Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 02.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещетонови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано20.05.19 21:48




Гледал съм го като дете в списание ЮТ но го бях забравил Нео виж нагледен пример за усвояване на енергия . Не че е евтино, не че е просто но е съвсем постижимо и то без нужда от супер редки, хипер скъпи и ултра сложни постановки може и на езеро да се сложи.И е съвсем разумно като изпълнение. А бе Г-н Антон Тодоров дали си е погледнал приложението за лекуване от изгаряния което се похвалиха че че са инсталирали в мобифоните? Тоя човек гледам продължава да роптае всяка събота от 10 до 12 по телевизията Като ни подпалят гъзовете руснаците той от чуждестранско сигурно ще ни успокоява. На работа имахме един лаф " бе то аз знам как става ма друг да го направи" Русия се готви за война и то сериозно и който и падне на мушка ще го отнесе съвсем по устав. Тоя Тони съвсем се разглези. Такъв е по рождение ли или сега полудява. Тони, Тони ти ма умре гаче ли. МУхата може да опраши слона само в извратения ти мозък. В завод за грамофонни плочи ли си работил или краставици си отглеждал Тони. Бива ли да изкарваш цялата България че е населена с адуци. То верно че 50% от българите вече са неграмотни, ама баш пък толкова прости не са колкото ги изкарваш.

Пак познаха прогнозата

Тема Re: Бъдещетонови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано23.05.19 19:43



Току що по телеведението съобщиха че в столично училище е проведена матура по медицинска физика. Аз още не бях изкарал първи семестър КСТ когато махнаха предмета Физика и от компютърните специалности . Много се радвам че все пак някъде още не са заборавили този предмет. Дадоха и изявление на учител по Физика каза той така "...трудна наука..." Какво и е трудното на физиката , а да копираш стотарка и да я пласираш в магазина да не е по лесно??? А да идеш в Колумбия и да пренесеш до тук 20 кила дрога да не е по лесно? А да се откажеш от триенето на билетчета с печалби от по 1 милион или милиард вече заборавих колко лева да не е по лесно, а да излъжеш половината парламент че си с висше за да получиш убава службичка която дори няма да знаеш какво точно работи щото и тва се е случвало да не би да е по лесно???

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Бъдещетонови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано26.05.19 17:48



Няма да е лесно затова, разпуснете малко с този як пич



Пак познаха прогнозата


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.