Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 29.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Разбулване мистерията на светлината (част 3)нови  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано10.06.08 23:18



Продължение от:





Тема ПЪЛЕН РАЗГРОМ НА РЕЛАТИВИЗМЪТ !нови [re: Щиpлиц]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано13.06.08 19:01



Здравейте съклубници ,
За тези които не са следили теемата чието продължение е настоящата тема пояснявам , че именно в тази тема бе осъществен пълен теоритически разгром на представите на релативизмът.. Ако желаете да разберете как релативизмът бе разобличен като лъженаука то прегледайте тази изключителна тема в края на което на релативистчетата не им остана нищо друго освен да гледат умно и да бегат позорно..



ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема Re: ПЪЛЕН РАЗГРОМ НА РЕЛАТИВИЗМЪТ !нови [re: Пeтkoв]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.08 21:20



Хехе!

Всички освен Петков разбраха колко се е объркал той горкичкият.
Само Петков остана да вее байрака, белким някой му обърне внимание. Но не би.

Тя с думи сочни, Петков, СТО не се гътва. Трябва доста повечко.



Тема "ГЪК" НЕ МОЖАХДЕ ДА КАЖЕТЕ !нови [re: geri®]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано14.06.08 07:40



Здравей Гери ,


цитат:
"ПЪЛЕН РАЗГРОМ НА РЕЛАТИВИЗМЪТ ! "

Хехе!

Всички освен Петков разбраха колко се е объркал той горкичкият.


край на цитата.


Всички били разбрали нам кво си .. Само дето тия горкичките всички релативистета дето уж били разбрали нам кво си "гък" не можаха да кажат коги Петков ги закова със логиката на казусът от която логика самопроизтичаше погрешноста на СТО във представата за светлината като единен обект ..
А след като падне тая погрешна представа за светлината като единен обект пада и умозритрелното заключение на гуруто от статията му от 1905 г. в която той приема на юнашко доверие че щом светлината е пристигнала при единия о двама взаимоподвижни наблюдатели оказали се в непосредственна близост в момента на пристигане на светлината при топя наблюдател то светлината по презумпция требе да е пристигнала и при другия наблюдател .. Па падне ли това умозрително фалан фъстък "умозаключение" за светлината "галеща с едно и също перо" двамата взаимоподвижни наблюдатели коги са заедно то пада и фалан -фъстък изводът за относителна едновременност на събитията върху която е базирана цялата логика на следствията за относителни дължини на движещите се обекти и относителни скорости на протичане на процесите въвв взаимоподвижните системи
И на горкичките айнщанистчета след като бяха приковани на позорния стълб на погрешните представи не им остана нищо освен да пеят псалми от родът на "всички рибки плуват ..само Петков не .. само Петков не .." Но нека си пеят .. халал да им е песничката , нека се тешат с нея някое време докато свикнат с мисълта, че един никаквец като Петков дето не може на две магарета сеното да раздели ги е заковал на стълбът на погрешните представи .. че е заковал самата СТО показвайки като на длан погрешноста на тази религия наречена СТО..




цитат:
Само Петков остана да вее байрака, белким някой му обърне внимание. Но не би.


край на цитата.


Петков си е подсигурил объръщане на внимание докато физика се физичи щото в тъмата на СТО е прозрял заблудата и е прозрял пътят за изход от нея .. "Я памятник себе воздиг нерукотворниый, К нему не зарастет народная тропа".. такива ти ми работи с обръщането на внимание приятелю .. дай Бог всеки му такава радост..


цитат:
Тя с думи сочни, Петков, СТО не се гътва. Трябва доста повечко.

край на цитата.


И повечкото го има направено .. за всичко съм се погрижил .. Ти знаеш какво е то но нема в тая тема да го обсъждаме тъй като тая тема е само да покажем защо СТО е погрешна от корен до върше вследствие на това , че поддържа представи които противоречаст на опитните наблюдения .. че СТО гравитира около погрешните представи за светлината като единен обект съгласно които погрешни представи следват противоречащи на действителноста изводи , че една светлина от светкавица може да се види повече от един път от един и същи наблюдател..

ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема Re: "ГЪК" НЕ МОЖАХДЕ ДА КАЖЕТЕ !нови [re: Пeтkoв]  
Автор geri® (циник)
Публикувано14.06.08 12:54



"А след като падне тая погрешна представа за светлината като единен обект пада и умозритрелното заключение на гуруто от статията му от 1905 г."

Това след ще се случи след +безкрайност време.



"Петков си е подсигурил объръщане на внимание"

Опасявам се че вниманието не е от страна на доктори по физика а други... Но те обръщат на всеки внимание, споко.



Тема Re: О, наглост безгранична, твоето име е...нови [re: Пeтkoв]  
Автор Tиx_yжac ()
Публикувано14.06.08 13:57



Петков.

