Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 25.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Малко встрани от физиката  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано02.11.19 11:25



Спомняте си казах, че през 1979 бившата ГФР е била 13пъти по богата от Германия 1939 година Спомняте си ви писах че в развитието на бившата ГДР след падането на Стената са вложени един трилион, сега марки ли долари ли не знам точно, но това са си кошмарно много пари. искам сега да доведа до знанието ви че 1989 година брутния вътрешен продукт на Япония и то само на три от градовете и а именно Токио,Осака и Йокохама е бил по голям от брутният вътрешен продукт на цялата Великобритания. Това мен ме впечатлява не знам за вас. Япония е страховита кой каквото ще да говори. От къде знам тези работи ли, ами чета.Чета бе хора. ще кажете че това не ви интересува, мен пък изобщо не ме интересува че вас не ви интересува. Тези се готвят за война не за да ви гладят косъма правете си изводите.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.11.19 09:37



Кои се готвят за война бе, Раче?
Да не би индийските слонове да СА се ОРГАНИЗИРАЛИ срещу теб?!
Спокойно и да тръгне някой слон към Бургас, едва ли ще е заради теб. Викат, слоновете помнят много, но не са злопаметни. А и ти нъл имаш свидетели за Съда - ще го съдиш, ако те тормози безпричинно.

Аман от ВАШИТЕ... "врагове"! Свършване нямат! Само кавги за "кучешки боеве" тъкмите!



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано04.11.19 21:04



Имаш право кво ли да се притеснявам след 4 години ще имаме 8 самоледа ще ги сгърчим Нео враговете ако преди това руснаците не ни ги чопнат както чопнаха 53 кораба от украинците за два часа. Ениветок говори ли ти нещо на мен не, но дупките са по 200 метра дебели пък колко са длибоки не знам от ядрени взривове са, видях 4 с гугъла - майсторска работа. Сега за Темелко- правя 3 фазен еднокотвен по лек ще бъде от монофазния. Трудна работа признавам, но справям се и знаеш ли Нео разликата от това да пишеш за нещо и да го правиш наистина е от земята до небето- нямаш си на представа колко много и какви тъпи грешки допускам непрекъснато. Пък аз се мислех за гений Нео. Трифазен е най удачното решение и трафа ще е по лек тогава.

П.С. знаеш ли Нео, чака ни рецесия , и още нещо Нео, Русия и Япония още не са сключили примирие т.е. още са в състояние на война уж заради едни острови там някъде в далечината забравих им името. Пък тук ни замаяват че желязната завеса била паднала. С атомните пукала на Северна Корея тая завеса скоро май ще затъмни и слънцето. Бе то че ще се мре ще се мре ами как ще се рита ...

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Редактирано от stillpigi-166243 на 04.11.19 21:19.



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано05.11.19 09:01



разликата от това да пишеш за нещо и да го правиш наистина е от земята до небето- нямаш си на представа колко много и какви тъпи грешки допускам непрекъснато. Пък аз се мислех за гений Нео. Трифазен е най удачното решение и трафа ще е по лек тогава.


Кефиш


Толкова глупости на едно място.



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 13:08



Японците ли ще те нападат или руснаците?



