Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 02.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано20.03.16 12:05



Той с кондензаторите, малко се поизПУФФФФФка..........





Тема Re: Слез на земята човеченови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:08



След като си допуснал да станеш емигрант значи ти в България си никой. Нямаш бизнес, нямаш капитал, нямаш връзки, човек който е бил принуден да се измъкне от собствената си бедност и незврачност като замине в чужбина и после ми се дуе по форумите в интернет-жалка история. Второ твоята регистрация е от 2009та година а моята първа регистрация е от 2001ва като дълбоко се съмнявам да имаш над 70 000 постинга и да оказваш влияние на повечето от основните клубове в дира.

Както и да е - бъди жив и здрав! Очаквах да се получи някакъв градивен диалог в този клуб но българите са си българи.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:09



Не знаех че Айнщайн е глупак, благодаря че ме осветли!





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Tom_cat]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:19



Файла може и да е станал модератор на клуб НЛО, но това не го прави разбиращ нещата около НЛО. Напротив, той е повлечен от потока на масовата конспирация, дето някой изказва някакво безумие, и останалите го оплитат в плетката която плетат като неоспоримо доказателство. И почват да се тръшкат, че нямало доказателства дето да им оборват тезата. Все едно да се тръшкат, че никой не е опровергал наличието на хигиенен нокът у Големият Зелен Подземен Каменояд...



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:21



Айнщай няма нищо общо с цялата работа. Файле, вярваш на някакви недоказани тези, само защото една огромна маса глупаци е завладяна от масова психоза и също вярва. "Много сме, силни сме", ама не е така.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:23



Ти някога виждал ли си с очите си НЛО за да казваш че не разбирам нещата около НЛО? Питам защото НЛО съм виждал 10 пъти включително през телескопи и бинокли и имам понятие от въпроса. И докато аз съм висял в студ и в пек по наблюдателните площадки в рамките на над 800 наблюдения за почти 30 години време от които повече от половината наблюдения с цел засичане, наблюдение и анализ на НЛО ти си висял в клубовете на дира където си плещил глупости. В крайна сметка ти си един за нищо не ставащ форумен трол от който клубовете нямат никаква полза. Нито разбираш от физика както се вижда а да разбираш от НЛО просто забрави...



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:27



Съжалявам но аз съм на принципът око да види ръка да пипне. А това което ти пишеш го твърдиш ти, но други несравнимо по-големи физици твърдят друго. Тогава?

Послеслов - не знаех че хората които са наблюдавали НЛО са глупаци. По-скоро са глупаци тези които не са наблюдавали НЛО но това е отделен въпрос.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано20.03.16 12:30



Че кой разбира от НЛО, дай доказателства за виждане на нещо си , което някой си помислил , че е летяща машина, дали е земна или не ................... Докато не видя последици от срещи трети вид, изнасилени мъже и жени

, неземни копелета , няма как да има НЛО.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: laplandetza]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 12:32



Колко доказателства дадох през последните 15 години в интернет и свидетелски показания и клипове от интернет и научни факти, писна ми. Никой не чете, никой не вижда, никой не чува. Не ви карам въобще да вярвате в НЛО а да мислите като трезви и рационални хора. И това не можете.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 12:34



И като си видял с очите с НЛО, какво си разбрал за него? Това е въпросът. Видя ли извънземните да ти махат от вътре? Видя ли как дърпат ръчката на гравитационният двигател за да дадат мръсна газ? Нищо не си видял, схвана ли сега каква е разликата между това да гледаш и и това да разбираш какво се случва? Ти си заспал на първият етап, имаш понятие за някакви светлинки, дето се щурат някак си. Ама какъв им е произхода, си пълен невежа, нали? Защо тогава се опитваш да ни облъчваш с хипотези, дето не е ясно до колко са верни?

Аз поне съм наясно какви механизми могат да са в основата на тези НЛО, за разлика от тебе, дето нямаш никакви ограничения във фантазията :) Не се опитвай да ме оценяваш, не се получава.;

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.