Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 21.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tutorials за CINEMA 4D  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано26.06.18 23:20




А бе едно клипче там. Инак софтуера е скъп, пък и кой знае какъв компютър иска.
Но да сме в играта. Аз лично по харесвам COMBUSTION дори имам стара версия но нямам време . Някога в Бг имаше литература за такива програми и се предлагаха макар и временни по кварталните будки. А днес сме по чисти от папата и Христос накуп и безнадеждно ударени с парцал в главата. Кво ми пука имам инсулт, базед, 3 и 4 прешлени са ми размазани и 20 диоптъра очила дреме ми на патката...

Пак познаха прогнозата

Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.06.18 07:22



за кво ти е бе, и то баш ц4д?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: zaphod]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано28.06.18 17:18



За сега си събирам инфо за такъв софтуер. Най ми харесва от Кадовете например Аутокад машинния, не за строителство. Търся и по друг тип софтуер да може да преобръща изображението от екрана да го прави огледално , обърнато с краката нагоре,да го прави от цветно в оттенъци на сивото и обратното / както когато гасне уиндоус ХР/.... Явно и ти не си падаш по ц4д, а какъв харесваш? Аз съм събрал неколко стари софтуера признавам си да речем 5 или 6 но все от едно време.От Панаира в Пловдив си изпросвам временни версии , руски, български дори и от Солид уъркс имам зелен семафор но много скъп РС трябва. а аз инвестирах и продължавам в Темелко. Така че.. дано не затворят и панаира некой ден знам ли ги- всичко може да се очаква от тях. Имам и доста музикални конструктори може би 3 или 4 яки са но... няма време някакси ту аз съм болен ту родителите ми ту съм безработен и ... работите се влачат. Но не мога да се оплача имам хубав софтуер, легален е и просто труда който положих ми се отблагодари. За по нататък не знам ако не забранят да дишаме и пърдим в тази територия имам надежда, ако ли не ...много трудно се намира софтуер дори и пари да имаш просто трябва да знаеш какво търсиш и да го отстояваш.И пари да имаш питат ти кой номер мравка си.Говори се за демокрация но никаква демокрация не сме. а сме алабализъм някакъв.
А и още нещо търся- една HDD Safe recovery card Имах една купих я от Тайван но набутах я веднъж с гъза напред и тя изгоря. Поръчах друга дори ми помагаше един приятел дойде от Китай , дали на митницата неграмотниците я осакатиха въобще не мръдна просто съм платил умрял кон. Инак вършат великолепна работа тия джаджи- лиценза ги признава и те не му вредят и винаги имаш компютър напълно в кондиция.
П.С. А бе да те питам и аз ти да не си мислиш че влизащите в този форум колкото и да са им големи претенциите знаят за тежкия софтуер това което знаят малцината сведущи като теб, като Гери, като Поручика,като Хариш ... други... па дори и като мен например? Бъди сигурен само си мислят че знаят, освен аутокад и солида, писпайс ,мая, друг софтуер камо ли са и чували . Ай питай ги. Нали за това вкарах темата да ги посъбудя малко малко да ги постресна.

Пак познаха прогнозата

Редактирано от stillpigi-166243 на 28.06.18 18:03.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано29.06.18 23:18



А спри се малко!
Прекаляваш. Обърна го на пенсионерски клуб. Общи празни приказки и политика.
Това, че почти никой не ти прави забележка не значи, че не дразниш хората с глупостите си.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано30.06.18 13:57



Гутоу братчет. Няма да ме видите повече.

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано30.06.18 14:42



Не се лигавѝ като малко дете! Все още те търпят, но няма да е вечно.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано30.06.18 19:10



"...но няма да е вечно..."
Знаеш ли кое няма да е вечно господин другарю??? Ще ти отговоряТовариш Мистер ефенди - няма да е вечен етапа в който и поради който "Темелко" е още на стартовата площадка. Знам какво ви сърби и от какво ви е срам. Не съм забравил думите на Гери че е несериозно да не го покажа . Само че аз ще го покажа и ще се наложи такива като теб да си прехапите езиците. Е то бива бива самомнение ама някои от вас направо се насират. Айде махам се остани си с простотията.

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано30.06.18 20:29



Ти си пълно куку!

Само че аз ще го покажа и ще се наложи такива като теб да си прехапите езиците.
Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път.


Не ме интересува темелко мемелко, досаждаш с глупостите си тук, това е. Просто е.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано01.07.18 11:33



"... Просто е...." именно!!! Тарикат неземен. Мен пък Темелко Мемелко ме интересува Разбра ли люнгур такъв. И се осмеляваш да пишеш в форум Физика- ти си готов за депутат бе образ... Аие сбогом не чакай отговор повече от мен.Полуграмотен бастун с бастуна му че и ник си сложил да не го познаемм Тъпанар!!!

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано01.07.18 15:02



Мери си приказките, Рачо!
Отдавна прекрачи границата. Ти си доказан лъжец.
Аз от теб отговор не съм нито очаквал, нито искал. Казах ти да спреш с тъпотиите си.
И не само аз ти го казах.
Но болен мозък, може ли да уври? Жалка история.

Редактирано от Marechaux на 01.07.18 15:07.



Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: Marechaux]  
Автор stillpigi-166243 ( шеф мемелко)
Публикувано01.07.18 17:00



Добре, аз доказаният лъжец първото видео дето ще постна тук ще е точно с такъв сюжет както е показаното в предният ми пост там от испанския сайт. А ти ? Какво ще постваш? Честно казано мисля че нищо няма да постнеш.Не докосвай темата Темелко, губиш да го знаеш даже и министър на науките да станеш ти не си в състояние да осмислиш такава машина. Не и преди някой такъв като мене доказан лъжец да ти я покаже. Помислил ли си си за какво пък да те лъжа точно теб? Айде ще си приказваме като му дойде времето, повече няма да ти пиша ни на теб, ни тук. Ето дадох дума. Виж не съм мистер Сенко, просто попаднах на изключително явление. Това е всичко!

Пак познаха прогнозата


Тема Re: Tutorials за CINEMA 4Dнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Marechaux ()
Публикувано02.07.18 10:26



Прави каквото искаш, само не дрискай тук повече.

Поне едно нещо като обещаеш, спази го! Със сигурност ще получиш някакво уважение за това. Досега винаги си се държал като разглезено и разлигавено малко дете с изоставане в умственото развитие. И едно смислено и вярно нещо не си написал.
Налягай си там парцалите и това е!

Редактирано от Marechaux на 02.07.18 14:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.