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.11.19 20:14



Турците. Ние сме прашинка за твоите предположения. Виж който и да дойде тежко и горко на народа.Сега по Е.П. всъщност проблема е сложен поради ниското напрежение. Знам да получавам 0.9 волта на 60 ампера или дори 100 примерно, а няма пазарен продукт който да превърне в променлив ток такова странно нещо за това се налага аз да го изработвам. И още, Литиййон батериите искат BMC не не военоморски сили а "би ем си" хардуер следящ и управляващ напрежението и тока им съобразявайки се с консумацията и температурата която достигат защото тези батерии са малки бомби при определени обстоятелства това е на прима виста. Нещата са сложни, решава се цял комплекс задачи не е за всеки. Аз ще се справя сигурно е това за сега съм в самото начало . Захранването на Темелко е не по малко трудно от обяснението защо въэниква самото явление. Тук няма желаещ да каже защо се получава такъв ефект очевидно Оправдават се че съм си го измислил и т.н. Но и да го видят пак ще глъхнат като мотор на който си сипал захар в бензина.Вероятно Гери ще може но той е от друго тесто, а и е зает. Както и да е това е за сега.Темелко съществува. Виж Нео а и не само ти можеш да провериш и да кажеш ако видиш евтини френелки с фокусно разстояние 2 или дори 3 метра так ще отдалеча Темелко ефекта от ниското разстояние в момента то е около 60 сантиметра отстояние от равнината на монитора. Монитор като тоя който го прави не ще намерим скоро но знам ли може пък да се открие възможност и с друг монитор да се получи химията Знам че немците са го правили с друг монитор а също и едно момче с айфон но това е било преди 10 или дори 15 години. сега за сега не виждам публикации с такъв нюанс. Нео става дума за явление от квантово механичен характер, не за проста оптика и водна мъгла както е при американците от Калифорния. ..

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 20:25



Удряш на политика! Темата е за сеене на вражда, не за физика, а ПРОТИВ ФИЗИКАТА!



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.11.19 21:26



Мдаа и тука не ме харесват, ми кво да направя, а да сетих се ти знаеш ли например че Албания е обявявала война на Китай? Може и да не знаеш . Кой ти е крив??? Сега като обявим война на Русия ти да видиш как и ти самият ще я обърнеш на политика. Аз идвам с тебе, бием Русия, вземаме им Курилските острови и отиваме там да строим Тесла генератор който ще срази и Япония и Америка и остров Томбукту и вселената. Тесла е бил просто един обущар в фундаменталната физика бе Нео тъй ли не се догаждаш??? Въпреки че Айнщайн е публикувал в далечната 1906 до 1942 година Тесла не е намерил за нужно да изчете работите му. Аз на това му викам простотия на едно селско момче с големи заложби и още по големи амбиции.Умрял е сам саменичък в хотелската си стая това подобава ли на господар на енергията? Това повече подхожда на човек от артистичните среди- изхабен ограбен и захвърлен. Можеш ли да си представиш последните му дни - дори не е бил интерниран нито съден а просто зарязан.Капиталът ли е виновен или Карл Маркс или аз??? Нео събуди се!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано05.11.19 21:58



Кои ще обявявате война на Русия?!

Ако аз бях отворил подобна тема, отдавна да е зачезнала.



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.11.19 05:55



Въпрозът пръдльо, е да е да не изчезне България, щото и това е въэможно, а пък че аз, ти, Бойко Мотрисов, Карабостанов, двете Монита, Фидосиева, Мухата дрозофила, Фъндъкова или оня там Глупър с червени букви де ми се пеняви и да изчезнем все тая. България може и без нази, ние не можем без нея. Тръгне ли Българията да се срива Тесла е последния който ще се напъне да я опази още по малко твоите постове изпълнени с химери и, и, и простотии.Триели били само неговите постове ми ще ги трият като не знаеш какво говориш как няма да ги трият.Е то бива бива ама цял вол за мезе не бива. Ей агрегатора на сайта я го изхвърли тоя изобщо да не влиза повече никакви богомили никакви кьорфишеци да не виждам тука. Ама я с шментикапели ще се разправям само. Ти му викаш Иване то курамииване. Айде къш.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.11.19 06:41



Дефинираш за мнозинството българи врагове в лицето на турци, а и др.! Подбуждаш инообрядни и иноезични РАЧОВЦИ към НОВИ Глобални размирици!

Ако се знае РЕАЛНАТА ИСТОРИЯ, а и ФИЗИКА, за България няма опасност от изчезване, подобно на Израил. КБ, ЦБ, НРБ, РБ и т.н. изчезват, но словото на ПРОСВЕТАТА - не!

На Балканите има мноого НЕИДЕНТИФИЦИРАНИ РАЧОВЦИ, КОИТО душат останалото население с ИЗМАМНИ "ЕТНИЧЕСКИ" КОНФЛИКТИ!



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.11.19 07:42



Виж и цъкай с език:

!



