Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 30.05.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ФОРУМ ФИЗИКА КЪМ СПИСАНИЕ "БЪЛГАРСКА НАУКА"  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано23.05.10 11:22



Здравейте скъпи съклубници ,
По долу давам линк към един форум физика към списание "БГ НАУКА" където аз започнах от днес да пиша статии :


Ако желаете елате там , аз вече съм там и Ви очаквам.. Скоро там ще поместя новата версия на ХСВ , струва си да се запознаете с тази великолепна версия на теорята която разбулва мъглата около многопроцесното явление светлина..
Заповядайте релативисти и антирелативисти!..

ИСТИНАТА Е В ХСВ

Редактирано от Пeтkoв на 23.05.10 11:25.



Тема Re: ФОРУМ ФИЗИКА КЪМ СПИСАНИЕ "БЪЛГАРСКА НАУКА"нови [re: Пeтkoв]  
Автор Шпara_ ()
Публикувано23.05.10 11:32



"Скоро там ще поместя новата версия на ХСВ , струва си да се запознаете с тази великолепна версия на теорята която разбулва мъглата около многопроцесното явление светлина.."

Но защо не пуснеш новата версия на ХСВ тук? А за тези, като наив, например, които се дразнят от писанията за ХСВ, няма нищо по-лесно от това - ПРОСТО да не отварят постингите ти, да не четат за ХСВ и толкова.



Тема Re: ФОРУМ ФИЗИКА КЪМ СПИСАНИЕ "БЪЛГАРСКА НАУКА"нови [re: Пeтkoв]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.05.10 11:46



тоя форум изглежда добре, има активност, може да се регна.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема НАУКАТА НЕ БИВА ДА СЕ ЗАКЛЮЧВАнови [re: Шпara_]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано23.05.10 11:52



Здравей шпага ,


цитат:
"Скоро там ще поместя новата версия на ХСВ , струва си да се запознаете с тази великолепна версия на теорята която разбулва мъглата около многопроцесното явление светлина.."

Но защо не пуснеш новата версия на ХСВ тук? А за тези, като наив, например, които се дразнят от писанията за ХСВ, няма нищо по-лесно от това - ПРОСТО да не отварят постингите ти, да не четат за ХСВ и толкова.
край на цитата.


С удоволствие бих поместил темата именно тук защото в тоя клуб съм от неговото основвне преди десетина години.. Но за съжаление тук темите се заключват и трият от развилняли се и разпищолили се модерстори и сие..
Не бих желал да се занимавам с такива низости като влизане в спорове относно съсипани теми от безочливи люде на които клубарите дадоха власт да се гаврят с тяхното достойнство и търпение..
Който иска да говори за наука ще нанери пътя към форумите на списание БГ НАУКА.. още повече че давам линк.. Клубарите правят клубовете и аз съм убеден че новата версия на ХСВ ще привлече като магнит в клубовете на списание БГ НАУКА хората изпитващи жажда за нецензурирана наука

ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема РЕГВАЙ СЕ! :)нови [re: zaphod]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано23.05.10 11:56



Здравей Зейфод,


цитат:
"ФОРУМ ФИЗИКА КЪМ СПИСАНИЕ "БЪЛГАРСКА НАУКА" "

тоя форум изглежда добре, има активност, може да се регна
край на цитата.


Регвай се , не му мисли !.. Регистрацията е лесна и бърза в тоя форум .. за две секунди и си вътре !..



ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема Re: НАУКАТА НЕ БИВА ДА СЕ ЗАКЛЮЧВАнови [re: Пeтkoв]  
Автор Шпara_ ()
Публикувано23.05.10 12:04



Уви, аз също имам кофти принос за сегашното положение тук. Мислех си, че гласувам за модератор, а се оказа, че съм гласувала за гробар на клуба.



Тема Re: ФОРУМ ФИЗИКА КЪМ СПИСАНИЕ "БЪЛГАРСКА НАУКА"нови [re: Пeтkoв]  
Автор Exhemus (овчар)
Публикувано23.05.10 14:15



Любителско списание с претенциозно име. Някои по-учени мъже се полъгаха, но бързо видяха нивото и никакви ги няма.

Петков,
там е хубаво място за теб, но вече има други ХСВта и те са доста агресивни. Дали ще устискаш ?

Апропо,
като си почнал я виж има ли други клубове из БГто!
Нужни са ни такива - хем демократични, хем всяка жаба да си знае гьола.
И да може човек да си сложи някакви филтри и отметки ...



Харесали са ми някои руски клубове, които са предварително структурирани: за любители, за напреднали, за корифеи, позорище - където излизаш с някаква идея и който иска ти се нахвърля, а ти само се отбраняваш. Може да ти дойдат помощници, но двата лагера са очертани. Има и библиотека, за да не се преповтаря едно и също и да се спами клуба с азбучни истини. В библиотеката има раздел "алтернативни теории" - специално за ХСВта.
Модераторите само прехвърлят постингите където им е мястото /не трият/ и оставят уведомление вместо постинга - къде е пратен и защо, за известно време.

Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Тема ТЪЖНО ,НО ФАКТ..нови [re: Шпara_]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано23.05.10 14:31



Здравей шпага,


цитат:
Уви, аз също имам кофти принос за сегашното положение тук. Мислех си, че гласувам за модератор, а се оказа, че съм гласувала за гробар на клуба.
край на цитата.


Не се самообвинявай.. Не си ти персонално виновна за това положение .. Виновни сме всички които допуснахме да се превърне нашия клуб в бащина мушия на някому.. Е, сега не ни остава друго освен да им оставим бащината мушия да си я стопанисват а ние да си търсим по уютни клубове без онбашии..



ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема Re: ТЪЖНО ,НО ФАКТ..нови [re: Пeтkoв]  
Автор geri® (циник)
Публикувано23.05.10 14:37



Търсенето е хубаво нещо, търсете :) Никой не е вързан тука насила, нали?

"Природата е жива, мъртви са нейните точни приближения."


Тема Re: ТЪЖНО ,НО ФАКТ..нови [re: geri®]  
Автор Шпara_ ()
Публикувано23.05.10 14:51



"Търсенето е хубаво нещо, търсете :) Никой не е вързан тука насила, нали?"

Никой не е вързан тук насила, но някои са изгонени оттук насила.

Гери, защо не кажеш направо:

Подкрепяш ли триенето на теми, или на постинги в теми, които се отнасят до нечия хипотеза - на Петков, Зорник, Мел или на когото и да е друг? Подкрепяш ли и заключването на такива теми? ДА или НЕ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.