Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 27.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: написал си празни приказки...нови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 17:57



само с този материал е напред, а с ония?А?



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 18:00



Заплата е, заплата е, заплата е, и вие ще работите за толкова. Гледайте да не избухне нова европейска война че тези 700 ще ви бъдат в копейки.



КАЗАХ МАЙКА МИ Е МИЛИОНЕРКА!В САЩ!АМЕРИКАНСКИ БИЗНЕСМЕН!А ТУК В БЪЛГАРИЯ ИМАМ НАЙ-МАЛКО 2 ГРУПИРОВКИ ЗАД ГЪРБЪТ СИ!

АЗ КАЗАХ!

Ти нещо заплашваш ли ме?



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 18:03



Няма начин да имаш повече пари от мен защото майка ми е милионерка.
Пак продължаваш да правиш една и съща грешка - а щом правиш едни и същи грешки и не се учиш от тях, нямаш никакъв шанс. А именно приемаш за даденост и факт неща, които не са факти.

Сам казваш, че майка ти е милионерка. Не ти. Ти и майка ти не сте едно и също. Значи не ти, а майка ти има пари. А ти като дете от детската градина се хвалиш с парите на майка си. А ти самият какво постигна, освен дето не успя да завършиш, и работиш като охрана със супер права? Семейство имаш ли? Не. Знаем историите ти тук в дира. На крива ракета космоса й пречи. На файла жените са му криви, че не го харесват.
А дали не беше ти който разправяше разни неща за майка си в дира? Сега се хвалиш с парите й... Не е много последователно.


И аз не те гоня от Бъгария. Ти сам каза, че се самоопределяш като небългарин. Затова те питах чий го дириш в България, при положение и че не я харесваш и я оплюваш моята държава. На мен не ми пречиш да си в България.

А тия заплахи ги забрави. Не можеш да ме уплашиш, изобщо не се опитвай.



Тема Re: ХАХАХАХААХАХАнови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 18:04



"Интернетът съществува на персонални компютри от 1993та година а в България от към 1996та и това което си написал няма начин да е истина!"

Файле, прав съм, че още си ходел прав под масата тогава. Тц, в Софийският Университет имаме интернет от 92-ра година. Верно, не сегашната WEB-услуга, а FTP-сървъри и електронна поща. И archie-услугата за да търсиш по ФТП-тата и mailing-списъците. А преди това BBS-ите чрез телефона, още от средата на 80-те години.

Прав си, не си ми на равнището да пише с мене



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано20.03.16 18:06



Абе майката каква ще да е, ти като не си наред, каква полза от всичко?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 18:08



По-полека да не ти се пукне някое черво.
Горкият, наистина ми е жал за теб. 700 лева заплата. Че то дори жените в София изкарват повече. Дори секретарките.
Защо не идеш в щатите при мама? Не те ли иска там?
А с групировки също недей да плашиш. Че не знаеш откъде ще ти светне зад врата.
Хайде наистина се свий в дупката си в клуб НЛО.



Тема Re: охооОООООООООнови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 18:09



Дали имам семейство? Това че някоя мърла ражда копелета не означава че съответният мъж е преуспял в живота!



Всяка държава си има 5та колона включително България.

Нямам въобще за цел да те плаша. Тук имаше един потребител с ник Ученика на Мъдреца. Нещо се дървеше да го засякохме точно от кой адрес улица, номер, етаж вход пише и го предупредихме. Впрочем тази работа не я свърших аз но човекът ми е личен приятел. Това се случи през 2006та година, прави сметка сега каква информация може да се изведе само от един постинг на който и е да е!

Аз няма смисъл да те плаша защото ти си нищо, ако имаше смисъл нямаше нищо да разбереш, нямаше да има нито заплаха, нито нищо. Нито щеше да разбереш какво се случва и защо се случва. Просто идва края и дотам.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: Герисъм]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 18:10



полза от вас никаква, полза за вас - също никаква.

извод - напускам клуба.



Тема Re: Огнените им колесници ще падат на Земятанови [re: FlLERO99]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.03.16 18:13



Това от сутринта го разправяш, но продължаваш да пишеш тук.



Тема Re:заплашваш ли ме? *DELETED*нови [re: Tom_cat]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 18:13



Мнението е изтрито от skywatch099@yahoo.com


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.