Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 28.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Д-р Стоян Съргойчев  
Автор Mod vege (старо куче)
Публикувано06.02.17 06:55



Чували ли сте за този наш учен, който е научен съветник към борда на Световния институт за научни изследвания в САЩ ? Доколкото знам и преподава в университет в Канада. Попаднах на негови участия в наши предавания в Youtube, най-вече при Стойчо Керев. Съргойчев има и няколко издадени книги на актуални теми от физиката (Stoyan Sarg е името му като автор, книгите са намируеми в Amazon). Има и някои свои теории, които на мен ми звучат колкото смели толкова и верни.



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Mod vege]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.02.17 07:17



Сектант, флудер.



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Mod vege]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано06.02.17 11:15



Не го знам тоя, но щом е при Стойчо Керев, значи е към теорията на конспирацията.



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Mod vege]  
Автор kaspichan (пичан)
Публикувано06.02.17 20:46



Съргойчев е антирелативист, обаче вярва в чудеса.



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: kaspichan]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано06.02.17 21:17



Човек който вярва в чудеса може да бъде само релативист. Ако Гери не вярваше в чудеса отдавна би спрял да пише тука. На антирелативистите им трябва само едно чудо колкото да замогнат и станат богати, а на релативистите им трябват всички чудеса на света за да бъдат себе си и те ги откриват.Виж Стивън Хокинг - на човек не прилича а каквото каже е винаги в десятката.Това не е ли чудо???



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.02.17 02:57



ТЕ чудото(във физиката) го имат - энергоинверсията.
Ама ако го научат и останалите, ще ИМ падне хегемонията! Отидоха Мамон и контролът!

Нали знаеш - още от Началото, в рая, има едни пазени овошки! Има и ПАЗИТЕЛИ!



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано07.02.17 17:51



Само да се поправя - реалистът вярва в чудеса защото само той може да ги постигне.Аз и ти сме реалисти определено.



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано07.02.17 20:40



Само антигориварят!





Тема Гориво-пари vs. време-пари [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано08.02.17 07:12



Гориво-парите са много по-относителни от време парите!



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Mod vege]  
Автор Samolet 5 (член)
Публикувано10.02.17 22:30



Винаги съм си мислел, че се казва Саргойчев.
Теорията му е доста шантава. Но най-забавното е, че не протеворечи на мейнстрийм науката. За повечето му теории няма доказателства. Но е същото и с доста от теориите на мейнстрийма.
Голям мозък беша навремето. Има няколко интересни патента. Има и прибори на спътника 1300 години България. Сега се опитва да прави разни експерименти за доказване на теориите си които са меко казано идиотски. За експериментите говоря, не теориите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.