Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 09.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Слез на земята човеченови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 11:08



И какво ме интересува ти какъв си?
Тук е клуб физика, и не следва да се дискутират етнически принадлежности и самосъзнание на участниците.
Като не ти харесва в България, иди да живееш в друга държава, така както направих аз.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 11:09



И като не си кьорав, какво си видял? Как от това дето си видял, стигаш до заключение, че за да работят химическите лазери, им трябвала атомна станция за захранване? Или че някой си произвеждал "гравителиди", каквото и да значи това? Гледането хич не е достатъчно за да стане завършена картинката. Който разчита само на гледане, е напълно кьорав.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Слез на земята човеченови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 11:10



Ако отговоря на този ти постинг ще стане страшен скандал. Ако знаеш как мразя хората които напуснаха България лошо ще ти стане. Точно защото е клуб Физика тази твоя издънка и предателство към твоята Родина няма да я коментираме, моля те най-учтиво за последен път да пишеш конкретно по темата а не да се занимаваш с глупости.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 11:12



Правен е и анализ, анализ относно поведението на НЛО когато летят във формация. Понеже виждам че темата е сложна за вас повече няма да пиша в клубът ви защото ми харчите времето за глупости. Темата ще се развива на други места където има компетентни кадри.



Тема Re: Слез на земята човеченови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 11:13



Хаха, щяло да стане страшен скандал. Ти плашиш ли ме или какво?
Смешко. Аз може да живея в друга държава в момента, но не ми харесва някой, особено с небългарско самосъзнание да плюе по България, както правиш ти в момента.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 11:18



Анализът на какви технически параметри на НЛО почива? На никакви. Демек на база някакви произволни предполжения за НЛО се вадят изводи за някакви други сфери, връзка с които дори не е доказана че има.

Както щеш да пишеш. За да пишеш по физика, се иска някаква компетентност все пак...

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Слез на земята човеченови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 11:30



Не ме обиждай бе емигрант!Погледни себе си докъде си се докарал и после давай обидни квалификации на други хора които имат чест и достойнство за разлика от теб. Аз съм втората сила в клубовете на дира след а ти тук си новобранец.

Такива български емигранти на които западняците гледат като на цигани доопропастиха преходът в България. България разчиташе на вас а вие я предадохте! Заради вас достойните хора които останаха да живеят в България мизерстват а вие гледате само роднините си.

Като не ти харесва някой да плюе по България се връщай в България и излез на улицата а не ми плюй така от интернет. Така и баба знае.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 11:31



По-добре стани адвокат, физиката не ти се отдава.



Тема Re: Слез на земята човеченови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 11:54



Аз съм втората сила в клубовете на дира след а ти тук си новобранец.
Дали съм новобранец? Или ти не знаеш кой съм?
Ти нали не си българин? Плюеш по България, плюеш по БАН.
Чий го дириш в България? Та точно по твоята логика ти си циганин в България. Я хайде марш от тук!

Редактирано от Tom_cat на 20.03.16 11:55.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 11:57



Виж сега как и ти се увлече тук в глупостите на файла, а интересното за кондензаторите го остави настрана.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.