Петков, давам ти идея как трябва да постъпиш, ако държиш поне МАЛКО на достойнството си.

Пиши на Гери една лична бележка със следното съдържание:

"Приятелю, благодаря ти, че се смили над мен, и ми даде възможност да се измъкна от неудобното положение, в което изпаднах с моя БЕЗсмислен казус. Много се изложих, приятелю, и за смях пред всички станах. Ама ти прояви великодушието само да ми обясняваш, без да ми се подиграваш. Па на мен не ми стигна вътъкът да те разбера..."

Естествено, ако МНОГО държиш на достойнството си, би трябвало да пуснеш това признание тук, в клуба, а не на лична бележка, но... ти решаваш. Само не забравяй накрая да добавиш и този емотикон:







Тема Re: "ГЪК" НЕ МОЖАХДЕ ДА КАЖЕТЕ !нови [re: geri®]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано14.06.08 20:36



Човек трябва да помни, когато разговаря с такива като Петков, че половината от хората са под средното ниво(при нормално разпределение). А както го знам какво е средното ниво...



Тема Re: О, наглост безгранична, твоето име е...нови [re: Tиx_yжac]  
АвторCkитниk (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 21:20



Четейки това си спомних за една от любимите ми книги - "Параграф 22"
Спомних си също и гениалното описание, което е направил Джоузеф Хелър
на един от главните герои на романа - Майор Майор. Мислейки си за Петков,
неудържимо съм изкушен да го цитирам:

"Някои хора се раждат на този свят посредствени. Други пък, с течение на
времето придобиват посредственост. На трети, посредствеността им бива
налагана отвън. Майор Майор притежаваше и трите едновременно. Той се
открояваше на фона на всички със своята незабележителност и правеше
впечатление с това, че с нищо не правеше впечатление."






Тема НАСТРЪХНАЛОСТА ВИ Е СЛЕДСТВИЕ НА БЕЗПОМОЩНОСТА..нови [re: Ckитниk]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано15.06.08 09:22



Кефи ме да гледам как всичките мамини айнщанистчета сте настръхнали като на зло куче мъдите .. Настръхнали сте в пълната си безпомощност да вземете каквото и да било отношение по същество .. Това само по себе си говори какво яко заглявушване съм ви заглявушил .. Така ви се пада .. и на вас и на лайняната ви СТО !.. хихихихи...

ИСТИНАТА Е В ХСВ

Тема С ЛОЗУНГИ ЛАЙНАРИЯ НЕ СЕ ИЗМИВА!нови [re: Tиx_yжac]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано15.06.08 09:36



Здравей Тих ужас ,


цитат:
Петков.

Петков, давам ти идея как трябва да постъпиш, ако държиш поне МАЛКО на достойнството си.

Пиши на Гери една лична бележка със следното съдържание:

"Приятелю, благодаря ти, че се смили над мен, и ми даде възможност да се измъкна от неудобното положение, в което изпаднах с моя БЕЗсмислен казус. Много се изложих, приятелю, и за смях пред всички станах. Ама ти прояви великодушието само да ми обясняваш, без да ми се подиграваш. Па на мен не ми стигна вътъкът да те разбера..."


край на цитата.


Какви са тия глупости ??.. Много ви е развинтена май фантазията на айнщанистчетата.. като ви заглявушат и почвате да си мечтаете .. Не бъркайте мечтаното с действителното .. Балкан разлика има между мечтания и между реална действителност .. А реалната действителност работи за бай Петков па на айнщанистчетата показва един голям среден пръст .. много тлъст !..




цитат:
Естествено, ако МНОГО държиш на достойнството си, би трябвало да пуснеш това признание тук, в клуба, а не на лична бележка, но... ти решаваш. Само не забравяй накрая да добавиш и този емотикон:
край на цитата.


Що ли това много ми напомня за поговорката :
"Ем насрани , ем опрани !"
Аз ви съчувствам , разбирам какъв яд и безпомощност напира отвътре в плахите ви айнщанистки душички за да се впуснете в такива безсмисленни пледории .. които никого не могат да заблудят .. на всеки здравомислещ човек е от ясно по ясно че бай Петков не само показа несъстоятелноста на глупотевината СТО но се изпика отгоре и.. обруга я за по пълно щастие !..
Па вие си повийте на умряло докато ви помине стресът от заглявушването па после поседнете и поразмислете върху туй дето бай ви Петков каза и елете пак .. дай боже до тогава да ви е хрумнало и нещо което можете да кажете и по същество , че сега като ви гледам само ярост и ненавист се сипе по адрес на Петков и даже и не щете да вдянете нещо по темата ..

ИСТИНАТА Е В ХСВ

Редактирано от Пeтkoв на 15.06.08 10:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.