Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 24.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: emdriveнови [re: Tom_cat]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано12.11.16 10:59



ти си заблуденият

(и нека да пребъде во веки веков само истината)


Тема Re: emdriveнови [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.11.16 12:04



Телевизионните канали ли са научен свят, маймуно глупава?

Имаш ли идея изобщо как се прави телевизия? Знаеш ли колко години аз съм се занимавал с производство на телевизионна продукция? Със сигурност по-добре от теб знам какви са им научните познания.
Точно за Дискавъри пък не ми говори, познавам работата им много отблизо, 7 години работих за Дискавъри.
Уменията са им всяко нещо да го поднесат по начин, който изглежда много интересен и занимателен за зрителя, но научната истина не е силната им страна. Важното е да изгледжа интересно и да се продава. Друго не ги интересува.

Редактирано от Tom_cat на 12.11.16 12:09.



Тема Re: emdriveнови [re: Tom_cat]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано12.11.16 13:02



Аз пък добих увереност за една от предпоставките да работи Темелко01 след предаване по Дискавъри и благодарение на това предаване се досетих как да заобиколя проблема с нуждата от фойерверки и да ги подменя с Ауерови марли т.е. чорапчета от петромаксова лампа.
Просто споменавам инак да - всяко научнопопулярно издание дали е книжно или електронно си е тънък лед.



Тема Re: emdriveнови [re: Tom_cat]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано12.11.16 14:06



работих за Дискавъри.

Работил си на мама си хурката, кретен, ти си интернет трол и нищо повече, хе хе, купих си книгата на Митев и Русев, и ще ти кажа че сте много ама многоооо абдалите в този форум



(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Редактирано от xristogagov@Gmail.com-229 на 12.11.16 14:15.



Тема Re: КОЙ ТИ Е КРИВ ЧЕ СИ ПРАВ? :)нови [re: stillpigi-166243]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано12.11.16 14:07



Аз пък добих увереност за една от предпоставките да работи Темелко01 след предаване по Дискавъри и благодарение на това предаване се досетих как да заобиколя проблема с нуждата от фойерверки и да ги подменя с Ауерови марли т.е. чорапчета от петромаксова лампа.
Просто споменавам инак да - всяко научнопопулярно издание дали е книжно или електронно си е тънък лед.







(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: emdriveнови [re: stillpigi-166243]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано12.11.16 14:10



инак да - всяко научнопопулярно издание дали е книжно или електронно си е тънък лед.


И по тънкияд лед може да се върви, стига да умееш да балансираш



(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: emdriveнови [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано12.11.16 15:51



Крадецът вика дръжте крадеца.



Тема Re: emdriveнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор lampion ()
Публикувано19.11.16 14:34



Нова публикация.На пръв поглед, изглежда работи.Но някои от възможните хипотетични обяснения, изглеждат налуднечеви.



\" смятам всичко за измет, само Христос да придобия \"

Тема Хмммнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор bozho-109952 (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано23.11.16 11:54







Тема Re: Хмммнови [re: bozho-109952]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано23.11.16 13:57



Интересно какво ще излезе от това. Излязла е научна статия, значи поне досега не са намерили грешка в постановката.
Друг въпрос е, доколко тази тяга, ако я има би могла практически да се ползва за нещо, тъй като е твърде слаба. Интересно ми е дали това ще доведе до някакъв научен пробив към нещо съвсем ново, или ще доведе до откриване на грешката, поради която измерват наличие на тяга, произведена от емдрайв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.