Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 01.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак мо;лба за преводнови [re: щш]  
АвторШЩ Блaroдapя:))) (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:38



ШЩ Благодаря:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Точно на такъв отговор се надявах в дъното на душата си:))))))))))))))))))))))
Знам така е не се ли раздадеш няма и ряпа да ядеш.:)))))))))))))))))))))))))))))
Ами да се замислям как и кое и т.н.
Адски съм раздвоен разтроен съм разчетворен съм разпарчатен съм:))))))))
направо вече съм като герой от "Матрицата"Не съм го гледал казват че е хубав.
Виждам че се въртят въртят се .и все пак се въртят както е казал някога някой



Тема Re: Прогнози за утренови [re: geri®]  
Авторзa Гepи (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 21:22



Не съм куку
ШЩ знае нещо много ясно го каза той "пулсираща"
В момента съм в странно състояние.Не мога да го обясня.
ШЩ знае нещо само той може да го обясни.ШЩ знае нещо
Лека нощ:)))



Тема Re: Прогнози за утренови [re: зa Гepи]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.06.07 22:05



Нищо не знае шщ, само се прави на важен. Лъжете безогледно.



Тема Re: Пак мо;лба за преводнови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.06.07 22:58



"А това, че е възможно се доказва от анализа на SМOT, съгласно който допълнителна енергия се произвежда без всякакво съмнение."

Само дето анализа ти беше погрешен. Заблуждаваш момчето.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.06.07 23:01



"И часовник да седнеш да правиш с ренде и трион и там ще бъде четвъртото. Дай тогава да заключим, че часовник е невъзможно да се направи."

Първите часовници по кулите виждал ли си? Правени са с чукове, рендетата не режат желязо :) Не ти е удачен примера. А иначе можем да се басираме че Рачо ще постичне максимум четвъртия резултат. Навит ли си?



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано03.06.07 23:09



Що, ти Рачо за такъв некадърник ли го имаш? Не прехвърляй от болната глава на здравата. Доказаният некадърник си ти. Рачо поне се мъчи да постигне нещо.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.06.07 23:29



Естествено че Рачо се мъчи да постигне нещо, а лъжите ти само го отвличат от успеха в непродуктивни посоки.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано03.06.07 23:45



Ти си лъжецът. Доказано е многократно. Недей да спамиш повече темите с глупостите, лъжите и некачественото си мислене.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано03.06.07 23:48



Голямо желание имаш нещо да е доказано, ама само желание не стига. Трябва и нещо което да спира мислите да не се разхождат безцелно в черепната кутия.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано03.06.07 23:55



Е, как да му докажеш на човек с некачествено мислене като теб, че нещо е доказано? Не може. Ще има да тънеш в глупостите си докрай. Гадното е, че работливо досаждаш на други, които искат да водят смислен диалог.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.