Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 02.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яков, другарю?нови [re: FlLERO99]  
Автор Prokliatieto na Tule (-=SS_Totenkop=-)
Публикувано20.03.16 19:05



Не се занимавай повече с тези хора. Просто приятелски съвет ти давам. Много хляб имаш да изядеш докато ги стигнеш в тяхната наука и парите ти тук не могат да ти помогнат.И много не разправяй кой бил твой човек кой бил зад гърбът за да не си вършиш после работата сам. Никой разумен бил той и престъпник не обича показност защото тя е вредна и опасна. Накрая може да се окаже че ще си вършиш работата с тези овци сам което е и много по-лош вариант за тях.

И не си прав за емигрантите защото те вкарват милиарди пара в Болгаристан. Примерно искам да те питам ако не беше майка ти кой щеше да ти праща по 50 000 долара? Никой. Просто никой. Щеше да си киснеш с тази заплата от шестотин седеместотин лева , да си мизерстваш и ни пари за бинокли щеше да имаш, ни за компютри.

Верно свий се в клуб НЛО, право ти думат хората и много много не се пъчи защото и по-големи изроди има от теб. Вредиш на себе си, вредиш на клубът си , вредиш и на други хора-. Не дай боже пак да посегнеш на нечий живот този път ще те заключат завинаги...





Тема Re:заплашваш ли ме?нови [re: Tom_cat]  
Автор Prokliatieto na Tule (-=SS_Totenkop=-)
Публикувано20.03.16 19:07



Не му обръщайте внимание, момчето не е добре.....



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: Prokliatieto na Tule]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 19:33



Здравей,


нали знаеш че тяхната наука физиката е само един единствен компонент от целият адски ПЪЗЕЛ в който са замесени толкова науки, толкова технологии, толкова неща на куп на едно място в един единствен технически детайл(въобще не става въпрос само за тази тема) че просто не виждам как човек даже и с 20 отделни висши научно-технически образования може интелектът да му ги побере защото физически откъм време е просто невъзможно. А тук някакви физици се опитват да спорят при условие че са само двама човека срещу нещо което работи, доказано е че работи и върху него са мислили хиляди ХИЛЯДИ и физици и химици, и технолози и материалознание има, и атомна физика и определени скаларни положения. Но все пак приемам съветът ти с уговорката че хората са ограничени и със самочувствие и само заради един 40 годишен опит на физици са склонни като видят зебра да кажат че такова животно няма.

Няма реална заплаха за удар срещу никого тук защото това просто е един интернет където всеки от дъното на обществото като тези физици се представя за велик, за богат а всъщност като му опреш му опреш пистолета в главата се оказва че каквато и заплата да взема няма и 10К спестени - същия беше и вуйчо ми който избяга в САЩ през 1987ма година, стигна дотам да получи докторска степен по изкуствен интелект и нямаше спестени даже и 30 или даже и 10 000 долара. Ебаси цървулът беше а в същото време още от тогава от началото на 90те имаше самочувствието на американец и даже имам сериозни подозрения че братовчедите ми-престъпници четейки писанията ми в един американски сайт, писания на тема НЛО са се опитали именно те да ми разбият профилът-системата ги издаде като им посочи относителният адрес в едно преградие на Ню Йорк където те май живеят в момента.

Относно свиването в клуб НЛО - нямам просто начин да чета и пиша толкова сложни неща с каквито се занимавам през последните 2 седмици(и които ще публикувам след години) и в същото време да поствам стари 12 годишни преработени сега теми в треторазрядни клубове като Физика където пак повтарям този път буквално като видят нещо отричат съществуването му или когато се напише нещо научно макар и написано от мен преди 12 години те въобще ни си правят трудът да го разшифроват и се занимават само с лични нападки. Нещата реално погледнато отиват към износ на теми чиято концептуална основа е някъде от края на 2007ма година тоест три години и половина след като написах темата "Корпускулярно оръжие срещу НЛО" главно в американски сайтове защото знаеш с нашите как стоят нещата, какво досие съм си направил сам при тях със собствената си наивност и търсене на успех а и има и други обективни причини.

Благодаря за участието в клуба и засега повече няма да те занимавам да пишеш в него и извинявай за нахалството - ти ми беше нужен за да тръгнат няколко клуба за които отговарям да тръгнат напред и останалото е моя работа.



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: FlLERO99]  
Автор Prokliatieto na Tule (-=SS_Totenkop=-)
Публикувано20.03.16 19:40



Търси слабите си места!! Навремето учителите ни учиха да наблягаме на слабите си места!! Силен си колкото ти е най-слабото място. В науката физика си точно гола вода

, извинявай че ти го казвам ама си е точно така!!



