Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 03.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Книгата "Електронна  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано18.10.19 17:30



музика и синтезатори" на инж. Симо Лазаров издадена 1986 сканирах някой иска ли я? В нея се разглежда фундамента на електронната музика има схеми и много история . Великолепна книга за всеки млад и любознателен читател...Днес такива книги на български мисля няма кой да напише.
П.С. Еднокотвения преобразовател ми е готов тежи 7 килограма работи на 3.4 волта мощен е 460 вата КПД 89% идеален за литий-йон батерийки. Много трудно го изградих, много трудно, но е добре балансиран и върти на 1600 оборота в минута. Мисля че се справих и с него, продължавам явно на 25 херца ще работя не ме е страх знам че и 16 херцови машини има...ще повиша напрежението с ЛАТР като/ако всичко е наред ще съобщя. Знаете за какво ми е нали - да захраня Темелко.
Вече и турски сериали не гледам няма време...

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Редактирано от stillpigi166243 на 18.10.19 17:40.



Тема Re: Книгата "Електронна [re: stillpigi166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано18.10.19 20:37



Хич и не се напъвай. На всички им омръзна.
Никога и нищо няма да видим. Просто не съществува!



Тема Re: Книгата "Електронна [re: hidrazin4o]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.19 02:28



Рачо гледа да отвлече на някой от форума вниманието и времето.
Сигурно на теб ще да е. Унимавай!





Тема Re: Книгата "Електронна [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано19.10.19 03:03



Прав сте, така е истината, не съществува. Пък и в лъжа се живее по кефски.По цял ден лъжехме казваше един от парламента.Ако не беше лъжата царчо щеше ли днес да е един от богаташите на Ювропа.Костов, Трифонов, Асен Агов още колко други те само от истина се облажават и виж как от фотосинтеза натрупаха добруване и хората около тях им имат страха. Истината не съществува . Само дето сега ако някой те дупне по гъза с карфичка ти ще изревеш Уааау не аз щото тебе са те дупнали не мене. ГлОпак си ти Хидразинчо . Жалко че си учил в висше училище...
Сега съм натрупал здрав опит мога и на половин волт Е.П. да направя ако потрябва ай напраи ми или поне ми кажи как ще стане за седмица време такова нящо, или Риен не ва Плюсчо да го направи с електроника ама да не ми иска нам колко пари и нам какви айжибитита всяко нещо си има край Хидразинчо Е, не за 800 дни, за осем години го изграждам веке тоя Темелко но работата по него фърфи. и не ми помагат арапски шейхове.ГлОпак си ти Хидразинчо, козата си иска пръч да ти кажа ако не знаеш де.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...

Редактирано от stillpigi166243 на 19.10.19 03:21.



Тема Re: Книгата "Електроннанови [re: stillpigi166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано19.10.19 11:35



Добре че си ти да ме развеселяваш от време на време с някоя твоя поредна глупост.
А глупостите при теб са както винаги в изобилие.
За съжаление обаче, много лъжеш.



Тема Ето ти, Раче:нови [re: stillpigi166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.19 12:08





По Айнщайн имаш хронопортиране на ентропия, при движение в гравитационното поле.
Да ги видим антирелативистите!



Тема Re: Книгата "Електронна [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано19.10.19 19:26



Това ми теменце бе първото в моя живот в което предложих книга сканирана и то книга от писач не от драскач на тема по която днес работят могъщи фирми и какво стана Вие сте за смех не аз!!!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Книгата "Електроннанови [re: stillpigi166243]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано19.10.19 23:37



Няма да ти уври ... тиквата.





Тема Re: Книгата "Електронна [re: stillpigi166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано20.10.19 01:01



Не ставай смешен.
Книгата може би е била интересна към годината на издаването й, или поне на мен така ми се струваше тогава, но не знам дали си обърнал внимание колко вода е изтекла досега.
Напълно безполезна към сегашния момент. Едва ли някой ще тръгне сам да прави синтезатори в днешно време, особено пък по схеми от преди 35-40 години.
И самата електронна музика отдавна е различна. Симо беше пионер за България в тази област, но сам той няма особен талант като музикант, бидейки инженер.
По една случайност ми беше комшия и го познавам, дори бях у тях на гости на 10 ноември 1989 година и си спомням как с изненада видяхме по телевизора съобщението за падането от власт на Тодор Живков.

Въпросната книга я имах, но сега или съм я изхвърлил, или е в мазето в някой кашон. Не представлява интерес за мен в момента.

Колкото до другите ти глупости, сериозно се забавлявах на това, че си направил чудесията си да работи на 25 херца. Отново демонстрираш пълно невежество.
Колко пъти ти казах да не поставяш каруцата пред коня, особено когато нямаш кон.

Редактирано от rien ne va plus на 20.10.19 01:01.



Тема Re: Книгата "Електроннанови [re: hidrazin4o]  
Автор stillpigi166243 (пенсионерин)
Публикувано20.10.19 15:52



Големите работи дори и те започват с малки крачки. Спомни си как стигнах до Темелко- проектирах от ТФТ дисплей на стена... Дали утрото преди това истинско постижение съм знаял как ще свърши денят? ГлОпак си, повярва и се отказа после !

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.