Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 22.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Фотонинови [re: Bpeдитeл]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано12.03.13 18:19



Ти май си получаваш информацията от някакви жълти издания, доколкото съдя от приведените цитати? Или прекарваш твърде много време по разни езотерични форуми? Което и от двете да е, обяснява поведението ти досега и отношението ти към науката.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Фотонинови [re: Гepиcъм]  
Автор Bpeдитeл (отговорен)
Публикувано12.03.13 19:03



Второто. Прекарвам си времето в този езотеричен форум. Цитата е от поста, на който съм отговорил.

Ти всеки път си неадекватен. Слагаш постове, само за да участваш. А каква е темата на разговора, в който се включваш? Надали!



Тема Re: Фотонинови [re: Bpeдитeл]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано12.03.13 19:30



Аха, цитатът ти е от поста написан от физик който познава добре квантовата механика? Или от един от големите спамери на Дир-а? Модераторът не го е изтрил, щото много се оплаквахте че цензурирал. Е, кое е по-добре - да се трие когато трябва или да се оставя за балъци да се лъжат по такъв смехотворен начин? Но отговорът ми на въпроса стана ясен - от първото. Приемаш жълтенията като истина последна инстанция :) Сори, има една приказка за спасението на давещите се...

Аз хубаво съм бил неадекватен. Ама май от подобен получавам и оценка. Щото всички по-конкретни въпроси които съм ти отправял са умишлено заобиколени. От неадекватност или от немощ?

Темата на разговора по която се включвам: да ти направя забележка да не се излагаш толкова силно. Щото тя и твоята тема по която си се включил не е много ясна, освен да се оплакваш.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Фотонинови [re: Гepиcъм]  
Автор Bpeдитeл (отговорен)
Публикувано12.03.13 21:13



Откъде се взе хипотезата за модератора и триене на постове, чиято теза е "невярна"?

Повтарям: Ти винаги имаш свой разговор и винаги си неадекватен към обекта на темата.

Повтарям: Ти си длъжен на модератора, а модератора ни е длъжен на нас.

За това, че той не насочва твоето присъствие в темите, чрез конструктивни дискриминационни методи, каквито е декларирал, че се е зъдължил да изпълни спрямо всички недобросъвестни участници, включващи лични бележки в постовете си, или неуважаващи темата на разговора.



Тема Re: ПОДКРЕПЯМ!!!нови [re: Bpeдитeл]  
Автор РИБАРЯ (съмнителен)
Публикувано12.03.13 21:17



За това, че той не насочва твоето присъствие в темите, чрез конструктивни дискриминационни методи, каквито е декларирал, че се е зъдължил да изпълни спрямо всички недобросъвестни участници, включващи лични бележки в постовете си, или неуважаващи темата на разговора.

Така е за съжаление .



Тема Re: Фотонинови [re: Bpeдитeл]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано12.03.13 21:53



"Откъде се взе хипотезата за модератора и триене на постове, чиято теза е "невярна"? "

Правила на клуб Физика: "Общи правила" т.2, "Правила относно тематиката" т.1, т.3, т.4


"Повтарям: Ти винаги имаш свой разговор и винаги си неадекватен към обекта на темата. "

Когато обектът на темата не е физичен, за каква адекватност към него пледираш? Ти когато си бил малък и си ходел под масата, аз съм обяснил детайлно на антирелативистите от къде се пръква и защо СТО, и сега това че само си правя гаргара с тях е по причина че няма смисъл да го повтарям за не знам кой си път - има си архив клуба. Така че просто се изказваш неподготвен.


"Повтарям: Ти си длъжен на модератора, а модератора ни е длъжен на нас. "

Тук съм съгласен, но тогава не разбирам какво протестираш от това че модератора е баннал спамери като Петков от клуба. И вадиш не знам какви дълбоки психологически анализи :)


"За това, че той не насочва твоето присъствие в темите, чрез конструктивни дискриминационни методи, каквито е декларирал"

Мисля че и ти да беше на негово място да триеш и банваш някакви зациклили в нищото личности, щеше да го разбереш.

Любопитното обаче е, защо ти също не коментираш по теми, а те избива само и главно на личностни оценки? И винаги когато те попитам нещо конкретно, се случва точно това - конкретното питане се погребва с оценки какъв съм бил и не знам си какво. Какви комплекси избиваш с това?

Per warez ad scientiam


Тема Re: Фотонинови [re: Гepиcъм]  
Автор Bpeдитeл (отговорен)
Публикувано12.03.13 22:07



Тази тема е за: сблъскването на два фотона с "високи енергии" и резултат от "взаимодействието им".

Аз точно по тази тема изразих позиция с отговор на въпроса - защо така мисля.

Последният ти пост е още по-неадекватен.

Коментираш "мои" действия, като, че ли са се случили! - А аз не съм информиран за тях:

Аз никога не съм ходатайствал за Петков. Както сам виждаш, той е напълно самостоятелна личност.

Нито съм повдигал оплакване за него. Нито съм знаел, че е баннат. Това се разбра, след като Петков се появи след изчезването си и сам коментира, че е бил забранен от безотговорния т.нар. модератор. Камо ли да зная - защо модератора го е направил.

Но зная, че твоето банване отдавна е навремешна мярка. В тази тема го казвам отново. В тази тема вече съм го казал това, след като ти се намеси в отговорите ми към автора на темата!



Тема Re: Фотонинови [re: Bpeдитeл]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано12.03.13 22:26



Знам за какво е темата. И ти направих забележка (породила този непонятен за мене спор) за това, че опитваш да аргументираш по темата с изказвания от общо взето булевардна преса, не научна. Не съм излизал от рамката на темата. Но може би тези рамки някак са неочертани за теб?


"Аз никога не съм ходатайствал за Петков."

Аз Петков съм го дал в съвсем друг контекст, не знам как се разпознаваш в него. Но съвсем скоро изрази подкрепа в другия клуб срещу някакви мерки на модератора тука, това имам пред вид.

Моля, аргументирай си моето банване, като правиш преценка и по своите действия. Предполагам че най-силно искаш да ме баннеш, щото ти задавам неудобни въпроси, които си се изчерпал от към идеи как да игнорираш? И че казвам истината, че знанията по квантова механика които силно критикуваш, придобиваш от някакви съмнителни източници? Моля.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Фотонинови [re: Гepиcъм]  
Автор Bpeдитeл (отговорен)
Публикувано12.03.13 22:53



Аз съм изразил едно мнение за модерирането:

То е относно толерирането на лични бележки, оставяни от един участник, с ник "Гери съм".

Относно Петков ти реши да съобщаваш за мои действия свързани с него, за които аз не съм информиран.

Относно моята аргументация ти прочете ли моята позиция по темата? Там е аргументацията ми.

В този клон на темата, аз направих заслужена критика към "Обичам" за аргументацията реферираща КМ.

А сега ти измисли и разпространи съобщението, че аз съм се аргументирал чрез "цитати от булевардна преса".

Отдавна е необходимо да има дисциплинираща дискриминация към неуважението, и незачитането, което проявяваш към личността на всеки , когото не познаваш, стига да ползва български език.



Тема Re: Фотонинови [re: Bpeдитeл]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано12.03.13 23:32



Виж, стъпи си на краката и се върни към темата. Какво е това дребнавеене, кой ми изяде шоколадчето и ми изпи бозичката? Всичко почна от това че ти направих забележка по-горе за ненаучни аргументи, ти го направи направо на цирк само за да избягаш от конкретност. ОК, знам че конкретността ти е слабо място, оттеглям си въпросите, само да спадне нивото на децибелите...

Per warez ad scientiam



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.