Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 18.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:38



Няма да ти кажа защото не заслужаваш, но има нещо научно което съм видял като подсказвам че НЛО летяха във формация.

Нищо не си наясно относно НЛО, досега в клуб НЛО си писал само глупости. Нищо научно няма написано от теб там, само бездарни критики без покритие. Да те оценявам ли, теб животът те е оценил!





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:39



Е какво ти е видяло окото? Че ръката ти нищо не е пипнала, това е ясно. Ама само с гледане не може много да се постигне.

И не трябва да вярваш на твърденията на който и да било, колкото и голям физик да се пише. Трябва да се вярва на фактите (и не на тяхната интерпретация от някой си). С какви факти разполагаш? Реално никакви, нали? Има някакви светлинки, те мърдат някак си. Гравителиди, на баба ти хвърчилото



С какво те прави нещо по- това, че си наблюдавал някакви светлинки? А? Голям праз.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:43



Повече няма смисъл да пиша в клубът ви защото сте много тъпи. Просто си губя времето с вас.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:43



Файле, самият термин "формация" е заблуждаващ, той носи допълнителен смисъл на преднамерена подредба, който се прокрадва автоматично в "анализа" и се получава манджа с грозде. Ако окачествяваш нещата с по-прости термини, може да се доближиш до някаква обективност.

И наистина, тук е клуб Физика. НЛО-глупостите не случайно са отделени в друг клуб, при Религия и Мистика



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:46



Правилно, най-сетне ти просветна, че нивото ти не достига за тука. Тук се говори за факти и физически закономерности, не за измишльотини - че щом мръднала някаква светлинка, значи това е бил задният мигач на някакъв безинерционен гравилет с верижно окачване и 4х4



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:47



я се замисли защо обектите се пазеха умишлено на известно разстояние един от друг?



Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:51



Моето ниво ли? Въобще нямаш представа за моето ниво. Не знам за какви светлинки говориш? Аз имам предвид сравнително близки наблюдения на НЛО при това случили се през денят. Със свидетели.

Със сигурност разбирате повече от физика от мен няма начин, но аз разбирам и от авиация и от астрономия, и от оптически наблюдателни прибори и от оръжия и от много други неща. А само с физическите си познания с мен не можете да се оправите и понеже това го знаете и затова пишете празни приказки.

Ами химията? Имате ли познания в сферата на химията?





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:56



Отново използваш терминология, която носи свой допълнителен смисъл, който те кара да правиш необективни заключения. "Пазели са се" изисква умисъл, активност. Докато "били са", което е фактът, не изиква умисъл и действие от самите светлинки. Схващаш ли сега самият начин на изразяване какъв автогол вкарва в цялостната НЛО интерпретация от тая общност наблюдатели, дето ги гледате?

Ма то не става с произволно приказване, то затова е възникнала науката, за да въведе ред в тоя хаос



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 13:04



Ма целият въпрос опира до това - какво сте видяли. Не какво сте си въобразили и какво сте обяснили с тая подвеждаща терминология, а какво сте видяли. Не знаете, нали? Е за това става дума. Затова сте осъдени да гледате до откат - или докато наистина видите - със свидетели и прочие неопровержиими доказателства - че излезе зеленото човече и ви помаха, или до като ви се счупи гледалото. Няма друга алтернатива.Но първо отрябва да се ограмотиш малко с физиката, че никакви са ти ознанията там - видно е колко лесно вярваш на всякакви небивалици, писанието ти в тая тема. Знанието е филтър, който намалява такива небивалици.

И в химията имаме познания, за какво те зачепках за химичните лазери



Самото заглавие НЛО включва думата неидентифициран" обект. Което може да е всяко нещо, за което не се сещаш какво е. Включително и ясно изразен самолет, на който не му виждаш надписа

Но самият конспирален дух, дето цари сред привържениците на НЛО, и на който и ти се поддаде, убива всеки смисъл от дискусия още в началото.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 13:05



точно така - пазиха се на известно разстояние едно от друго. заобикаляха се. и то не е един път, например по време на първото ми наблюдение на НЛО по-малкият НЛО преди да наближи по-големият обект трябваше да го обикаля повече от 30 минути.

а ти записвай право и не се занимавай повече с физики. ненужен си ми и ти останалите от клуб Физика най-малкото защото си имам чуждестранни физици с които да бистрим тези теми по ел-поща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.