Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 07.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ентропиянови [re: Firi]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано20.09.16 13:48



Нямам никаква идея дали съм по-умен от теб, нито мисля, че е възможно човек може да има такава идея принципно, поради една проста причина - винаги един умен човек може да се направи на тъп. Отчитайки този факт никога не бих си позволил да охарактеризирам себе си като по-умен от някой друг. Обратното е по-лесно - случвало ми се е без никакво съмнение да установя, че някой е по-умен от мен - там е лесно, щото тъпия на умен не може да се направи. Замисли се какво се опитах да ти кажа и светът ще ти се стори малко по-подреден.



Дали аз си въобразявам глупости или просто ти не можеш да се усетиш колко е очевиден проблемът ти е спорен въпрос, който не би могъл да бъде решен в обмяна на мнения - не и между нас. Но обмяната на мнения прави отговорът му очевиден за всеки друг читател на форума. Ако успееш да асимилираш и това, то светът ще ти се стори и малко по-дружелюбен.



Тема Re: Ентропиянови [re: Alenadrow]  
Автор Firi (член)
Публикувано20.09.16 14:11



Ти си един пълен нещастник. Нямаш нито един пост в този форум свързан с физика, техника или нещо подобно. Това, че сте се събрали 2, 3 тука и си градите някаква илюзия, че вашето тролско и идиотско поведение е нещо нормално съвсем не значи, че това е така:)



Тема Re: Ентропиянови [re: Герисъм]  
Автор Firi (член)
Публикувано20.09.16 14:13



Я не си разкривай религиозната душа и това, че сте от една и съща секта:) Нали тук го играеш почти учен:)



Тема Re: Ентропиянови [re: Firi]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано20.09.16 15:24



И това ми се е случвало да обяснявам няколко пъти, ще ти го обясня още един път и на теб. Аз разбирам от физика достатъчно, за да знам приблизително колко много не знам. Затова в присътвието на хора, които разбират материята с порядъци повече от мен, аз не пиша, а чета техните мнения и разяснения, като това, което мога да си позволя, е някой въпрос от време на време, но само тогава, когато не е било достатъчно ясно разяснено.

Хора като теб живеят с илюзията, че форумите са място, където всички пишат по всички теми и с тази си активност трупат своеобразен актив. Но това е съвсем изкривено мислене - форумите са място, къде пишат малцина запознати, а мнозина четат и попиват доколкото могат. Та това, което искам да ти кажа е, че форум без писатели е кофти, но форум без читатели е съвсем извратено. Та в качеството си на читател аз твърдя, че имам своето място в този форум, като същевременно съм благодарен на хората, които засягат интересни теми и казуси, като полагат усилия да бъдат ясни и за по-широк кръг читатели. По общочовешки въпроси се включвам без угризения, защото там разбиращи и неразбиращи няма по дефиниця и всеки може да изложи мнението си.

А иначе доколко в твоите постове наистина се засягат въпрси, свързани с физиката и техниката, или пък доколко в тези твои постове просто прозира имбецилно опростената ти представа за тези области на познанието, е въпрос, който както казах няма как да бъде решен между нас, но е абсолютно очевиден за болшинството от читателите. Да не говорим въобще пък за понятието "нормално поведение", което написано от теб просто звучи някак нелепо.



Тема Re: Ентропиянови [re: Alenadrow]  
Автор Firi (член)
Публикувано20.09.16 15:27



Не хранете трола , абе ти да не мислиш, че имам време да се занимавам с теб и глупавите ти религиозни убеждения? Ти си едно нищо и в този форум и извън него:)



Тема Re: Ентропиянови [re: Firi]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано20.09.16 15:39



Интересно тогава защо ми отговаряш, ако несвързаните ти с нищо драсканици под постовете ми могат да минат за отгвор на каквото и да е?

Този въпросс също сме го обсъждали нееднократно с теб - имаш време, интересното ти - пишеш. Нямаш време и/или интерес - не пишеш. До тук е нормално. Да висиш тук по цял ден, да ми отговаряш минути след поста и да твърдиш, че нямаш време да се занимаваш с мен, е типична болестна реакция.

Като нямаш време - не се занимавай - кой те кара? Пък и на кой му пука за какво имаш и за какво нямаш време ти?! Това да не е личния ти сурат тефтертук, че да ни информираш за своята заетост?





Тема Re: Ентропиянови [re: Alenadrow]  
Автор Firi (член)
Публикувано20.09.16 15:42



Ма ти да не мислиш, че те чета бе трол?





Тема Re: Ентропиянови [re: Alenadrow]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.09.16 15:47



Да, добре формулирано.



Тема Re: Ентропиянови [re: Firi]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.09.16 15:48



абе ти да не мислиш, че имам време да се занимавам с теб и глупавите ти религиозни убеждения?
Доста глупости изписа като за човек, който претендира, че няма време.



Тема Re: Ентропиянови [re: Firi]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано20.09.16 15:50



Далеч съм от такива смели предположения и оптимистични определения на процесите, протичащи в мозъка ти - четенето не е проста работа. Но по всичко изглежда, че ме отразяваш с необходимата динамичност, че да може да се определи като някаква реакция на дразнител. Като анализирам времето на реакцията и оставам с впечатление, че полагаш известни усилия да сдържаш непреодолимото си желание за рефлекс, т.е. не изключвам да има и момент на известно напрегнато очакване. Ерго явно имаш време, както и мотивация - както винаги точното обратното на това, което се опитваш да демонстрираш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.