Тема До модератора!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано06.11.19 07:42



Модератора! Мисля, че е време да се даде и на Рачо малко почивка.
Съвсем го удари на кръчмарски приказки, а и тонът доста загрубя и изпростя.



Тема Re: Малко встрани от физикатанови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано06.11.19 17:46



Няма що да ти се обяснявам . Но пак ще ти направя метан Българската политическа класа не владее положението. Тук е на ред политиката на великите сили каквото те решат това ще стане. Путин едва ли ще направи 4 половин километрови дупки в България но може да ни поднесе на Турция. И сигурно е че така ще постъпи. Инак в България има 4 чужди бази и те са американски не на НАТО сиреч ние сме вече първа цел и ракетите вече са насочени. Петте хиляди американски военослужещи обаче са спокойни, те така или иначе не могат да осигурят пък и не искат мира ни. И още нещо никой сега не иска война на нашият континет. Атомни пукала може да се очакват в Азия не и в Европа. от де знам всичко това ли - чета вестници и не се губя в Тесла и прочее занимавки за хора с залепнали релета като тебе. Искрено съжалявам че не се поучаваш но явно толкова ти е багажа. Не аз мразя турците Необогомиле, ни най малко не се заблуждавай, великолепно говоря турски имам приятели от този етнос дори съм ходил в Истанбул - най могъщото търговско средище в света в момента. Хора като нас са . Те пък се страхуват от Евреите. Чудно но факт. На другия пък опонент дето се пише с френски имена бих казал: Знам че разбираш от електроника и то много но ти не се вглеждаш в детайлите и имаш някакво болезнено чувство че и друг може да се занимава с по стари решения- отвори уикипедията на Еднокотвени преобразуватели и ще прочетеш следният текст "Е.К. се ползват понякога и в най съвременни схеми заради някои техни особености" ето дадох ти и една основателна причина -искам да преобразувам много ниско напрежение и много силен ток да речем 1,8 волта и 300А ! Но ти не видя или не обърна внимание и продължи с нападките си .Да колектора ще е изпитание но какво да правим сега случва се и в най добрите семейства.
Млъквам и това беше .

Всичко е лесно когато го прави друг

Редактирано от stillpigi-166243 на 06.11.19 22:27.



Тема Re: До модератора!нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.11.19 22:39



Ама не може да нахъси Швейарците, удари го на най-лесното!

Такова пръдле да го хванеш и да идеш да го продадеш на Капалъ Чарши за 10 лири на някоя некъпана от 3 години ромка, с 5 мажки ромчета!



Тема Re: До модератора!нови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано07.11.19 17:50



Не знам какво повече може да ти се напише наистина не знам. Уникум си ! Между другото планирам в новият Е.П. батериите да са вградени в мотора и да ползвам проста контактна система е, платинови ще са контактите най вероятно, освен това Е.П. ще е с много малък надлъжен габарит това е оптималното решение - все пак токовете са големички...Живот и здраве да е ще видим. Ми имам си фронт за работа, приятно нищоправене на тебе. Прав е Хидразинчо - ти си бил истински глупак и не само ти - попитай Хидразинчо кой другия че той пък е много докачлив, да не го обидя нещо, аз ако го изкажа . Сбогом .

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: До модератора!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.11.19 06:54



Мноого си обидчив!
Толкова ли ти е важна тая тема?

Всички етноси са ФАЛШ!
Австралийският, Юсанският, Канадският... нАрод не се броят за етноси, но там фалшът не минава така лесно, щото сапио-добитъкът все още помни и види, кое как е станало. Там интригите се плетат на друга основна.

А Балканската етническа помия отвращава, особено като знаеш РОМЕЙСКИТЕ ПОТОМСТВЕНИ ЕВНУСИ, които я бъркотят!



Тема Re: До модератора!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано08.11.19 11:52



Предлагам ти да направиш Темелко с диск на Нипков.
Така и така се връщаш към стари и забравени технологии.
Можеш дори да ползваш еднокотвения преобразувател за задвижване на диска. Така ще ти отпадне необходимостта от монитор. А за компютър можеш да ползваш нещо с релета. Примерно с две релета можеш да реализираш тригер, с чиято помощ можеш да запаметиш един бит
Регистрите в съвременните процесори представляват подходящо организирани тригери, които съхраняват информационни думи, команди или флагове.
С повече находчивост можеш да си направиш и аритметико-логическо устройство, с което процесорът ти е в кърпа вързан.
Възможностите за техническо и научно творчество са големи!

