Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 26.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 13:06



ти да не си по-голям физик от Боб Лазар?





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 13:12



За да се "пазят", трябва да докажеш умисъл. Не можеш да го докажеш, защо ползваш тази подвеждаща терминология? Куршумите от картечницата, дето излизат и летят на еднакво разстояние един от друг, пазят ли се? Глупости приказваш, схващаш ли?

Хубаво правиш, че си бистриш тая тема по електронна поща, а не внасяш допълнителен шум в публичното пространство. Продължавай така

Но с тая подвеждаща терминология какво бистрите, ми настръхва косата просто...

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 13:13



Да, това на мен много добре ми е ясно.



Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 13:19



Хаха, с кой се опитваш да ме сравняваш. Обиждаш ме, не схващаш ли? Дето приказва глупости за елемент 115



Може би не знаеш, елемент 115 е синтезиран изкуствено още през 2003 г., нарича се Унунпентий (синтезирали са цели 4 ядра!). Оказал се, както и теоретично се предполага, бързоразпадащ се, с период на поуразпад от няколко милисекунди. Приказките на Боб Лазар са опровергани, но те по начало беше ясно, че са голи фантазии. Ама щом има такива дето му вярват...

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 13:23



те се заобикаляха. четири нло се заобикаляха. и един път не се приближиха под едно еднакво ъглово разстояние от около 4-5 ъглови градуса.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 13:43



Това няма значение. Важна е причината - дали се заобикалят поради "пазене", демек някаква вътрешна причина, или поради външна причиа, пораждаща това разпределение. Като провесиш две топчета на конци, те ще отстоят на еднакво разстояние по височина едно от друго - но не защото "се пазят", а защото такава е схемата на процеса, създал тази конфигурация - външна причина, този дето ги провесил топчетата. Като създадеш слънчево зайче от две огледала под малък ъгъл, ще получиш две зайчета на разстояние едно от друго, както и да въртиш огледалото, но не защото се "пазят" едно от друго. Не знам дали схващаш идеята.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 16:33



Защо си се направил невидим в клубовете на дира? Мислиш че не те виждам ли?


Герисъм 20.03.16 16:28 Преглежда списъка с мнения



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 16:48



Къде съм написал, че Айнщайн е глупак? Моля да не ми слагаш думи в устата.
Кой от коя година е регистриран в дира и колко мнения има няма никакво значение. Аз имам и други регистрации от самото начало на дира, и какво от това?
Обвиняваш Гери, че бил висял във форумите, а самият ти се хвалиш с хиляди мнения. Не се ли усещаш как сам хвърляш по себе си като риеш така.

Ти твърдиш тук, че много разбираш от разни работи, но изобщо нямаш представа какво е наука и научен подход, особено при точните науки като математика и физика.
За теб всичко е ала бала литературни съчинения.

Доколкото знам нямаш дори завършено някакво образование. Защо не го завърши и не си действаш по твоята специалност, а се буташ в неща дето не ги разбираш, ама никак? То твоята работа е като да зяпаш и да гледаш как хората правят нещо, и да си мислиш, че и ти го можеш.

И не си позволявай да ме критикуваш за това къде живея и какво правя. Нищо не знаеш за мен. Казах ти - като си толкова ербап - направи нещо, ако не - стой си там и си налягай парцалите - хем си в България, хем не си бил българин, хем плюеш.
Като не си българин, чий го дириш в България, и кой си ти, че да ме съдиш къде живея и какво правя?
Аз си мислех, че малко си се пооправил, но май пак не си пиеш лекарствата.

Редактирано от Tom_cat на 20.03.16 16:51.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 16:56



Написа, написа, защото в постингът ми е въз основа на формулите на Айнщайн. Гери плещи глупости за разлика от мен и не е ползотворен и продуктивен, от него дирът няма никаква икономическа изгода. Аз нямам хиляди мнения а сигурно над 70 000 мнения от края на 2001ва година досега. Нямам представа от наука сигурно затова съм завършил семестриално право в СУ и сигурно затова съм бил отличник в училище. А образованието в СУ висшето юридическо образование не го завърших заради абсурдно изискване от страна на ЕС. Те - Европейския съюз никой от тях ще си платят рано или късно затова. Много лошо ще си платят и не се знае кога ще стане това дали след 5 години или след 35 години но последици ще има. Ще те критикувам защото такива като теб ходят да им слугуват на западняците. Не ми пиши за лекарства бе парцалче емигранстко, гледай ти да не стигнеш до лекарства.

повече не ми пиши в темите защото ще бъдеш измет със страшна мощност от целия дир и от други вип-никове.





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 17:04



Написа, написа, защото в постингът ми е въз основа на формулите на Айнщайн.
Ахаха, че то не е едно и също. Ти можеш да напишеш каквото си искаш и да е въз основа на Айнщайн, но това не е Айнщайн, това си ти.
Дали дира има икономическа полза от мен или не, това слабо ме интересува, ти ако си на заплата при тях, може да ти е от значение. А ако не си - толкова по-зле, дотам си изпаднал да се грижиш за чужди интереси, а на мен ми обясняваш какво правя, без да знаеш какво правя, това е също много показателно.

Колкото до завършването на право семестриално в СУ, е аз не знам някъде правото да е наука. Може да е всичко, но не и наука. Сори, че ти го казвам, но не е наука правото. А и оправдания можеш да си измисляш колкото искаш. Незавършил значи, че не си завършил. На крива ракета космоса й пречи, на файла европейския съюз му пречи.
Ами че кажи де, аз снощи се върнах от Брюксел, от еврокомисията, ако искаш може да ги попитам за теб, да ходатайствам тъй да се каже...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.