Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 26.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:05



не са приказки а дезинформация. и това не можеш да разбереш а с физика ми тръгнал да се занимава...



Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 17:09



Ми още по-зле, що ме сравняваш с някой, който риказва измислици и се опитва да ги представи за истина? След като и идея си нямаш наистина ли е дезинформация или не



Файле, за да продаваш на краставичар краставици, трябва да се научиш поне как изглеждат. А така да фърляш общи приказки и шум, няма кой да се хване.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:09



ти със сигурност не си заминал в Русия а на запад така че помагаш на врага. попречи европейския съюз защото сложи тестове на държавните изпити барабар с казуси а ние никога не бяхме обучавани да решаваме точно казуси. няма какво да ходатайстваш пред разните превъзходителства освен освен ако не си обратен а можеш да им предадеш че ги чака нещо много лошо, много по-лошо от терористичен акт и отгоре на всичко не се води и престъпление. така ще пострадат, така ще пищят че свят ще им се завие.



Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:12



божее, ти една моя тема не можеш да разбереш и часове наред дрънкаш общи приказки в нея а в същото време се бараш за голям спец по физиката-смях. дано не си слугинаж като онзи Томката.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 17:14



Файле, ти имаш представа за формулите на Айнщайн колкото котарака ми от адронен колайдър. Айде не се надигай толкова, с това право дето само семестриално си го закрепил и за сладоледаджия не ставаш.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 17:17



ти със сигурност не си заминал в Русия а на запад така че помагаш на врага.
За теб може и да е враг. Само бръмбари имаш в главата.
А за изпита - значи просто не си бил компетентен да си вземеш държавния изпит, а сега се оправдаваш с европейския съюз. Никой не те бил научил. Е другите как си взеха изпита? Значи само ти си неспособния да се справиш.
Изобщо нямаш представа от наука. Мен не ме наричай слугинаж. Ти какво работиш? Не беше ли охрана? Това ако не е слугинаж, не знам кое е.



Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 17:17



Ми то няма какво да се разбира, аз като видях че не ти е ясно химическия лазер от де си взема енергията и ми стана прозрачен отвсякъде. Останалото ти беше чист копи-пасте от интернета. Грам твое разсъждение няма в тая тема, за какво я пробутваш? Пишат ти точки за публикация в Дира, що ли?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:23



Кое по-точно останало е било копи-пейст? Например това което е обградено в кавички и в скоби наистина е копи-пейст, останалото аз съм си го писал. И съм чел по-умни хора от теб които са ми го обяснили а не някакъв пишман-критикар от дира.

Започни да четеш, образовай се и тогава ела в темите ми!





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:27



смъртен враг при това. а бръмбари ще имат те скоро а и няма да ги виждат.


кои други бе? знаеш ли колко много хора не завършихме заради изискването на ЕС? До въвеждането на това абсурдно изискване аз не съм бил късан на нито един изпит почти 5 години.

аз мога да работя като охрана НО първо имам много повече пари от теб(не става въпрос за заплата), второ имам такива права като охранител каквито никой никъде няма, трето не слугувам на чужди държави а само на моята.

и накрая не мога да разбера защо трябва изобщо да работя за да имам пари? баси наглостта, още една черна точка за Запада!



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:28



Ти не пиши аз лично от какво имам представа и от какво нямам представа защото ще станеш парцалив шут в краката ми и то съвсем скоро. а в момента като охранител вземам двойно повече от един сладоледаджия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.