Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 13.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема абе, новобранцинови  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.03.16 16:46



понеже има хора дето не са били тук преди 10 години, мисля че можем пак да се позабавляваме:
какво ще се случи с оборотите ако запуша с ръка тръбата на прахосмукачката?
а) оборотите ще се понижат
б) оборотите ще се повишат
в) оборотите няма да се променят




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, новобранцинови [re: zaphod]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано24.03.16 17:12



Това е лесно. Който е чистил знае....





Тема Re: абе, новобранцинови [re: laplandetza]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано24.03.16 17:27



zaphod няма начин да е чистил, но пак знае. Т.е. знае който е чистил, както и който е безценен за даване на съвети къде и как да се копа. Това към момента прави мен и теб - като чистили, както и zaphod, 741 и още един, "всички го знаем кой е", като единствените наистина сведущи по всички въпроси.



Най-много да се появи още някой, дето е чистил. Не знам само, ако намине Файлера къде да го сложим - при безценните за форума и житейската ориентация на пролетариата или при тези, дето са чистили.



Тема Re: абе, новобранцинови [re: zaphod]  
Автор STAX (непознат )
Публикувано24.03.16 17:39



Ти да не би да имаш някакъв проблем, който не можеш да решиш сам и искаш да ти отговорим ние?


Задачата е некоректно поставена. Твоята прахосмукачка може да е с центробежна помпа а моята с бутална. Трети може да си е сложил на прахосмукачката синхронен двигател или пък да има система за стабилизиране на оборотите. Ми така де, ти ли ще ми кажеш на мен каква да ми е прахосмукачката
Човек, с повече от 10 години трудов в стаж по форумите и склонност да нарича другите новобранци би трябвало да знае, че на некоректно зададен въпрос няма верен отговор.

P.S. Ама тръбата вкарана ли е в прахосмукачката или е свободно падаща в хомогенно ел. поле? Ето аз вече се забавлявам



Тема Re: абе, новобранцинови [re: Alenadrow]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано24.03.16 17:44



Ще те помоля да не ме замесваш, ползваш моите думи, във вашите си отношения с този конкретен потребител.Играй без мен.



п.с Със сигурност и Зафода е чистил ............... няма как да му се размине.



Тема Re: абе, новобранцинови [re: zaphod]  
Автор STAX (непознат )
Публикувано24.03.16 17:49



Абе ти с какво я запушваш тази прахосмукачка? Ей момче, спри с екстравагантните методи за мастурбиране,да не вземеш да се осакатиш. Това го казвам съвсем сериозно! Щото разбирам от прахосмукачки. Дето се казва къде съм аз - къде сте вий. То в цялата държава от запушване и отпушване на прахосмукачки разбираме само трима. Аз, шурея и филан кишията. Обаче само аз и филан кишията се занимаваме професионално.

Абе забавно взе да става, не мислиш ли?


Даже не само че е забавно ами чак е малко тъжно! Защото форумът се казва Физика. Ама какво пречи вместо за физика да си говорим за филан кишията? Важното е майтап да става



Тема Re: абе, новобранцинови [re: zaphod]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано24.03.16 17:55



Ех, къде се загуби Пешо Прахосмукачката, да раздуе сега... :)

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: абе, новобранцинови [re: laplandetza]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано24.03.16 18:15



Ползвам твой пост да се заям - това теб не те замесва по никакъв начин.





Тема Re: абе, новобранцинови [re: Герисъм]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.03.16 18:16



не стават тия новите, ама бутална ли била, ама центробежна ли.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, новобранцинови [re: zaphod]  
Автор STAX (непознат )
Публикувано24.03.16 19:32



Добре де, айде стига сме се бъзикали.
Аз понеже съм най-големия новобранец и съм във форума едва от няколко дни бих искал да поведа хорото и да дам първия сериозен отговор.

Въпросът беше: какво ще се случи с оборотите ако запуша с ръка тръбата на прахосмукачката?

Значи ако прахосмукачката е достатъчно мощна, примерно 8 цилиндров турбодизел 450 конски сили, GTI с шибедах, така ще ти засмуче ръката че направо ще преминеш целия през стомашно-чревния и тракт и ще излезеш от другата страна под формата на пакетчета кайма по 500 грама.
Ако мислиш да правиш експериментална проверка обади се поне 1 час предварително да запаля барбекюто



Ей големи дяволи сме т'ва новобранците ша знайш

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от STAX на 24.03.16 19:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от STAX на 24.03.16 19:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.