Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 24.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tutorials за CINEMA 4D  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано26.06.18 23:20




А бе едно клипче там. Инак софтуера е скъп, пък и кой знае какъв компютър иска.
Но да сме в играта. Аз лично по харесвам COMBUSTION дори имам стара версия но нямам време . Някога в Бг имаше литература за такива програми и се предлагаха макар и временни по кварталните будки. А днес сме по чисти от папата и Христос накуп и безнадеждно ударени с парцал в главата. Кво ми пука имам инсулт, базед, 3 и 4 прешлени са ми размазани и 20 диоптъра очила дреме ми на патката...

Пак познаха прогнозата

Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.06.18 07:22



за кво ти е бе, и то баш ц4д?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: zaphod]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано28.06.18 17:18



За сега си събирам инфо за такъв софтуер. Най ми харесва от Кадовете например Аутокад машинния, не за строителство. Търся и по друг тип софтуер да може да преобръща изображението от екрана да го прави огледално , обърнато с краката нагоре,да го прави от цветно в оттенъци на сивото и обратното / както когато гасне уиндоус ХР/.... Явно и ти не си падаш по ц4д, а какъв харесваш? Аз съм събрал неколко стари софтуера признавам си да речем 5 или 6 но все от едно време.От Панаира в Пловдив си изпросвам временни версии , руски, български дори и от Солид уъркс имам зелен семафор но много скъп РС трябва. а аз инвестирах и продължавам в Темелко. Така че.. дано не затворят и панаира некой ден знам ли ги- всичко може да се очаква от тях. Имам и доста музикални конструктори може би 3 или 4 яки са но... няма време някакси ту аз съм болен ту родителите ми ту съм безработен и ... работите се влачат. Но не мога да се оплача имам хубав софтуер, легален е и просто труда който положих ми се отблагодари. За по нататък не знам ако не забранят да дишаме и пърдим в тази територия имам надежда, ако ли не ...много трудно се намира софтуер дори и пари да имаш просто трябва да знаеш какво търсиш и да го отстояваш.И пари да имаш питат ти кой номер мравка си.Говори се за демокрация но никаква демокрация не сме. а сме алабализъм някакъв.
А и още нещо търся- една HDD Safe recovery card Имах една купих я от Тайван но набутах я веднъж с гъза напред и тя изгоря. Поръчах друга дори ми помагаше един приятел дойде от Китай , дали на митницата неграмотниците я осакатиха въобще не мръдна просто съм платил умрял кон. Инак вършат великолепна работа тия джаджи- лиценза ги признава и те не му вредят и винаги имаш компютър напълно в кондиция.
П.С. А бе да те питам и аз ти да не си мислиш че влизащите в този форум колкото и да са им големи претенциите знаят за тежкия софтуер това което знаят малцината сведущи като теб, като Гери, като Поручика,като Хариш ... други... па дори и като мен например? Бъди сигурен само си мислят че знаят, освен аутокад и солида, писпайс ,мая, друг софтуер камо ли са и чували . Ай питай ги. Нали за това вкарах темата да ги посъбудя малко малко да ги постресна.

Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 28.06.18 18:03.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано29.06.18 23:18



А спри се малко!
Прекаляваш. Обърна го на пенсионерски клуб. Общи празни приказки и политика.
Това, че почти никой не ти прави забележка не значи, че не дразниш хората с глупостите си.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано30.06.18 13:57



Гутоу братчет. Няма да ме видите повече.

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано30.06.18 14:42



Не се лигавѝ като малко дете! Все още те търпят, но няма да е вечно.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано30.06.18 19:10



"...но няма да е вечно..."
Знаеш ли кое няма да е вечно господин другарю??? Ще ти отговоряТовариш Мистер ефенди - няма да е вечен етапа в който и поради който "Темелко" е още на стартовата площадка. Знам какво ви сърби и от какво ви е срам. Не съм забравил думите на Гери че е несериозно да не го покажа . Само че аз ще го покажа и ще се наложи такива като теб да си прехапите езиците. Е то бива бива самомнение ама някои от вас направо се насират. Айде махам се остани си с простотията.

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано30.06.18 20:29



Ти си пълно куку!

Само че аз ще го покажа и ще се наложи такива като теб да си прехапите езиците.
Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път.


Не ме интересува темелко мемелко, досаждаш с глупостите си тук, това е. Просто е.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано01.07.18 11:33



"... Просто е...." именно!!! Тарикат неземен. Мен пък Темелко Мемелко ме интересува Разбра ли люнгур такъв. И се осмеляваш да пишеш в форум Физика- ти си готов за депутат бе образ... Аие сбогом не чакай отговор повече от мен.Полуграмотен бастун с бастуна му че и ник си сложил да не го познаемм Тъпанар!!!

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано01.07.18 15:02



Мери си приказките, Рачо!
Отдавна прекрачи границата. Ти си доказан лъжец.
Аз от теб отговор не съм нито очаквал, нито искал. Казах ти да спреш с тъпотиите си.
И не само аз ти го казах.
Но болен мозък, може ли да уври? Жалка история.

Редактирано от Marechaux на 01.07.18 15:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.