Дерзай!

Единственото, което ме притеснява, че и еднокотвения преобразувател го мътиш от години, а все още нещо не сме видели.

То че на Темелко снимка няма да покажеш е ясно, понеже такъв няма. Но еднокотвен преобразувател е възможно да се направи. Не съм сигурен, че ти можеш. Може би много те надценявам, но можеш поне да опиташ, щом те влече.
Така ще докажеш, че можеш не само да лъжеш и да разтягаш локуми нескопосно.

Редактирано от rien ne va plus на 08.11.19 11:53.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.11.19 19:01



А така Риенчо, ареса ми! Да, именно, ротора няма да е цилиндър, а диск. Подобни мотори имам от завод Изот на 16 волта са. Значи взел си вече да четеш писаното от мен и започна да се въэпираш да ми пишеш под индиго. КПД-то няма да е върхово но все пак ще бива. Доста мислих за вариантите и Яшкавата става но аз не съм фабрика и не мога да постигна нужната точност. Аааа времето е наше Риенчо ти за времето не се бой никак не си ме надценил дори твърде ме подценяваш.
А сега да дам нещо за отговор и на Драгия Необогомил : Необогомилчо, парламента наредил на Уинстън Чърчил да среже бюджета на някои министерства за да съберат пари за войната срещу товариш Хитлер. Питал ги дебелака кои министерства да порежа и те милите парламентаристите като гледаш наще познай кви са били и те му рекли : окастряй културата и науката -от тях полза няма! Ми тогава какво ще защитавам с спестените пари бе господа им отговорил Чърчи. Впоследствие един от онези дето били безполезни Алън Тюринг се казвал, че бил и хомосексуалист на всичкото отгоре взел че разбил Енигмата и с това просто поставил Германия на колене. Машината на Тюринг за нея става въпрос бай Нео и за това дето ти обяснявах по рано че Тесла е просто като един обущар в вселената на Айнщайн. Ако и този исторически факт не събуди някоя и друга клетка в клеясалият ти мозък тогава просто не знам какво би ти помогнало...
Бай Нео на виж това:


Хареса ли ти, Ай ся го обесни по Тесла метода. Ако знаеш колко си дребен с тази си позиция че Тесла бил вся и все. Не е бай Нео не е !

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано08.11.19 20:46



Кефиш ме. Толкова си далеч от нещата, че дори не схващаш като ти се подиграват.
Питай кукумил да ти обясни за Нипковия диск. Ако и той не може, потърси в гугъл.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.11.19 17:02



Айде пак под индиго пишеш, Алооу ич та няма ва Том Бердъне ли Алене ли, Нипкове ли, къф беш там правим система с нищожно ниско нопрежение и огромен ток за това ползвам диск за да издържи колектора и да не стане по голям от заядливоста ти като
габарит. Нека се подиграват, кво кат се подиграват, ми да се подиграват сега е демокрация. Ай направи с електоника инвертор на 0,9 волта и 250 ампера и само това направи, не ща да мислиш трафа Ай да те видим. Колелото е измислено Риенчооо мамин.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано09.11.19 17:58



Трябва да ти кажа, между другото, че всъщност немците са хакнали биологията на Тюринг и разни други шмекерчета/хакерчета.

А ФИЗИКАТА на Тесла е и ФИЗИКАТА на Стефан Маринов. Между другото, криотронът почива върху патент на Тесла.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано09.11.19 18:12



Няма вече индиго. Не можа да го разбереш.
Живееш с 50 години назад във времето и още толкова встрани.
Макар и до днес на имейлите да има CC и BCC. Но ти и това няма как да знаеш какво означава.

