Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 18.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Тема До всички -химотрониканови  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано26.07.17 23:48



Дали има неорганична течност която не се разтваря в вода и сярна киселина която да е добър изолатор хрумна ми идеята да направя химически вибропреобразувател на прав електрически ток в променлив с честота 50-100 херца разбрах че този подход спада към раздел наречен химотроника.
Благодаря предварително за всеки отговор.



Тема Re: До всички -химотрониканови [re: stillpigi-166243]  
Автор jorost@mail.bg-234460 (непознат )
Публикувано27.07.17 13:14



Извинявай, но ти до сега не разбра ли, че по-голямата част от нещата, които намираш в Интернет, не са верни?
Да не кажем че са откровена лъжа или заблуда. Някой написал нещо, друг видял от него - дописал, трети прочел двамата - и той писал... и така лека полека нещото става истина, и то с последователи! Някога имаше един израз "казаха го по телевизията", това беше критерия дали е вярно или не! Е да, ама не, и тогава и сега... а мисленето не е толкова трудно





Тема Re: До всички -химотрониканови [re: jorost@mail.bg-23446]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано27.07.17 13:43



ОГРОМНАТА част си е злоумишлено подвеждане!

А Важното го кътат за СЕБЕ СИ!



Тема Re: До всички -химотрониканови [re: jorost@mail.bg-23446]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано27.07.17 15:38



Виж в химия темата ми да не се повтарям и тук.



Тема Re: До всички -химотрониканови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано27.07.17 15:44



Никой нищо не къта Сподвижнико, просто в огромното си мнозинство са пълни талпи Нищичко не знаят , ама нищо! Останалите по читави са се заразили от алчност Само тук таме такива като тебе мене Гери хидразинчо и поручик Ржевски и още някой се мъчим още но само за права Бога. Не ме интересува темата повече, ако искаш погледни и в Химия какво съм писал .Бъди здрав нищо друго не е толкова важно за нас.



Тема Re: До всички -химотрониканови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано29.09.17 14:04



Гери , благодаря че си се заинтересувал и ми каза за бъга...
Аз продължавам работата си по Темелко01 ще я довърша пък ако ще да се чуе.
Благодаря и за уточнението по повод странните прояви на водорода и не само. Специално по този въпрос за водорода твоята информираност ми е от сериозна полза- ни е от сериозна полза на мен и Необогомил- Вероятно това е непоказан детайл умишлено непоказан в книгата на Митев за неговата турбина която прави топло от студеното.



Тема Re: До всички -химотроника [re: stillpigi-166243]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано29.09.17 17:11



/ Вероятно това е непоказан детайл умишлено непоказан в книгата на Митев за неговата турбина която прави топло от студеното. /

Е ако е така, значи 2 закон на термодинамиката ряпа да яде.

(всеки му според заслуженото)



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.