Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 17.05.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Моята магнитна теорет.платформанови  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.04.07 18:09




?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!

да изпратим танка дето ни остана да ги полпилеее
Време е да им покажем кои сме ние.и къде им е мястото.

Да спрем трагедията Атакааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atakaaa!!!!!!!!!!!

ДА ги смажееееем!

Да премахнем от лицето на земята тези много лоши хора:

Смърт! Смъъъърт! Бесете ги по бързо бесете ги по бързооо!!!!!!!!! и после да ги прегазим с валяк и накрая да ги разстреляме с картечницаааа.











и:





Споко добре съм просто си правя колелото магнитното не знам дали ще тръгне не знам дали е релативистко или антирелативистко но се надявам всичко да свърши с хепи енд
Уф пак трябва да ходя при онези китайци за още магнитчета Аман вече ама и те са едни. Пък казват нямало у нас дискриминация Как да няма, усетиха ме че купувам по повечко и взеха да ми пробутват боклук.
Лека вечер ви желая приятели!

Редактирано от Ra4OKowa4a на 24.04.07 22:01.



Тема Re: Внимание! Мракобеси !Пъклен План !нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор1111 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 20:22



Здравей рачо.
Защо не използваш електромагнити, там където е възможно, принципа няма да се наруши. Първо го завърти с електромаяннити , а после можеш да заместваш.



Тема Re: Внимание! Мракобеси !Пъклен План !нови [re: Ra4OKowa4a]  
Авторl1l2l3l4l5l (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 20:49



Рачо, а числата на Фибоначи какво общо имат с магнитите?

........... и един съвет - карай я по-споко. Ако стане-стане. Кат не стане-голям праз! :-) Ако питаш мен, използвай постоянните източници на енергия , които са си всички познати сили, които движат действията , т.е. взаимодействията - като гравитация, магнити, полета, които има навсякъде, топлина, светлина.... и каквото се сетиш. Не е задължително машинката да има само магнити. Или само противотежести.

Хммм, в краен случай, сложи едно махало на Фуко, което да задвижва пущината. То, така или иначе се мотае насам-натам, защото земята не спира да се врътка. :-))Хеее, никой не се е сетил да използва махало на Фуко, нали?

Ще черпиш! :-)





Тема Eurika!нови [re: Ra4OKowa4a]  
Авторl1l2l3l4l5l (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 20:55



Ми,дааааа. Махалото на Фуко е вечен двигател.

То не използва външна сила, за да се движи. Тук някой ще каже, че използва въртенето на земята. Да, ама-неее. Защото, по тая логика, и земята използва енергията на разширяващата се вселена. То, пък вселената откъде взема енергия да се разширява, един Господ знае. Затова, всички възражения срещу махалото на Фуко като изпълняващо всички условия за вечен двигател - към Всевишния. :-))

М..даааа. Ъъххъъъъ.

А е вечен, защото, ако допуснем, че не е вечен, ще стигнем до противоречие, щото никой не може да го докаже. Ами, няма да има живи, които да го потвърдят, ако земята спре изведнъж, защото l1l2l3l4l5l иска да слезе. :-)



Тема Re: Eurika!нови [re: l1l2l3l4l5l]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.04.07 21:05



Аз само исках да изясня на останалите в Физика платформата на която съм стъпил.Тези линкове съдържат напълно достатъчна информация за създаването на магнитна отблъскващ0-привличаща машина.Финсруд вече ни е дал една примерна конструкция .Аз обаче искам да си направя една деистваща и силоотдаваща система без значение дали ще я наречем вечна или невечна.
стига да е сравнително евтина и отношението собствена маса /отдавана мощност да не е безобразно голямо.с други думи машината да не е колото Хеопсовата пирамида а да захранва едва едно цъцъркащо шадраванче колкото за саксия да полива.
Числата на Фибоначи и златното сечение имат пряко отношение към реализирането на действаща машина Разположението на магнитите върху площа на която се разполагат трябва!!! да е съобразена с златното сечение.Ефекта на Беркхаузен ни бе разяснен от ШЩ.Просто това там горе е достатъчно напълно Ако някой иска да пише на мексиканчето Арратия нека го направи няма да му е в загуба. Момчето отговаря съвестно и бързо.Стига да има желаещи да си направят магнитна машина това горе е достатъчно
Само да припомня магнитите остаряват - с около 1% годишно те отслабват.
инак за другото си права я стане я не ко стане стане ко не стане не стане гууулям праз дръжки и сметана:)))
А беееей на втумубила най главното му устройство е задволанната система:)))
Благодаря за мнението ти:)))

Редактирано от Ra4OKowa4a на 24.04.07 21:55.



Тема Re: Внимание! Мракобеси !Пъклен План !нови [re: 1111]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано25.04.07 08:01




това горе е машината на Флин тя е на електрическомагнитен принцип
За съжалеие аз простос уморих , и не ми се занимава повече с тези работи
А и е сложно трябва качествено да я построиш да получиш ефективноста която изобретателите уверяват че притежава и тогава да седнеш да уверяваш другите които се интересуват но неса я построили че работи точно еди как си.Да не говоря че възникват дискусии като някои тук които ме е срам да чета Пък знам ли може и от моите постове някой да се срамува.
КАто знам как се отнасят един към дръг форумците на Бедини и как тук се обиждаме много ми идва

Айде лек ден на теб и на всички останали тук
Здравето е нй висшето благо за човека и после всичко останало



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано16.05.07 09:57




Това е от кухнята на Бедини става въпрос за малки мощности от порядъка на един два - вата.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторPalmRunner (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 14:56



Рачо, това не е ли по твоята част.





Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: PalmRunner]  
АвторRa4o kowa4a (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 15:49



Ne towa e drugoBlagodarq



Тема Re: Мегнови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Maйkъл (____)
Публикувано17.05.07 15:56



Мег е пълна глупост Рачо не се занимавай с него. Виж обаче това :



Така трябва да се прави MEG. имаш 2 единици енергия за пулсово захранване на бобините. Ако навиеш намотка на левият магнитопровод (котвата) то вече бобината там ще изработва 3 единици енергия (4-1). Това е истината за вечните двигатели. И устройството ще има КПД близо до 150%.

Получаваш директно превръщане на магнитна в полезна енергия.

Редактирано от Maйkъл на 17.05.07 15:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.