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: Prokliatieto na Tule]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 20:06



Направих страшно шибан и опасен за мен експеримент през декември миналата година който експеримент е свързан и с физиката и с психиатрията която с течение на годините ми се наложи също да изучавам полека-полека. Накратко за да не те занимавам с медицинските подробности за пореден път си форсирах мозъкът без никакви наркотици(от мутренските времена не съм пробвал нищо) но с много много кафета, алкохол, много алкохол, над 3 кутии тежки цигари и така си изострих мисълта че тя направо режеше. В един даден момент така както си стоях на едно място усетих невероятна концентрация в лявото полу-кълбо където се смята че е центърът на мисленето която концентрация направо изкривяваше съзнанието ми - точно в този момент тъй като пак бях пред единият от лаптопите занимавайки се с глупости вместо със сериозна наука си отместих погледът към едни дървета на около 80 метра пред мен. И познай какво се случи? За част от секундата може би за 60-70 стотни аз видях дърветата зимно време с есенни листа. Сега психиатрите ще кажат че това било халюцинация породена от замърсяването на мозъка и нарушението на метаболитните процеси в него и съм принципно съгласен с тях. Но интересното е че не видях цялото дърво в есенни листа а просто се отвори някакъв визуален кръг в рамките на който клоните бяха с листа а около кръгът си бяха без листа.

Мисля, подозирам че мисълта има свойството да изкривява времето по отношение на субекта. Особено тогава когато се претовари от супер-концентрация. Смятам ограничено да използвам тази методика в разучаването на научните и техническите положения с които се занимавам в момента. И ако въобще има някакъв реален резултат то той ще си проличи в интернет най-рано след десетина години. Всеки случай такива игри със здравето аз не мога да си позволя за глупости и въпреки способностите с които съм надарен аз ще ги използвам рационално.



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: FlLERO99]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано20.03.16 20:15



Хахаххаааахаа



Ей тва клуб физика станало голямо шоу.
И аз така , когато съм при моите хора в Уругвай , освен с местните капацитети се консултирам и с доктор Радева!



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: laplandetza]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 20:29



Знаеш какво стана преди няколко минути? Обади ми се по телефона най-важният ми и най-ценният ми технически ментор по въпросите свързани с оптиката и каза че съм написал невероятна тема и такава тема той никъде не е чел във форум! ...

В същото време той е 12 години по-голям от мен, със сериозно научно-техническо образование и е много по-напред с материалът от мен и в науката в живота...



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: FlLERO99]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано21.03.16 10:28



Имаш знания, помниш ли когато ми показа люспичката от спрея - карбоновия която левитираше над четирите магнита без каквито и да било други въздействия,
но задачата която си си поставил сега е над възможностите ти - нямаш фундамент!!! Не се сърди но това е! Че съм стар стар съм но нямам нищо общо с БАН. Само съм влизал там като ученик. Някога. Това което ти обещах когато е рекъл Господ да стане ще го имаш. И ще бъдеш очарован от него така, както аз, когато ми показа левитацията. НЛО е асоциация не е твърд обект.Това е сянка и нищо повече - сянка в цвят.
Нямаш фундамент да се сравняваш с Гери а и с други, но имаш други добри качества развивай тях! Е, ако желаеш разбира се...



Тема Re: днес не съм другар а съм оберщумбарфюрер!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.03.16 10:47



Трябва да сме обективни и трябва да сме твърди реалисти. Истината е такава: за фундамент и дума не може да става че имам. Просто е абсурдно да се твърди и вие сте прав. Още повече че в гимназията по физика имах 4ки, по математика 3ки с минус а по химия 3ки на косъм. Изключено е да се сравнявам с господата Гери и с господин Томкат на тема физика.

Не си спомням какво сте ми обещали въобще и не си спомням някога да съм си писал с вас някъде.

По въпроса за НЛО за мен отдавна още от детството ми е пределно ясно че не може да се разкрие тайната на НЛО нито аз ще съм в състояние да го направя. Именно заради това понеже пак повтарям се налага да бъдем реалисти се насочих пак към НЛО но земно производство. Онова там какво е в небето холограми ли са, матрични дефекти ли са, извънземни кораби ли са или майтап на някого не мисля че ще разбера.

Но тези земните човешките разработки съм ги дебнел включително с телескопи в продължение сигурно на почти 30 години време. Чак в последните седмици установявам че едва ли не съм си губил времето защото компютърът в днешно време вързан с интернет е къде къде по-мощно средство за разучаване на НЛО. Както и съответните книги с научна стойност.

Това е снимка на една от старите ми и отдавна продадени съветски зрителни тръби-





Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор въдичарят (непознат)
Публикувано09.04.16 12:38



знаеш ли нещо за сноповото оръжие на руснаците?

{Който не може да атакува мисленето, напада мислещият}



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.