Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 24.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: multiplikator]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано20.04.14 12:15



А защо го смени а кухар, щото се осра в една тема, със полу. Е добре че поне се признаваш за победен , за което ти правя евала

Аз не съм се осирал, ти си специалиста по осирането, аз се обзаложих, че полу няма да може да докаже нещо за което твърдеше, някакъв вагон беше. Явно съм сбъркал полу със тебе, защото той успя! Ами заобиколен съм с толкова много хвалипръдльовци помислих, че и той е такъв, ето и сега аз ти предлагам да завариш две тръби без електрожен направо с 220 волта за да докажеш, че може, но ти само се пениш и чукаш по клавиатурата, при това мисля, че аз ще успея да ги заваря макар и много трудно, разбираш ли какво е моето мнение за тебе и твоите възможности!!!



А на kyx4o го смених защото ти беше ме нарекъл така, без ти да си печелил никакво обзалагане, за да ти покажа, че няма значение как ще ме наричат. А ти ако искаш си смени ника на Нютон, но по-умен няма да станеш, само ще омърсиш името на великия учен!!!

Редактирано от kyx4o на 20.04.14 12:23.



Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: multiplikator]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано20.04.14 14:00



А аз си смених ника, щото системата на дира се беше скапала и ми даваше една суперсиметрия, ако си спомняш. А преди това си го сменях щото хариш ме банваше заради неприличните постове със герисъм. Но мене не ми пука, и сега да ме банат. Само показвам тъпанарията в този форум, форум разделен на наши и чужди , такива които се съгласяват със статутковото и нямат собствен избор , не само във форума , а въобще и в живота. С една дума , " накъдето тръгне стадото, натам съм и аз "

Добре, но защо отричаше, че си ти, ето

, в предния пост аз те наричам рибопликатор, а ти се правиш че не разбираш кого имам предвид и ми отговаряш че не си този за когото те мисля, значи си разбрал че те мисля за рибаря!!!

И аз си имам свое мнение и си го отстоявам!



Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: kyx4o]  
Автор multiplikator (новак)
Публикувано20.04.14 20:32



Аз не съм се осирал, ти си специалиста по осирането, аз се обзаложих, че полу няма да може да докаже нещо за което твърдеше, някакъв вагон беше.
Явно всезнайковщината ти, те е осрала





Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: kyx4o]  
Автор multiplikator (новак)
Публикувано20.04.14 20:34



После размислих че няма смисъл да си крия ника.



Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: kyx4o]  
Автор multiplikator (новак)
Публикувано20.04.14 20:36



Кухар, кух си и словоблудстваш, изопачаваш и нагаждаш винаги да е на твоята, бетер от герисъм, в началото преди 2 години не беше такъв.



Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: multiplikator]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано22.04.14 01:33



После размислих че няма смисъл да си крия ника.

След като те разкрих!!!





Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: Chasing Rabbits]  
Автор ivz (Aurifaber)
Публикувано22.04.14 10:22



Не теб, а мнението ти. Тъпо е, защото противоречи на фактите. Виждал съм го с очите си, значи е възможно. Виждал съм кабел, обледенен в поне 15 см диаметър леден цилиндър. Какво има да спорим? И какво "стига с тия снимки"? Не са удобни ли? Това са фактите, колкото и да не ти отърва.

Life is a zero sum game.


Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: kyx4o]  
Автор multiplikator (новак)
Публикувано22.04.14 21:01



Голямо геройство си направил.





Тема Re: Защо се късат жиците от мокрия снягнови [re: multiplikator]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано23.04.14 02:43



Голямо геройство си направил.

За теб може да е геройство, но за мен не е, аз не се боря срещу хората, аз се опитвам да изясня фактите.
Когато аз изказвам аргументи и съображения против някаква теория, то е защото виждам слаби места в теорията и нямам нищо против автора и, при теб е точно обратното, ти атакуваш личностите. Можем да проследим как при всеки конфликт помежду ни, аз отправям забележки към това което твърдиш, а ти отправяш нападки към моята личност. Всъщност ти така постъпваш със всички!!!



Тема всичко това е много хубавонови [re: Sargonlll]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.04.14 09:40



само дето въжето винаги се къса не там дето уж има сили на срязване (при тежестта), а в края. защо? защото товара най-често е пране. сили на срязване няма, прането не ти е ножица. и въпреки това - опънато въже се къса от 2 кила пране, отпуснато с 20 см в гушата вече носи 20+ кила.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.