Инвертори могат да се направят всякакви. Въпросът е нужно ли е.
Каква ти е задачата? Да захраниш един стар компютър и още толкова стар монитор.
За целта какво е нужно? Един разклонител и да се включи в контакта.

Какво повече да говорим?
Пък ти сега като си решил да преправяш някакви електрически машини, никой не ти забранява. Но като те гледам нищо не си направил, дори и в тази посока. Предимно плещиш тук. Уж беше почнал, но пак си остана с обещаниета "ЩЕ".

Дори да си направиш безполезния в случая еднокотвен преобразувател, пак няма да имаш темелко. Толкова години само лъжеш.

И да, колелото е измислено, но е кръгло, а не квадратно, както ти се опитваш да го направиш.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.11.19 19:25



Бай Нео омръэнал си ми. Пак извади текста от контекста. Въпросът е принципен-казва мнозинството на Чърчи бе мани ги тея, но той решава че не са прави и удря в десятката- един от "мани ги тея" решава проблем, който ако не бе решен би поставил Британия в грозно положение. Пък че било биология, а не математика там нещото наречено "Машина на Тюринг" не е моя работа.И 500 години назад да живея това е

Моето решение rien ne va plus е такова, Аз ли не знам кое е правилното, знам но ще работя по неправилния начин. Защото това мога да направя не мога да отделя 300 лева за нещо дето в един момент ще каже "пук!" и после какво пак ще събирам пари за ново нещо което пак ще каже "пук!" някой път. Еее няма пък да стане не съм милионер дори 2 000 лева на куп не съм виждал. Живот и здраве за 40 -50 лева ще направя един нов Е.П. и толкова. 4 волта на 40- 50 ампера какъв е проблема Дори и да сгреша няма проблем "Онзи който не е грешил не е опитвал нищо ново" е казал Айнщайн... Новият Е.П. ще е без магнитно ядро ще е диск немагнитен с намотки който ще се върти в магнитно поле създавано от магнити за високоговорител радиуса на котвата ще е около 20 санта толкова са и магнитите от говорител целта е четките да допират по голям диаметър за да има достатъчно "месо" и периферията ще се охлажда интензивно което си е важно Това е простата ми сметка Няма друга конструкция коята да е по удачна за такива параметри на тока и напрежението. Живот и здраве и по фотоволтаиците ще направя промени ще свържа по малко клетки за да избегна или поне намаля риска от окъсяване при случайно засенчване, засенчването на участъци от фотоволтаика е основната причина да изпаткват, а те са скъпи и трудно се набавят да не говорим че ресурса им е ограничен въпреки хвалбите на търговците. Нещо да скрих нещо да не ти стана ясно? Да компа е стар намерих един работи като потребява мощност около 60 вата хем е с ХР, Монитора ми потребява около 70 вата - наистина се постарах много и имах за сега успех цялата система ще харчи под 150 вата което си е скромен но определен успех. Не разбирам защо изскача изображението инак бих ползвал таблет те харчат по 15 - 20 вата ако разбирах задачата ми щеше да е по лека но аз не разбирам и никой тук не ще да помогне...

"Макар и до днес на имейлите да има CC и BCC. Но ти и това няма как да знаеш какво означава." ми не знам да ти кажа наистина не знам но какво общо има това с Темелко??? А ти би ли ми казал втори път те питам какво е нужно за да изградя електронен инвертор с входни 4.2 волта и 100 ампера нещо което човек електрончик би построил за 300 лева? А трафа после не го мислим но все пак искаме синусоида 240 волта на изхода ето втори път те питам .

Ооопс хванах си една грешка дисковете на магнитите трябва да ги нарежа на сектори инак няма да се получи Е.П. зависи от това какъв нож ще намеря имаше едни диамантени жици в Мастерхаус перфектни са за тази цел Дано още да има инак ще трябва с ъглошлайфа и диамантен диск което си е пак решение.

Доста работа ме чака да видим какво ще направя идеята е добра.

Редактирано от stillpigi-166243 на 09.11.19 19:50.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано09.11.19 20:26



Байно льо три хиляди пъти най-малко ти казах.
Хората си захранват компютрите и мониторите от енергопреносната мрежа на енергото.
Иначе казано - включват ги в контакта. Който иска да работи навън ползва лаптоп.
Просто е и работи от много години. Кое не ти е ясно?

