просто зарязан.Капиталът ли е виновен или Карл Маркс или аз??? Нео събуди се!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физиката [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 21:58



Кои ще обявявате война на Русия?!

Ако аз бях отворил подобна тема, отдавна да е зачезнала.



Тема Re: Малко встрани от физиката [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.11.19 05:55



Въпрозът пръдльо, е да е да не изчезне България, щото и това е въэможно, а пък че аз, ти, Бойко Мотрисов, Карабостанов, двете Монита, Фидосиева, Мухата дрозофила, Фъндъкова или оня там Глупър с червени букви де ми се пеняви и да изчезнем все тая. България може и без нази, ние не можем без нея. Тръгне ли Българията да се срива Тесла е последния който ще се напъне да я опази още по малко твоите постове изпълнени с химери и, и, и простотии.Триели били само неговите постове ми ще ги трият като не знаеш какво говориш как няма да ги трият.Е то бива бива ама цял вол за мезе не бива. Ей агрегатора на сайта я го изхвърли тоя изобщо да не влиза повече никакви богомили никакви кьорфишеци да не виждам тука. Ама я с шментикапели ще се разправям само. Ти му викаш Иване то курамииване. Айде къш.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.