Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 24.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Герисъм]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано11.02.17 14:40



Да бе, дърдориш колкото да не заспиш, ми то има доказателства за zero pint .

(и нека да пребъде во веки веков само истината)


Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: F14Tomcat]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано11.02.17 14:44



какви малоумни мантри има в това че енергията на вакуума не е нулева ? доказано е от физици че енергията на физическият вакуум е ненулева. Виж прочети и това , не е от хълт сайт.



(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано11.02.17 14:49



И какво като има доказателства? Бълнуването е, че тази енергия можела да се ползва. Което само показва, че представата за "енергия" е някаква метафизична, овеществяваща я. Какво те боде, че се изказваш по теми, по които нямаш нужната квалификация?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Герисъм]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано11.02.17 14:53



за сега тази енергия не може да се ползва, то и атомната енергия по времето и на откриване, не е могла да се ползва, това не са никакви аргументи, впрочем "аргументи" са само за заблудените айнщанисти



(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано11.02.17 14:57



Няма "засега". Има ясни условия кога една енергия може да се ползва и кога не. Така както ако се намираш в гореща стая, не можеш да ползваш топлината вътре за нещо полезно, макар че си затрупан с енергия, така и тази "нулева" точка. Само който не ги знае тези условия, ясно демонстрира болни фантазии във тази насока. И се оправдава с другите

както ти.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано11.02.17 15:41



То айнщайнизмът потвърждава възможността за ползване на тази енергия, макар айнщайнистите да премълчават неудобните моменти.





Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано11.02.17 15:49



Тиквич, инженерингът на климата е точно това!
Включая тераформирането на други планети!
ВАШИТЕ не случайно търсят покрили се нацисти дори и на Полюсите.
...

А ти само в тоалетната знаеш да си намериш... гориво/храна!



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано11.02.17 15:58



Май не си в час изобщо? А?

Що не се опиташ ей така, за упражнение само, да сформираш една по-разбираема мисъл? Какво е дадено, какво се търси, какво трябва се мъчиш да докажеш? Какво общо имат нацисти на полюси?

А не само хаос и бъркотия както си досега... Пък ако не успееш, почивай си повечко и не се бъркай тука.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано11.02.17 16:45



Хайде кацни ми в Темата за термодинамиката!
Има и постингче!

Там редовно ми се посираш!
Не ми се пише в теми за Старгойчевци и после всичко да бъде засипано с Кикита, Чокита и летящи чинии!



Тема Re: Д-р Стоян Съргойчев [re: Герисъм]  
Автор zornik2 (неспасяем)
Публикувано11.02.17 16:53



За да се говори, че обектите били "наптравени" от етер, първо трябва да се докаже съществуването на този етер

Да, така е. Също като: За да се твърди, че има Голям взрив от който е възникнала Вселената, първо трябва да се докаже съществуването на ГВ... И, ако забелязваш - не може да се докаже, по ... обективни причини. Ползват се косвени доказателства. Както си казал: сбърканата логика - ами вижте всичко как добре се връзва, значи има етер - ГВ.



(Не знам Съргойчев кви ги къдри... казах ти, че не знае за какво става дума и, че се опитва да краде нещо теоретично, дето не го разбира... Ама: При мен логиката не е сбъркана, защото лесно съм показал (книгата), че "частите" на етера са недостижими ... за ЕДРИТЕ обекти направени от структурирани части-пакет-енергия, каквито са частиците. И поне десет пъти съм споменавал и за други оборвачи, че се "вижда" и ползва само РАЗЛИКА от потенциали на полетата. Това е известно още от времето на Лоренц. Тоталната енергия на вакуума - не само не се знае колко е, ами и никога не може да се ползва. В експерименти и техника - поради прост Кръговрат на енергията във Вселената - което вещево много мърда, бива унищожено и превърнато в полева форма, а тя е неподвижна - само разликите от нейното средно се движат - това го няма в теорията за ГВ - не го търси. )
...

Задачата на науката е да обясни това, което е невъзможно да се разбере


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.