За чий дедов ще правиш инвертори или други простотии?
Ако искаш да храниш от фотоволтаик, има си готови контролери с инвертори за тях, специално проектирани.

За 300 лева не знам какъв инвертор ще купиш, ама ти за 300 лева ли тук ни занимаваш 10 години с твоите глупости?

Да беше показал барем една снимка, щеше да получиш много съдействие и финансово и всякакво. Но няма. Лъжеш. Просто това нещо е твоя измислица.
Ако имаше какво да покажеш, щеше да си го показал.

Защо лъжеш не ми е ясно. Няма да те оставя на мира докато не си признаеш, че лъжеш.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано09.11.19 20:46



Дайте адрес ще пратя снимки, ако желаете елате у дома всичко ще видите. Не ми трябват парите Ви - ще се справя и така. То когато му беше времето една могъща фирма само дето не ме накара да и платя за да ми видят системата и от тогава имам именно това поведение . Докато не завърша всичко нищо няма да показвам но предложението ми си остава. Ела и ще видиш. Какви лъжи да признавам ти си който лъже а именно клевети . За какво ли ви обръщам внимание още се чудя и аз. За нищо неспособни, много нагли и винаги готови да нарочат. Ела у дома бе, прати адрес да видиш . Кво ще ти изсъхнат ръцете ли.Темелко съществува какво да направя като се появи поне на този въпрос отговори. И за това ли съм виновен че се е случило нещо необичайно ли? прати , ела какво щеш прави само не казвай че съм бил лъжел защото си в грешка не не лъжа Темелко съществува. Ти си спомни и ми кажи как по електронен път да вдигна 4.2 волта на 100 А в 220 волта синусоидално за трети път те питам повече няма да те питам

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано10.11.19 02:15



Ти си спомни и ми кажи как по електронен път да вдигна 4.2 волта на 100 А в 220 волта синусоидално за трети път те питам повече няма да те питам

Ти първо ме попита за 0,9 волта. Сега пък 4,2. Последно?
За какво ти е инвертор точно от толкова ниско напрежение?
Защо си се хванал с такива глупости?
Аз у вас няма да дойда, както се сещаш. Посещения не правя. А адрес може и да ти дам. Не ти вярвам и сега. Защо просто не качиш снимките някъде и не дадеш линк тук всички да видят?



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано10.11.19 17:24



Съчувствам ти да ти кажа искрено Просто ти съчувствам. за това повиших за теб на 4.2 волта моята цел е 0.9 волта дори 0.5 волта но сега ще карам с мрежовото напрежение за да направя снимките и да ви ги пусна тук както ти пожела нека да е на твоето. инак колкото и да си добър електрончик ако си разумен техник ще признаеш че за 50 лева само с Е.П. можеш да вдигнеш от това ниво на 240 волта и никакви там айжибитита и прочее мос и смос техника не би ти помогнала ама ако щеш да се съдереш от работа дори и да се пенсионираш и само с това да се занимаваш. Има една дума "рационалност" Ако не си рационален животът ти ще премине в един непрекъснат низ от неудачи. Пет пари не давам дали ти специално ще видиш или няма да видиш Темелко. Ще го публикувам заради двама коренно различни характера тук Хидразинчо и Необогомил да се поучи Хидразинчо че има вярна преценка но е с колеблив характер, а Необогомил да види поне не знам дали ще осъзнае че не е справедливо да си лицемер с другарите си, че другарите му може пък и го превъэхождат но не го пренебрегват и всячески се стремят да му помогнат но той сам не си помага. Гери, Мери и прочее дали ще видят не ми пука също - всички тук имахте цялото време на света да подходите сериозно, но не би, отдадохте се на леност и на клюки и на всички въэможни простотии, но не и усилието да вникнете в живеца в експеримента който ви доведох до знание. Други неясноти и въпроси имаш ли шефе?

