Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 27.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честита Баба Марта!  
Автор geri® (циник)
Публикувано01.03.10 09:54



Всички, да сте здрави, весели и щастливи!



"Природата е жива, мъртви са нейните точни приближения."

Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: geri®]  
Автор нaив (тя)
Публикувано01.03.10 11:20



Честита!

Нали знаеш, че Хариш ще го изтрие това, той е много строг и не допуска никакви нефизични теми. Само чакам да видя само мене ли ме трие, като пусна такава тема или и Гери ще го изтрие.

Да сте бели и червени, много здраве на всички!





Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: нaив]  
Автор geri® (циник)
Публикувано01.03.10 11:55



А ако задружно го помолим да не трие? :)

"Природата е жива, мъртви са нейните точни приближения."


Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: geri®]  
Автор Шпara_ ()
Публикувано01.03.10 12:13



Честито и от мен



Както се казва: "Пролет пукна, ние - не!"



Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: geri®]  
Автор нaив (тя)
Публикувано01.03.10 12:36



Той е ужасно непреклонен. Ще трябва да се обосновем и да докажем, че трябва да има такива теми. Хариш не приема изключения, това няма да го разбере изобщо - трябва да влизат в закона и по дефиниция да имат място в клуб по физика поздравите за някои (кои?) празници. Не знам как да стане това, може би Хариш ако се понапъне, ще измисли някое правило.



Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: нaив]  
Автор harish_chandraМодератор (curmudgeon)
Публикувано01.03.10 18:09



Гледам, наричаш ме ограничен и с вкостеняло мислене с надеждата, че ще се опитам да докажа че не е така и да оставя темата неизтрита. Твърде е прозрачно за да има ефект.

Честита Баба Марта и от мен. Това винаги е бил един от любиите ми празници по неочевидни причини. В религиозните клубове имаше теми за баба марта и се оказа, че християните го вземат много на сериозно като езически, продукт на сатаната и разни такива, че даже не биха разрешили на децата си да носят мартеници. От тогава ми е още по любим и затова ще се накича като коледно дърво.



Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано01.03.10 18:51



Хариш, не се впускай в анализи, не ти се удава. Ако мисля, че си ограничен и с вкостеняло мислене, ще те нарека ограничен и с вкостеняло мислене, можеш да си сигурен. Аз обаче не мисля подобно нещо и не мога да го кажа. Такива евтини манипулации, за каквато намекваш, са ми доста чужди.

Всичко, което казах по въпроса, е сериозно. Радвам се, че харесваш този празник и смяташ да се накичиш. Това е похвално. Аз също смятам да се накича както подобава, днес само започнах.:)

Сега, ако много те помолим (дружно, както разбирам) да не триеш поздрави за Баба Марта, Коледа, Нова година, Гергьовден, Цветница, Димитровден и Петровден, ..., може да допълниш списъка или да направиш нов - ще има ли ЕФЕКТ?



Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: нaив]  
Автор harish_chandraМодератор (curmudgeon)
Публикувано01.03.10 19:29



Никакъв анализ, то се вижда какво си написала. Придържай се по темата. И да, ако всички(повечето) клубари искат поздравителни теми, няма да ги трия.



Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: harish_chandra]  
Автор нaив (тя)
Публикувано01.03.10 19:46



По празници аз поздравявам, това любезността го изисква, ако щеш.

Придържам се към темата:





Тема Re: Честита Баба Марта!нови [re: нaив]  
Автор st.jordan (непознат )
Публикувано03.03.10 00:33



Със закъснение, но от сърце пожелавам на всички здраве и благополучие през Новата (2010) година, през която ни очакват Велики дела!
По случай Националния празник поздравявам всички Българи от реалния и виртуалния свят!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.