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано10.11.19 20:23



Продължаваш да лъжеш и да се въртиш като дърта гювендия.
Нали уж искаше да ти дам имейл да пратиш снимки?
И сега пак нямаш снимки естествено. А аз ти пратих имейл.
Накрая пак ще го играеш сърдит и обиден, и нищо няма да пратиш, знам ти номерата.
Просто е - няма нищо за пращане.

П.С. И те попитах защо ти е това чудо да го захранваш точно с 4.2 волта и пак нищо смислено не отговори, само се правиш на сърдито старче.
Дай ми обективна причина. Откъде ще вземеш толкова ток на това напрежение, че да захраниш нещо? Ако си въобразявш, че с един смотан фотоволтаичен панел ще захраниш, много се лъжеш. А и фотоволтаиците не дават 4 волта.
Изобщо правиш си някакъв мишмаш от твои съчинения, които нямат нищо общо с действителността.

Щял да включва темелко в мрежата и да го снима.
И сега се почва сагата, като че ще пускаш реакторите в Козлодуй, включването ще трае 3 години, а намирането на телефон с камера или цифрова камера ще още 15 и накрая пак нищо няма да покажеш.

Редактирано от rien ne va plus на 10.11.19 20:34.



Тема Re: До rien ne va plusнови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано14.11.19 17:23



Нахално човече, нещо за униполярни генератори да си чел, нещо за горивни елементи да си чел - има и прости такива не им е нужна кой знае каква техническа обслуга с достатъчно висок КПД - натриева основа, въглен, стомана и сгъстен въэдух именно те са нещото което не може да го подигнеш с проклетите ти глупашки супер транзистори. как се вдигат 0,9 волта на 240 при ток 400 ампера Я подай транзистор че нещо с моите не става!!! Глупак. Махам се омръэнъхте ми научени се да искате да искате - като жените също сте.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: До rien ne va plusнови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано14.11.19 17:28



Не се прави на луд и не отклонявай въпроса.
Обеща и пак излъга както винаги досега си правил.

Къде са снимките?
Няма снимки!
Защо ли?
Защото няма темелко!

Никой нищо не иска от теб освен да не лъжеш и да спазваш обещанията, които сам си дал.
Сега ролята на сърдит и обиден сме я виждали.

Нали искаше адрес, на който да пращаш? Ето ти адрес:

memelko@abv.bg

Да те видим сега.

Редактирано от rien ne va plus на 14.11.19 18:18.



Тема Благодаря ти Рачо, за хубавите снимки, които пратинови [re: stillpigi166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано17.11.19 15:13



Темелко е велико изобретение!
И аз ще си направя един Темелко, и ще го продам за много пари на германците!



Тема Re: Благодаря ти Рачо, за хубавите снимки, които пратинови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.11.19 14:51









Тема Re: Благодаря ти Рачо, за хубавите снимки, които пратинови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано20.11.19 18:14



Колко си жалък!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Благодаря ти Рачо, за хубавите снимки, които пратинови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано20.11.19 19:14



Колко пъти го играеш този цирк? Не ти ли омръзна?

Редактирано от rien ne va plus на 20.11.19 19:36.



Тема Re:Нео е мърда махайте го от тук и по скоро.нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано21.11.19 19:57



Цирк??? Какво знаеш ти за цирковете? Аз и в цирк съм работил . Файловете с Темелко ще пратя на Гери и само ти имаш право да ги видиш още от сега казвам да се знае. Гери защото е истински физик и адски търпелив и може би за това е толкова добър в професията си направо е непоносимо добър, подтискащо добър, де да имахме такива управници, а ти защото съм ти дал дума не за друго. Цирк! Какво знаеш ти за цирковете, какво?

Ескалибурът на физиката Нео е циркаджията - да представя температурни инверсии като чудо невиждано, и какво беше още там в линка му ги има - отвори му сумашедшия линк и чети наред. Но млъкни сърце ще дойде ред и журналистите ни да почнат да се подписват с палец ...Требе да сме готови и за този цирк...

Нео е мърда, махайте го от тук и по скоро моля.

Редактирано от stillpigi-166243 на 21.11.19 20:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.